Kimdir

Aysun Karaytuğ Kimdir, Kaç Yaşında? Aysun Karaytuğ Hayatı ve Biyografisi

Aysun Karaytuğ Kimdir, Kaç Yaşında?. Aysun Karaytuğ evlendi mi? Bir çok programda yer alan ve yorumları ile sık sık gündeme gelen Aysun Karaytuğ eski hali merak konusu oldu. Çoğunlukla yurt dışında yaşayan Aysun Karaytuğ ekonomi ve finans alanında uzmandır. Gelin birlikte Aysun Karaytuğ Hayatı ve Biyografisi öğrenelim…

Aysun Karaytuğ Kimdir?

Ekonomist kimliği ile öne çıkan Aysun Karaytuğ, 1980 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Aslen Yarı Arnavut, yarı Yugoslav kökenli olan Aysun Karaytuğ, başarılı bir akademik geçmişe sahiptir. Borsa camiası tarafından sıkı takibe alınan ve sevilen bir isim olmakla beraber TV ekranlarında da sık sık programlarda yer almaktadır.

İstanbul, İsviçre ve Zürih’te aralıklı dönemlerle yaşamaktadır.  Finans, ekonomi, piyasa, döviz, petrol ve altın fiyatları gibi alanlarda yapmış olduğu doğru ve önemli analizler ile beğeni ile takip edilmektedir. Tacirler Yatırım Portföy Yönetimi Direktörü Managing Director EMEA Gigant Swiss Consulting AG olarak çalışma hayatını sürdürmektedir.

İstanbul Üniversitesi Psikoloji bölümünden mezun olmuş ardından, çift anadal eğitimi San Diego State University International Economics alanını tamamlamıştır. 2011 senesinde Destek Menkul’den ayrılmış ve Tacirler Menkul Değerler’in kurumsal iletişim direktörlüğüne geçiş yapmıştır. CNN TÜRK, Haber Türk, BloombergHT, NTV ve daha pek çok kanal tarafından yayınlanan ekonomi programlarında konuk olarak yer almakta ve bilgi paylaşımı yapmaktadır.

👉 Aslı Aydıntaşbaş Kimdir, Kaç Yaşında? 


Aysun Karaytuğ Hayatı ve Biyografisi

Aysun Karaytuğ, günümüzde BloombergHT kanalı ekranlarında Erda Gerçek ile beraber ekonomi ve borsa gündemi hakkında programlar hazırlayıp sunmaktadır. son konuğu Didem Arslan’ dır ve sosyal medya hesabından bunu da duyurmuştur.

Maalesef medeni durumu, evli mi? bekar mı? boyu ve kilosu gibi özel bilgilerine ulaşılamamıştır, araştırılmaktadır. Güzelliği ile de dikkatleri üzerine çeken Aysun Karaytuğ hakkında sıkça estetik var mı acaba gibi soruları ile de ekran severler tarafından merak edilmektedir. Ancak bu bilgininde net bir şekilde cevabına ulaşılmış değildir.

Ekonomist Aysun Karaytuğ 2011 yılında Destek Menkul’den ayrıldı ve Tacirler Menkul Değerler’in kurumsal iletişim direktörlüğüne atandı. CNN TÜRK,  HaberTürk, BloombergHT, NTV ve daha pek çok ekonomi programında ekranlarda yer almaktadır.

  • Daha sonra 1999 yılı ile 2004 Yapı Kredi Corporate Investment Banking,
  • 2004 ve 2011 yılları arasında Garanti Bank  Corporate Investment Banking Manager

Ocak 2011’den günümüze kadar da Tacirler Yatırım’da Managing Director EMEA Gigant Swiss Consulting AG çalışmalarını sürdürmektedir. Aysun Karaytuğ evli olup olmadığı bilinmemektedir.

Twitter 👉 Aysun Karaytuğ

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu