Burç İşaretinize Göre Son 3 Yılda Öğrenmeniz Gereken Dersler

Her yıl hayattan birçok ders almamız gerekiyor, ancak bazen bu dersleri unutuyoruz. Hayat asla kolay değil, evren bizi bir nedenden ötürü farklı engeller getiriyor her yıl.

Aşağıda, son birkaç yılda öğrenmeniz gereken derslerin bir listesini bulacaksınız. İşaretinizi arayın ve sizin için ne dediğini görün. 

Koç

Geçtiğimiz birkaç yıl içinde, iniş çıkışlarından çok daha fazla düşüş yaşadınız. Bir ruh arama döneminden geçtiniz ve bu yüzden gerçekten daha iyi bir insan oldunuz. Kendinize ve sezgilerinize daha önce hiç dayanamadığınız şekillerde güvenmeyi öğreniyordunuz. İlerlemeye devam ettikçe işler daha da iyi olacak.

Boğa

Uzun süredir risk almanın hepimizin yapması gereken bir şey olduğunu öğreniyorsunuz. Sonunda geçmişinin üstesinden geldin ve özel bir şey için çalışıyorsun. Son zamanlarda çevrenizdekileri, gerçekte kim olduklarını yerine kim olduklarını kabul etmeyi öğrendiniz ve bu, başarılması biraz zaman alan bir başarıdır.,

İkizler

Geçtiğimiz birkaç yıl boyunca, aslında oldukça iyi gidiyordunuz. Nihayet değişimi olabildiğince kucakladınız ve bu size mümkün olduğunu hiç bilmediğiniz birçok şeyi gösterdi. İşe daha fazla odaklanabildiniz ve kendilerini kanıtlamış olan arkadaşlarınız tarafından gerçekten sadık kaldınız. Tabii, geçen yıl duygusaldı ama buna değdi, değil mi?

Yengeç

Son birkaç yıldır bu kadar kalbinizin kırılmasının bir nedeni var. Dinlerseniz evren sizi doğru yönde gösteriyor. Her zaman çok fazla veriyorsunuz ve şimdi yapmayı bırakmayı öğrenmiş olmanız gereken bir şey. Sonunda gerçekliğin ne olduğunu kabul ettiniz, bu bir sonraki adım.

Aslan

Geçtiğimiz birkaç yıl içinde kendinizi gerçekten aşmanız gerekiyordu, ama öyle görünmüyor. Nefsinin bir noktada üstesinden gelmeliydin, değil mi? Hayat bu yıl çok titriyor, size söylediklerini dinleyin. Olayları çok farklı göreceksiniz.

Başak

Geçtiğimiz birkaç yıl sizin için harika geçti. Evrenin yolunu çizdiği her şeyin üstesinden geldin. İçeriden mutluluğu nasıl bulacağınızı öğrendiniz ve artık başkalarında onu aramayacaksınız ve ihtiyaç duyduğunuzda yalnız kalmakta sorun yok. İşaretlerin geri kalanından farklı olarak, bir dereceye kadar çözülmüş şeyleriniz var.

Terazi

Son birkaç yılda çok sayıda karar vermelisiniz. Bu kararlar büyüktü. Nerede yaşadığınız veya nerede çalıştığınız konusunda olabilirlerdi ama gerçekten bir fark yarattılar. Bu yıl seveceğiniz birini bulduğunuz, ancak beraberinde gelen engelleri aşmanız gereken bir yıl olacak.

Akrep

Bir süredir hayal kırıklığına uğradınız. Ne zaman bir adım ileri gidersen, iki tane geri atarsın. Evren size sabırlı olmayı ve nasıl büyümeyi öğretiyor. Kontrol edemediğiniz şeyleri üzmek için çok fazla zaman kaybetmeyin.

Yay

Birkaç yıldır, bir yerden bir yere taşınmanın sizi tamamlamayacağını öğreniyorsunuz. Nasıl olmasını istediğiniz yerine bir şeyleri nasıl göreceğinizi öğreniyorsunuz. Artık kimse sizin için şeker kaplama şeyleri değil.

Oğlak

Geçtiğimiz yıl size en yakın insanlarla yeniden bağlantı kuruyordunuz, ancak bundan önce, bulunduğunuz yer ve gitmek istediğiniz yer hakkında çok fazla iyileştirme ve düşünme yapıyordunuz. Engelleri aşmak için bazen acı verici şeylerden geçmemiz gerektiğini öğrendiniz.

Kova

Bir şekilde eğlenmeden önce işlerin yapılmasının önemli olduğunu öğrenmeyi başardınız. Çok çalışan ve hayatta daha iyi olmaya çalışan bir kişi oldunuz. Bu senin için büyük bir başarıydı.

Balık

Son birkaç yılda, hayatınızda işler çatıştı. Başarılı olmak için bazen başarısız olmanız gerektiğini öğrendiniz. Daha şefkatli olmayı ve başkalarıyla daha iyisini yapmayı öğrendiniz. Sanki bunca yıldan sonra tutkunuzu buldunuz.

0 0 0 0 0 0
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki içerik:

Yaşadığımız Devri Sorgulatan En İyi 10 Distopya Filmi

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478