Gündem

BeIN Sports Tek Maç Ne Kadar? BeIN Sports Tek Maç Nasıl Satın Alınır?

BeIN Sports kanalının sunmuş olduğu BeIN Connect uygulaması ile istediğiniz tek maç için üyelik alabiliyorsunuz. BeIN Connect üyeliğiniz yok ise BeIN Connect sitesi üzerinden üye olabilirsiniz. Üyelik işlemlerinin ardından tek maç olarak ya da diğer paketleri inceleyerek uygun gördüğünüz paketi satın alabilirsiniz. BeIN Connect üyeliği ile sadece web, tablet ve telefonunuzla BeIN Sports veya satın aldığınız kanalları izleyebilirsiniz. BeIN Connect üyeliğiniz televizyonunuzu kapsamaz. Peki 2021 BeIN Sports Tek Maç Ne Kadar? BeIN Sports Tek Maç Nasıl Satın Alınır? BeIN Sports Tek Maç Alınıyor mu? 2021 BeIN Sports Kaç TL? Gelin hep birlikte bu soruların yanıtlarını inceleyelim…

BeIN Sports Tek Maç Nasıl Satın Alınır?

BeIN Sports kanalının sunmuş olduğu BeIN Connect uygulaması ile istediğiniz tek maç için üyelik alabiliyorsunuz. BeIN Connect üyeliğiniz yok ise BeIN Connect sitesi üzerinden üye olabilirsiniz. Üyelik işlemlerinin ardından tek maç olarak ya da diğer paketleri inceleyerek uygun gördüğünüz paketi satın alabilirsiniz. BeIN Connect üyeliği ile sadece web, tablet ve telefonunuzla BeIN Sports veya satın aldığınız kanalları izleyebilirsiniz.

BeIN Sport tek maç almak için: yukarıdaki işlemleri yapmanız yeterlidir.


2021 BeIN Sports Tek Maç Ne Kadar?

BeIN Sports tek maç satıl alma fiyatı 19.90 TL‘den başlıyor. Digiturk BeIN Sports tek maç satın almak için öncelik üye olmanız gerekir. Üye değilseniz onlineislemler.digiturk.com.tr adresinden kolaylıkla üye olabilirsiniz. Üyelik oluşturduktan sonra izlemek istediğiniz maçı seçebilirsiniz tek maç için mesela Galatasaray- Beşiktaş derbisi için ödemeniz gereken tutar 19.99 TL’dir.

Ödemeyi kredi yada banka kartınız ile yapabilirsiniz. Bu üyelik sadece izlemek istediğiniz maç için geçerlidir. Maç saati itibari ile üyeliğiniz aktif olur maç bittiğinde ise üyeliğiniz silinir böylece yapmış olduğunuz ödemeyi tek maç için yapmış olursunuz.


👉 Öğrenci Gündemi’ni Instagram’dan Takip Etmek İçin Tıklayınız

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu