Kimdir

Ömer Gezen Kimdir, Kaç Yaşında? Ömer Gezen Hayatı ve Biyografisi

Ömer Gezen Kimdir? Son günlerde gündeme gelen Ömer Gezen Kaç Yaşında? sorusu araştırılmakta. Bircan Bali eşi olan Ömer Gezen, avukat olarak hayatına devam etmektedir. Eşi Bircan Bali’nin hamiledir ve dünkü programda fenalaşıp programa devam edememiştir. Hal böyle olunca Bircan Bali Kimdir? ve Ömer Gezen yaş farkı merak konusu oldu. Gelin birlikte tüm detayları öğrenelim..

Ömer Gezen Kimdir?

Beyaz TV ekranlarında yayınlanan Söylemezsem Olmaz programının yorumcusu Bircan Bali bir süredir ile aşk yaşadığı Ömer Gezen ile 2019 eylülde evlendi. Genç, girişimci, yardımsever ve başarılı bir avukat.

Siyasetçi bir ailenin çocuğu olarak politikayla iç içe büyüdü. İlköğrenim yıllarını Anadolu’nun çeşitli vilayetlerinde okuyan Ömer Gezen, liseyi Kuleli Askeri Lisesi’nde okumuş. Daha sonra İstanbul Aydın Üniversitesi’nde mezun olunca, İstanbul’dan memleketi  Antalya’ya dönmüş. Şimdilerde Antalya’da Gezen Hukuk & Danışmanlık Bürosunda mesai arkadaşlarıyla birlikte serbest avukatlık yapmaktadır.

Avukatlık ve hukuk bürosunda kariyerini sürdüren Ömer Gezen, aslen Antalyalı. Kuleli Askerî Lisesinden mezun olan Ömer Gezen, lisansını İstanbul Aydın Üniversitesi’nin hukuk bölümünde yaptı.

👉 Nida Şan Kimdir, Nerelidir?


Bircan Bali Kimdir?

Bircan Bali, 4 Ocak 1988 tarihinde dünyaya gelmiştir ve 2024 yılı itibariyle 36 yaşındadır. Muğla Üniversitesi’nden mezun olan Bircan Bali, 6 Temmuz 2003 tarihinde Şenol İpek’le evlenmiştir. Bircan Bali, Beyaz TV’de Söylemezsem Olmaz isimli magazin programında sunuculuk görevini üstlenen isimler arasındadır.

Muğla Üniversitesi’nden mezun olmuştur. Bircan Bali’nin baba tarafından memleketi aslen Adana’dır.


Instagram 👉 Ömer Gezen

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu