Kimdir

Aylin Coşkun Kimdir, Ne İş Yapıyor? Aylin Coşkun Hayatı ve Biyografisi

Aylin Coşkun Kimdir, Ne İş Yapıyor? Aylin Coşkun Hayatı ve Biyografisi. Son günlerde sık sık gündeme gelen Aylin Coşkun Kaç Yaşında Nereli? Aylin Coşkun eşi kim? araştırılmakta. Gelin birlikte Aylin Coşkun hakkında tüm merak edilenleri öğrenelim…

Aylin Coşkun Kimdir?

Şarkıcı olarak tanınan Aylin Coşkun son günlerde katıldığı programlarda yaptığı yorumlarla gündeme gelmekte. Şarkıcı olması yanı sıra modellik de yapan Aylin Coşkun Kimdir? araştırılmakta. 1976 yılında Almanya’da dünyaya gelen Aylin Coşkun, 2024 yılı itibari ile 48 yaşındadır ve aslen Türk asıllı bir ailenin kızıdır.

Eğitim hayatından bahsedecek olursak; Lise eğitimini Cumhuriyet Kız Meslek Lisesi’ni bitirdi. Bunun üzerine, 1997’de güzellik yarışması Miss Globe ‘da Türkiye Güzeli seçildi. Bunlarla yetinmeyen Aylin Coşkun, müziğe olan ilgisiyle müzisyen hocalardan şan dersleri alıp bu konuda eğitimini tamamlamak üzere girdiği Müjdat Gezen Sanat Merkezi Şan ve Solfej bölümünden mezun oldu.


Aylin Coşkun Hayatı ve Biyografisi

Günümüze kadar 7 tane albüm yapan Aylin Coşkun, İstanbul ve Ankara’da bir süre mankenlik yapmış, özel bir TV kanalında belli bir süre sunuculukta yapmıştır. 2000’li yılların başında ilk albümü Masalı Zeyno Müzik etiketiyle piyasaya çıkartmış sanatçının albümde kendisine ait Bu Kaçıncı parçası ve klip çektiği Yandım Allahım isimli parçaları ile müzik dünyasında yer etmiştir. Şarkıcı takip eden 6 albüm daha yapmıştır.

Aylin Coşkun günümüze kadar farklı eğitimler almıştır. 1997’de güzellik yarışması Miss Globe ‘da Türkiye Güzeli seçildi. Müziğe olan ilgisiyle müzisyen hocalardan şan dersleri alıp bu konuda eğitimini tamamlamak üzere girdiği Müjdat Gezen Sanat Merkezi Şan ve Solfej bölümünden mezun oldu.

Instagram’da Aylin Coşkun

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu