Üniversite Taban Puanları

Bilgisayar Teknolojisi ve Bilişim Sistemleri 2021 Başarı Sıralamaları ve Taban Puanları

Bilgisayar Teknolojisi ve Bilişim Sistemleri 2021 ve Başarı Sıralamaları açıklandı. 2021 yılında TYT & AYT (YKS)’ye girecek öğrenciler için 2021 Bilgisayar Teknolojisi ve Bilişim Sistemleri Taban Puanları ve  Başarı Sıralamaları tablodaki gibidir. Tabloda yer alan veriler 2020 yılında üniversiteye yerleşen adayların puanlarıdır. Bilgiler 2021 yılında TYT ve AYT alanında tercih yapacak adaylar için güncel nitelik taşımaktadır. Sayfamızdaki veriler ÖSYM ve YÖK tarafından yayınlanmış olan en güncel puanlardır.

Ayrıca Bilgisayar Teknolojisi ve Bilişim Sistemleri bölümü hangi üniversitelerde var? Astronomi ve Uzay Bilimleri bölümü için kaç puan gerekir? sorularınızın cevaplarını da bu içeriğimiz den ulaşabilirsiniz.

 

Üniversite AdıFakülteBölümPuan TürüKont.Yer.Taban PuanEn Büyük Puan
BARTIN ÜNİVERSİTESİ (Devlet Üniversitesi)Fen FakültesiBilgisayar Teknolojisi ve Bilişim SistemleriSAY4040278,20364294,45408

 

Bilgilendirme: Yukarıda yer alan tabloda puanları ve başarı sıralamalarını bulacaksınız. “dolmadı” yazılan yerde kontenjanın dolmadığını ifade etmek için yazdık. Örnek vermek gerekirse 50 kişilik kontenjan dolmadığı için ÖSYM herhangi bir sıralama ve/veya taban puan tahmini oluşturmadı. İsteyen herkes baraj puanı yoksa bu bölümü tercih edip yerleşebilme şansına sahip. Tabloda (–) seklinde olan yerleri ise hiçbir adayın tercih etmediği şeklinde yorumlayabiliriz.

windows server 2012 lisans satın al

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu