Kimdir

Eda Gök Kimdir, Kaç Yaşında? Eda Gök Hayatı ve Biyografisi

Eda Gök Kimdir, Kaç Yaşında? Esra Erol’ da stüdyo şefliği yapan Eda Gök Eda Gök Hayatı ve Biyografisi hakkında tüm bilinmesi gerekenlere bu makalemizden ulaşabilirsiniz.

Eda Gök Kimdir?

Esra Erol’ da stüdyo şefliği yapan Eda Gök 1982 yılında İstanbul’ da dünyaya gelmiştir. Uzun süre Ulusal Tv Kanallarında yayınlanmış olan Gündüz Kuşaklarında ve televizyon Programlarında Stüdyo Yönetmenliği yapmış ayrıca ara sıra katılımlarda bulunmuştur.

Kendi markasını, Eda Gök ismi ile kozmetik ürünler üzerine yaratmış ve kendi web sitesi üzerinden makyaj severler ile paylaşmıştır. En son ünlü sunucu Esra Erol‘un stüdyo şefliği görevini üstlenmiş, 2018 yılında Emrah Albayrak ile evliliğini tek celsede sonlandırmıştır. Bu evliliğinden Arya isminde bir kızı vardır.

👉 Pınar Hacıbektaşoğlu Kimdir, Nereli?


Eda Gök Hayatı ve Biyografisi

Eda Gök, 1982 doğumludur. Sanatçı Seda Sayan’ın yeğeni olan Eda Gök, hafta içi her gün Fox Tv ekranlarında yayınlanan Esra Erol’la programının sevilen Stüdyo şefi Eda Gök Albayrak’ı artık herkes tanıyor. Eda Gök’ün Seda Sayan’ın yeğeni olduğu da biliniyor.

Herkesin bildiği gibi Esra Erol’la programının stüdyo şefi ve Seda Sayan’ın yeğeni olan Eda Gök Albayrak, 1986 doğumludur. Emrah Albayrak ile 2011 senesinde izdivaç eden stüdyo şefi Eda Gök’ün bir kızı var. İkili 2018 yılında tek celsede boşandı.  Eda Gök’ün eşi Emrah Bayraktar da aynı programda orkestra şefiydi. Emrah Bayraktar’ın eşi Eda Gök’ü aldattığı iddia edilen solist Burcu Sinem Ünsal da orkestranın solistiydi.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu