Gündem

ATV Canlı Yayın İzle 2024 Bugün – ATV Canlı YouTube’dan İzle

ATV Canlı Yayın İzle 2024 Bugün – ATV Canlı YouTube’dan İzle. Türkiye’nin en çok izlenen Ulusal kanalların olan ATV canlı yayın olarak izlemek isteyenleri için Canlı yayın bağlantısını paylaştık. ATV canlı ve HD olarak internet erişiminizin olduğu her yerden kesintisiz olarak izleyebilirsiniz.

ATV Canlı Yayın İzle 2024 Bugün

Türkiye’nin en sevilen televizyonu ATV’de Müge Anlı ile Tatlı Sert, Kim Milyoner Olmak İster, Nihat Hatipoğlu ile Dosta Doğru gibi programlar da milyonlarca kişi tarafından milyonlarca kişi tarafından izlenen yapımlar yer alıyor. Televizyon dışında ATV izlemek isteyenler, atv.com.tr üzerinden canlı yayın izleyebiliyor.

ATV’de her gün saat 18:45‘de Dünya’nın ve Türkiye’nin öne çıkan gündem başlıkları, son gelişmeleri ve son dakika haberlerini ana haber bülteninde canlı HD olarak izleyebilirsiniz. .

ATV Canlı Yayın İzlemek İçin TIKLAYINIZ


ATV Nasıl İzlenir?

 • Ana menüye girebilmek için ; uzaktan kumandanızda ‘ MENÜ ‘ veya ‘ SETUP ‘ yazan düğmeye basınız .
 • Uydu alıcısı marka modeline göre ; ‘ KANAL ARAMA ‘ , ‘ MANUEL ARAMA ‘ , ‘ KANAL EKLEME ‘ , ‘ EL İLE ARAMA ‘ gibi menülerden hangisi beliriyor ise YUKARI – AŞAĞI tuşlarını kullanarak ona gelip ‘ OK ‘ e basınız.
 • Açılan pencerede yine uydu alıcısının marka modeline göre ; ‘ TP FREKANSI ‘ , ‘ ALIŞ FREKANSI ‘ , ‘ FREKANS ‘ , ‘ UYDU FREKANSI ‘ seçeneklerinden biri belirecektir , YUKARI – AŞAĞI tuşlarını kullanarak o seçeneğin üstüne gelip kumandada bulunan rakam tuşlarını kullanarak atv yeni frekansı olan ‘ 12053 ‘ değerini girin.
 • Yine aynı pencerede ‘ SEMBOL ORANI ‘ yada ‘ SYMBOL RATE ‘ değeri olacaktır. YUKARI – AŞAĞI tuşlarını kullanarak o seçeneğin üstüne gelip kumandada bulunan rakam tuşlarını kullanarak ‘ 27500 ‘ girin..
 • Yine aynı pencerede bulunan ve ‘ POLARIZASYON ‘ yada ‘ POL ‘ şeklinde bir yazı olacaktır. YUKARI – AŞAĞI tuşlarını kullanarak o seçeneğin üstüne gelip sonra SAĞ – SOL ok tuşlarıyla ‘ H ‘ , ‘ HORIZONTAL ‘ yada ‘ YATAY ‘ olacak şekilde değiştirin.
 • Yine aynı yerde bulunan ‘ FEC ‘ değerini değiştirmek için YUKARI – AŞAĞI tuşlarını kullanarak o seçeneğin üstüne gelip sonra SAĞ – SOL ok tuşlarıyla ‘ 5 / 6 ‘ seçilmelidir. Bazı uydu alıcılarında bu değerin girilebileceği bir alan bulunmamaktadır. Bu durumda bu değerin girilmesine gerek yoktur.
 • Son olarak ‘ OK ‘ tuşuna basarak atv yeni Uydu parametrelerini kaydetmiş olacaksınız. Aramayı tamamlayabilmek için Uydu Alıcısı marka modeline göre değişen ‘ ARAMA BAŞLAT ‘ yada ‘ TP ARA ‘ seçeneğinin üstüne gelerek arama işlemi başlatmanız gerekmektedir.

Frekans değerleri;

 • Frekans : 12053 Mhz
 • Symbol Rate : 27500
 • FEC : 5/6
 • Pol : Yatay ( Horizontal )

ATV: Instagram

ATV: Twitter

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu