Gündem

ATV Canlı Yayın İzle 2024 Bugün – ATV Canlı Youtube’dan İzle

ATV Canlı Yayın İzle 2024 Bugün – ATV Canlı Youtube’dan İzle. ATV can yayın akışını izlemek isteyenler için Youtube canlı yayın bağlantısını paylaştık. Türkiye’nin en çok izlenen Ulusal kanallarından olan ATV’ye internet bağlantınızın olduğu her yerden HD ve kesintisiz olarak izleyebilirsiniz.

ATV Canlı Yayın İzle 2024 Bugün

ATV yeni sezonda birçok dizi ve film ile en çok izlenen TV kanalı oluyor. ATV’de hafta içi her gün saat 10.00’da Müge Anlı ile Tatlı Sert, her pazar ‘Kim Milyoner Olmak İster’, programları olmak üzere ‘Kardeşlerim’, Altın Kafes, Ben Bu Cihana Sığmam, Kuruluş Osman, Aldatmak ve Ateş Kuşları dizilerini izleyebilirsiniz.

Ayrıca dünyadan ve son dakika gelişmeleri Kahvaltı Haberleri, Gün Ortası Haberleri ve Ana Haber bülteninden öğrenebilirsiniz.

ATV’de her gün saat 19:00‘da Türkiye’de ve Dünyada son dakika gelişmeleri, öne çıkan gündem haberlerini ana haber bülteninde canlı HD olarak izleyebilirsiniz. .

ATV Canlı Yayın İzlemek İçin TIKLAYINIZ


ATV Canlı Youtube’dan İzle

ATV yayın akışına en çok izlenen program, dizi ve filmlere atv.com.tr adresi üzerinden yayınlanan HD canlı yayın sayesinde izleyebilirsiniz. Ayrıca aşağıdaki frekans değerlerini TV’nize ekleyerek kesintisiz olarak HD izleyebilirsiniz.

Frekans değerleri;

 • Frekans : 12053 Mhz
 • Symbol Rate : 27500
 • FEC : 5/6
 • Pol : Yatay ( Horizontal )

Aşağıdaki adımları izleyerek TV üzerinden ATV izleyebilirsiniz.

 • Ana menüye girebilmek için ; uzaktan kumandanızda ‘ MENÜ ‘ veya ‘ SETUP ‘ yazan düğmeye basınız .
 • Uydu alıcısı marka modeline göre ; ‘ KANAL ARAMA ‘ , ‘ MANUEL ARAMA ‘ , ‘ KANAL EKLEME ‘ , ‘ EL İLE ARAMA ‘ gibi menülerden hangisi beliriyor ise YUKARI – AŞAĞI tuşlarını kullanarak ona gelip ‘ OK ‘ e basınız.
 • Açılan pencerede yine uydu alıcısının marka modeline göre ; ‘ TP FREKANSI ‘ , ‘ ALIŞ FREKANSI ‘ , ‘ FREKANS ‘ , ‘ UYDU FREKANSI ‘ seçeneklerinden biri belirecektir , YUKARI – AŞAĞI tuşlarını kullanarak o seçeneğin üstüne gelip kumandada bulunan rakam tuşlarını kullanarak atv yeni frekansı olan ‘ 12053 ‘ değerini girin.
 • Yine aynı pencerede ‘ SEMBOL ORANI ‘ yada ‘ SYMBOL RATE ‘ değeri olacaktır. YUKARI – AŞAĞI tuşlarını kullanarak o seçeneğin üstüne gelip kumandada bulunan rakam tuşlarını kullanarak ‘ 27500 ‘ girin..
 • Yine aynı pencerede bulunan ve ‘ POLARIZASYON ‘ yada ‘ POL ‘ şeklinde bir yazı olacaktır. YUKARI – AŞAĞI tuşlarını kullanarak o seçeneğin üstüne gelip sonra SAĞ – SOL ok tuşlarıyla ‘ H ‘ , ‘ HORIZONTAL ‘ yada ‘ YATAY ‘ olacak şekilde değiştirin.
 • Yine aynı yerde bulunan ‘ FEC ‘ değerini değiştirmek için YUKARI – AŞAĞI tuşlarını kullanarak o seçeneğin üstüne gelip sonra SAĞ – SOL ok tuşlarıyla ‘ 5 / 6 ‘ seçilmelidir. Bazı uydu alıcılarında bu değerin girilebileceği bir alan bulunmamaktadır. Bu durumda bu değerin girilmesine gerek yoktur.
 • Son olarak ‘ OK ‘ tuşuna basarak atv yeni Uydu parametrelerini kaydetmiş olacaksınız. Aramayı tamamlayabilmek için Uydu Alıcısı marka modeline göre değişen ‘ ARAMA BAŞLAT ‘ yada ‘ TP ARA ‘ seçeneğinin üstüne gelerek arama işlemi başlatmanız gerekmektedir.

ATV: Instagram

ATV: Twitter

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu