Kimdir

Engin Polat Kimdir, Kaç Yaşında? Dilan Polat Eşi Engin Polat hayatı ve Biyografisi

Engin Polat Kimdir, Kaç Yaşında? Dilan Polat Eşi Engin Polat hayatı ve Biyografisi merak edenler için bu yazımızda iş insanı olan ve sürekli gündeme gelen Engin Polat Nerelidir? Engin Polat Babası Annesi ve Engin Polat Eski hali merak edenler için yazımızın devamında Engin Polat hakkında merak edilen tüm soruların cevaplarını bulabilirsiniz..

Engin Polat Kimdir?

Dilan Polat eşi olarak da bilinen Engin Polat Kimdir? en çok merak edilenler arasında yer aldı. Özellikle eşine yaptığı lüks jestler sonrasında sosyal medyada oldukça gündeme gelen Engin Polat Dilan Polat güzellik salonları DP markası ve Rise and Shine Markaları kurucusu olarak da bilinmektedir. sosyal medyayı eşi dilan Polat kadar kullanmayı sevmeyen başarılı iş insanı Engin Polat,  21 Temmuz 1990 tarihinde İstanbul’da doğdu. 2023 yılı itibari ile 33 yaşındadır.

Dipomed medikalin kurucu ve yönetim kurulu başkanı olan Engin Polat 2013 senesinden bu yana inşaat sektöründe çalıştığını ifade eden Engin Polat, 23 yaşında iken milyonluk işler yaptığını açıklamıştı. Ek olarak Engin Polat, bir medikal firmasının kurucusu ve yönetim başkanıdır.


Engin Polat Hayatı ve Biyografisi

Eşi Dilan Polat ile liseden beri aşk yaşayan ve bu aşkı dünya evine girerek taçlandıran çiftten Engin Polat, ubenin sahibi olan Dilan Polat ve Engin Polat çiftinden Engin Polat burcu merak edilmekte. Özellikle astroloji ile yakından ilgilenen fanları gerek burcunun özelliklerine gerekse gerekse burç yorumunu merak ediyor. 21 Temmuz’da dünyaya gelen başarılı ismin Yengeç burcu erkeği olduğu bilinmektedir.

Yengeç burcu erkeği olan Engin Polat 32 yaşında. 2 çocuğu olan Engin Polat Fenerbahçelidir. 1.84 boyunda ve 88 kilodur. Aynı zamanda kendisinin de 1 erkek kardeşi vardır. Kardeşi Alper Kürşat Polat’tır. Tüm bunlarla beraber Engin Polat Formen Ankara da şube açarak adını daha büyük kitlelere duyurmayı başarmıştır. Bununla beraber aynı zamanda İstanbul’da da şubeleri bulunmaktadır.

Instagram Engin Polat 


👉Dilan Polat Kimdir, Nerelidir? Dilan Polat Hayatı ve Biyografisi

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu