Teknoloji

Türkiye’de En Çok Abonesi Olan YouTuberlar 2024

Türkiye’de En Çok Abonesi Olan YouTuberlar 2024. YouTube kanalları günümüzde ulusal yayın yapan televizyon kanalları ve medya kuruluşlarından bile daha fazla aktif izleyici kitlesine sahip durumuna geldi. 2023 yılı istatistiklere göre YouTube’a her gün ortalama 720 bin saat video yükleniyor ve yine her gün, kullanıcılar 1 milyar saate yakın video izliyorlar. Binlerce kanal arasından sıyrılmayı başaran ve abone sayısı milyonlara ulaşan Türkiye’de en çok abonesi olan YouTuberlar listesini hazırladık.

1- Enes Batur YouTube Abone Sayısı Kaçtır 2024

En çok abonesi olan Youtuber Türk listesinde bulunan Enes Batur, 14,5 Milyon abonesi ile oldukça sevilen kanallar arasındadır. Aynı zamanda Youtuber oyuncular arasında bulunan ismin, bir sinema filmi de vardır. Enes Batur, başarılarıyla olduğu kadar aldığı olumsuz eleştirilerle de gündemde olan bir Youtuber.


2- Orkun Işıtmak YouTube Abone Sayısı Kaçtır 2024

Youtuber oyuncular arasında bulunan Orkun Işıtmak; 8,29 milyon abonesiyle en çok abonesi olan Youtube kanalı 2021 sıralamasında yer almaktadır.


3- Kafalar YouTube Abone Sayısı Kaçtır 2024

Fatih Yasin, Atakan Özyurt ve Bilal Hancı tarafından idare edilen kanal, aynı zamanda Youtuber oyuncular Türk arasında bulunur. Zira kafalar karışık adlı bir fimde de rol almışlardır. Youtube kanalı, 7,22 milyon abonesi sayesinde en çok abonesi olan Youtuber sıralamasında yer alır. Youtube’de kafalar kanalının abone sayısı; 7.22 Milyon’dur.


4- Reynmen YouTube Abone Sayısı Kaçtır 2024

Reynmen 6.34 milyon abonesiyle beraber, en çok abonesi olan Youtuber arasında oldukça popülerdir. Kanalın sahibi Yusuf Aktaş olup, oldukça yüksek bir izlenmeye sahiptir. Youtube’de reynmen kanalının abone sayısı; 6.34 Milyon’dur.


5-  Deli Mi Ne YouTube Abone Sayısı Kaçtır 2024

7.2 Milyon aboneye sahip olan Deli mi ne? Bu yönden en çok abonesi olan Youtuber kişiler arasında bulunur.

Youtube’de deli mi ne kanalının abone sayısı; 7.2 Milyon’dur.


6- Ruhi Çenet YouTube Abone Sayısı Kaçtır 2024

5.19 Milyon ile ülkemizde oldukça sevilen kanal, bilgilendirici ve ilginç içerikleriyle en çok abonesi olan Youtuber kanalları arasındadır. Kanal, 2011 yılından beri aktif şekilde paylaşım yapmaya devam etmektedir.

Youtube’de Ruhi Çenet kanalının abone sayısı; 5.19 Milyon’dur.


7- Barış Özcan YouTube Abone Sayısı Kaçtır 2024

En çok abonesi olan Youtuber listesinde Barış Özcan, 5.08 milyon abonesiyle oldukça büyük bir kanaldır. Teknoloji ve sanat-tasarım üzerine paylaşımlarda bulunan kanal, çok sayıda tıklanması ve izlenmesiyle oldukça popülerdir.

Youtube’de Barış Özcan kanalının abone sayısı; 5.08 Milyon’dur.


8- Berkcan Güven YouTube Abone Sayısı Kaçtır 2024

4.02 Milyon aboneye sahip olan Berkcan Güven, ülkemizde en çok abonesi olan Youtuber kişiler arasındadır.

Youtube’de berkcan güven kanalının abone sayısı; 4.02 Milyon’dur.


9- Alper Rende YouTube Abone Sayısı Kaçtır 2024

3,7 Milyonla en çok abonesi olan Youtuber Türk sıralamasında bulunan kanal, içerisine babasını da eklediği eğlence dolu videolarıyla oldukça sevilen kanallardan.

Youtube’de Berkcan Güven kanalının abone sayısı; 3.7 Milyon’dur.


👉 Öğrenci Gündemi’ni Instagram’dan Takip Etmek İçin Tıklayınız

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu