Gündem

Bir Zamanlar Çukurova Dizisinde Isparta Övgüsü

 Adana ve Mersinde çekimleri yapılan ve ATV ekranlarında perşembe günleri yayınlanan Bir zamanlar Çukurova Dizisi izleyicileri tarafından oldukça beğenilerek izlenmekte. Yeni sezonu merakla beklenen ekranların sevilen ve merakla takip edilen dizilerinden olan Bir zamanlar Çukurova Dizisinde Isparta Övgüsü ile sezona başladı. Dizi de Isparta’ lıları kendine hayran bırakan sahnede Isparta tüm ince ayrıntılarıyla tanıtıldı.

Bir Zamanlar Çukurova Dizisinde Isparta Övgüsü

Dönem dizisi olarak dizi severlerin karşısına çıkan Bir Zamanlar Çukurova dizisi yeni sezon bölümleri ile geçtiğimiz hafta ekrana gelmişti. Oyuncu kadrosundaki değişiklikle yeniden ilgiyi üzerine çeken Bir Zamanlar Çukurova dizisine yeni katılan oyunculardan İbrahim Çelikkol, Mehmet Kara karakteri  ile dizide rol almaya başladı. ATV ekranlarında perşembe günleri yayınlanan dizinin 3. sezon 105. bölümünde Isparta şehrinden övgülerle bahsedildi.

Diziye Yaman Holdin’ing yeni hissedarı Mehmet Kara olarak başlayan Çelikkol, rolü gereği dizide akşam yemeğinde kendini tanıtırken, “aslen Isparta/Yalvaç ilçesinden olduğunu söyler” ve bunun üzerine diğer karakter ile uzunca Isparta şehrinin sohbeti geçer.  Isparta Gülleri, Gülcü Mehmet, Eski Senir Oteli ,Gül Bahçeleri gibi Isparta’ ya özgü bir çok özelliklerinden bahsedilir. Isparta’nın bir çok güzelliğinden bahsedilen dizi Ispartalılar tarafından da oldukça beğenilerek izlenmekte.


Öğrenci Gündemini Sosyal Medya Hesaplarımızdan Takip Ederek Güncel Bilgilere Daha Hızlı Bir Şekilde Ulaşabilirsiniz.

Öğrenci Gündemi: Instagram

Öğrenci Gündemi: Twitter

Öğrenci Gündemi: Facebook

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu