Yaşam

Ayrılmak İsteyen Erkeklerin 9 Davranışı

Ayrılmak İsteyen Erkeklerin 9 Davranışı. Son günlerde ilişkinizde bir sorun var ama bunu mantıklı yapamazsınız. Bu başka birinin aklı olabilir veya bu ilişkide sıkılmış olabilir. Bu davranışlarla bir adamın ilişkiyi sona erdirmek istediğini anlayabilirsiniz. Ayrılmanın birçok farklı nedeni olabilir. Yani, bu listeyi, ayrılmak isteyen erkeklerin 9 davranışı için kontrol etseniz iyi olur.

Ayrılmak İsteyen Erkeklerin 9 Davranışı

Erkekler artık ilişkiyi sona erdirmek istemiyorlar veya bu ilişkiden memnun kalmazlarsa, belirli davranışlarda kendini gösterirler. Belirli nedenlerle kendinizi teselli etmeye çalışmayın. Tamam, erkekler bir kadın kadar ilgi duymazlar, ancak hiçbir ilgi göstermeden hareket etmezler. Eğer ilişkiniz yakın zamanda bu boyuta gelmişse, bu adamın şimdi ayrılmak istediğini anlayın. İşte erkekler ayrılmak istedikleri tipik davranışlar;

1. Telefon Görüşmelerini Azaltır

Sık sık geri aramaz. Ancak, günde bir kez aramaz veya aramaz. Bu konuşma o kadar uzun sürmez. Nedenini anlamaya çalışmayın, bu sizinle konuşmak istemediğinizin bir göstergesi. Bununla birlikte, daha önce işi olmayan ve daha sonra çalışmaya başlayan bir adamın telefon görüşmelerinin sayısını azaltması gerekir.


2. Soğuk davranış

Daha önce olduğu gibi ilgi göstermiyor. Sürekli senden uzaklaşıyor ve zamanını başka aktivitelerle geçiriyor. Sana asla aşk hakkında bir şey söylemez.


3. Her Şeyin Üstündeki Şikayetler

O her zaman yüzüne vurur, artık seni incitmemeye çalışmaz. Ama sana zarar vermemek için elinden geleni yapardı.


4. Sarılmak Yok

Artık sizinle fiziksel temasları da azalıyor. Yolda yürürken ellerini tutmuyor, seni tutmuyor ve fiziksel olarak senden uzakta.


5. Azaltılmış Dayanıklılık

Artık her şeyi patlamaya ve ele almaya hazır bir bomba haline geldi. Söylediğin en küçük şeyle bile savaşmaya hazır.


6. Değişiklikler Önemli Değil

Çoğu erkek, kadınlar tarafından yapılan küçük değişiklikleri fark etmez. Ancak bu durum çok farklı. Sizinle göz teması kurmayacak ve başınıza gelen büyük değişiklikleri bile fark etmeyecek.


7. Daima Online Oyun

Artık ona bir şey ifade etmiyorsun. Tabii ki söylemek acı vericidir, ama anlamalısınız. Senin yerine internet oyunlarını kucaklıyor. Daha önce bu alışkanlığa sahip olmadığına şaşırabilirsiniz. Ama sizden kaçmak için her türlü oyunu oynayabilirsiniz.


8. Bahane Bulma

Her zaman bir bahane bulur ve seninle tanışmamak için elinden geleni yapar. Biraz anlamak istiyorsanız, bu davranışı sizi terk etmek için yaptığını düşünmelisiniz.


9. Sizinle Tartışmak bile İstemez

Birbirini ile tartışırdınız ve birbirinizi anlamaya çalışırdınız. Ancak, şimdi durum böyle değil. Seninle tartışmak yerine, kapıyı çarparak ayrılıyor.

Evet, eğer bir erkek size karşı 5 şey yapıyorsa, ilişkinizin süresi dolmuş demektir. Onun için ilk adımı atmasını beklemeyin dedi. Şimdi siz söylemeden ve bitirmeden önce bu ilişkiyi açıklama sırası sizde. Bu sizin için acı verici olabilir, ancak yaşanamaz.


İlginizi Çekebilir 👇

👉 Aşık Adam Nasıl Davranır % 100 Kesin Kararlar

👉 Öğrenci Gündemi’ ni İnstagram’dan Takip Etmek İçin Tıklayınız

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu