Kimdir

Ömer Gezen Kimdir, Kaç Yaşında? Ömer Gezen Hayatı ve Biyografisi

Son günlerde gündeme gelen Ömer Gezen Kaç Yaşında? sorusu araştırılmakta. Bircan Bali eşi olan Ömer Gezen, avukat olarak hayatına devam etmektedir. Eşi Bircan Bali’nin hamiledir ve dünki programda fenalaşıp programa devam edememiştir. Hal böyle olunca Bircan Bali Kimdir? ve Ömer Gezen yaş farkı merak konusu oldu. Gelin birlikte tüm detayları öğrenelim..

Ömer Gezen Kimdir?

Beyaz TV ekranlarında yayınlanan Söylemezsem Olmaz programının yorumcusu Bircan Bali bir süredir ile aşk yaşadığı Ömer Gezen ile 2019 eylülde evlendi. Genç, girişimci, yardımsever ve başarılı bir avukat. Ömer Gezen, başarılı ve çalışkan insanın kendisine dizgin vurmaması gerektiğine inanıyor.

Siyasetçi bir ailenin çocuğu olarak politikayla iç içe büyüdü.  İlköğrenim yıllarını Anadolu’nun çeşitli vilayetlerinde okuyan Ömer Gezen, liseyi Kuleli Askeri Lisesi’nde okumuş. Daha sonra İstanbul Aydın Üniversitesi’nde mezun olunca, İstanbul’dan memleketi  Antalya’ya dönmüş.   Şimdilerde Antalya’da Gezen Hukuk & Danışmanlık Bürosunda mesai arkadaşlarıyla birlikte serbest avukatlık yapmaktadır.

Avukatlık ve hukuk bürosunda kariyerini sürdüren Ömer Gezen, aslen Antalyalı. Kuleli Askerî Lisesinden mezun olan Ömer Gezen, lisansını İstanbul Aydın Üniversitesi’nin hukuk bölümünde yaptı.

👉 Nida Şan Kimdir, Nerelidir? Nida Şan Hayatı ve Biyografisi


Bircan Bali Kimdir?

Bircan Bali, 4 Ocak 1988 tarihinde dünyaya geldi. Muğla Üniversitesi’nden mezun olan Bircan Bali, 6 Temmuz 2003 tarihinde Şenol İpek’le evlenmiştir. Bircan Bali, Beyaz TV’de Söylemezsem Olmaz isimli magazin programında sunuculuk görevini üstlenen isimler arasındadır.

Muğla Üniversitesi’nden mezun olmuştur. 2017 yılında Söylemezsem Olmaz programında kocam beni kesin aldatmıştır açıklaması ile uzun süre gündemde kalmıştır. Bircan Bali’nin baba tarafından memleketi aslen Adana’dır.

Söylemezsem Olmaz programının yorumcusu Bircan Bali, 2019 yılında nikah masasına oturduğu Ömer Gezen ile 2020’de kızları Saygı Karen’i kucağına aldı. Çift, 25 Mart 2021’de sürpriz bir şekilde boşandı. Bali ve Gezen, önceki akşam Ağaoğlu Maslak 1453’te bulunan Yeni Gazino’ da görüntülendikten sonra hamile olduğunu duyurmuştu. Barıştıktan sonra ilk kez görüntü veren çift, yakın dostları Seren Serengil’i dinlemeye geldiklerini söyledi. Bali ve Gezen, barıştıkları için mutlu olduklarını ifade ettiler. Dün ki yayınlanan programa fenalaşarak ambulansla hastaneye kaldırılan Bali, hamile olduğu için tansiyonunun sık sık düştüğünü belirtti.

İnstagram 👉 Ömer Gezen

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu