Kimdir

Beren Güney Kimdir? Beren Güney Hayatı ve Biyografisi

Beren Güney Kimdir? Beren Güney Hayatı ve Biyografisi. bu yazımızda sosyal medya fenomenlerinden olan ve Eski Hali erkek Tolga İmamoğlu iken cinsiyet değiştirerek kadın olan Beren Güney babası ve annesi, sevgili kim merak edilenler arasında yer aldı. Gelin birlikte Beren Güney Son Hali, Kaç Yaşında Nereli? öğrenelim…

Beren Güney Kimdir?

Bir dönem sosyal medya da oldukça konuşulan isimlerden olan sosyal medya fenomeni Beren Güney Kimdir? 1985 doğumlu Beren Güney 2024 yılı itibari ile 39 yaşındadır.

Sosyal medyayı aktif olarak kullanan Beren Güney takipçisi arttıktan sonra Eski hali olan ve cinsiyet değiştirmeden önceki ismi ile Tolga İmamoğlu ve şuan ki hali cinsiyet değiştirdikten sonra kadın olan Beren Güney; Before/ After şeklinde kendi profilinde fotoğraflarını paylaştı.

Beren Güney, cinsiyet değiştirme ameliyatı sonrasında 30’a yakın estetik operasyon geçirdiği bilinmektedir. Beren Güney, futbolcu Mohamed Elneny ile yazışmalarını da ifşa eden ünlü fenomen mesajlaşmaların ortaya çıkmasının ardından ciddi bir kitle elde etmiştir.


Beren Güney Hayatı ve Biyografisi

Futbolcuların kendisine attığı mesajları ifşa etmesiyle tanınan Instagram fenomeni Beren Güney, 1985 yılında dünyaya geldi. Beren Güney’in kendisinden yaşça küçük bir kız kardeşi var. Beren Güney, Aslı Enver ile adı anılan eski basketbolcu Kerem Tunçeri’nin kendisine attığı mesajlarını ifşalamasıyla adından söz ettirmişti.

Beren Güney, Instgaram’da zaman zaman plastik cerrahi ile ilgili paylaşımlarda bulunuyor. Genç mankenin vücudundaki abartılı estetik operasyonlar da dikkat çekiyor.

Sosyal medya fenomeni olan Beren Güney ilk olarak bir dönem Aslı Enver ile adı anılan Kerem Tunçeri ile aralarında geçen yazışmaları ifşa etmesiyle tanınmıştı.

Instagram 👉 Beren Güney


👉Engin Polat Kimdir, Kaç Yaşında? 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu