Kimdir

Çağrı Telkıvıran Kimdir, Kaç Yaşında? Çağrı Telkıvıran Hayatı ve Biyografisi

Çağrı Telkıvıran Kimdir, Kaç Yaşında? Çağrı Telkıvıran Hayatı ve Biyografisi. Defne Samyeli‘nin instagram hesabından yaptığı paylaşım sonrasında sevgilisi Çağrı Telkıvıran merak edilen isimler arasında yer aldı. Çağrı Telkıvıran de Defne Samyeli arasında kaç yaş var? Çağrı Telkıvıran Ne İş Yapıyor, Nereli? Gelin birlikte tüm merak edilenleri öğrenelim…

Çağrı Telkıvıran Kimdir?

Bir çok başarılı isimler çalışan ünlü müzisyen ve sanatçı olan Çağrı Telkıvıran Kimdir? merak edilmekte. ünlü sanatçı yaptığı single çalışmaları ile sevenleri tarafından oldukça beğeni almış ve 2020 yılında 2 adet single çıkarmıştır. Bununla birlikte bir çok ünlü isimle çalışan Çağrı Telkıvıran Oğuzhan Koç, Berkay, Bengü, Ebru Yaşar, Zeynep Bastık, Murat Dalkılıç gibi başarılı isimler ile birlikte çalıştı.

Çağrı Telkıvıran 30 lu yaşlarda ve aslen Ankaralıdır. Çağrı Telkıvıran, Müjdat Gezen Sanat Merkezi Oyunculuk Bölümü mezunu bir sanatçı. Oyunculuk eğitiminin ardından MSM’de sahne dersleri ve mitoloji derslerinde asistanlık yapan Telkıvıran, 1996 yılından itibaren kamera karşısına geçti. Çeşitli sinema ve dizi filmlerde rol alan Telkıvıran’ın asıl tutkusu ise müzik olduğu bilinmekte.

Aranjör, besteci ve söz yazarı olan Çağrı Telkıvıran son olarak Defne Samyeli ile ilişkisi ile gündeme gelmiştir. Defne Samyeli’nin Instagram hesabında yaptığı fotoğraflı paylaşım sonrasında ilişkilerini duyuran Defne Samyeli ve Çağrı Telkıvıran araştırılmaya başlandı.


Çağrı Telkıvıran Hayatı ve Biyografisi

Müzik dünyasında sayısız esere imza atan söz yazarı, besteci ve aranjör Çağrı Telkıvıran, pek çok ünlü sanatçının da arkasındaki isim oldu. Telkıvıran, müzik kariyerine aranjör olarak başladı. Berksay, Oğuzhan Koç, Bengü, Ebru Yaşar, Simge Sağıın, İdo Tatlıses, Ece Seçkin, Zeynep Bastık, Kutsi ve Kolpa gibi pek çok ünlü sanatçının söz, beste ve aranjörlüğünü üstlendi. Bu çalışmalarla müzik sektöründe tanınan bir isim haline geldi.

Telkıvıran, 2020 yılında ise kendi müziğini yapmaya karar verdi ve single çalışması ile müzik severlerin karşısına çıkarak tam not almayı başardı. Seslendirdiği Kırmızı Karlar ve Olur mu şarkıları ile ciddi bir hayran kitlesine ulaştı. 2021 yılında ise Üstünü Çizerek adlı şarkısıyla büyük beğeni topladı.

Telkıvıran’ın başarılı kariyerinin yanında aşk hayatının da merak konusu olduğu biliniyor. Oyuncu Aslı Bekiroğlu ile bir yıl süren ilişkisini sonlandıran Telkıvıran, daha sonra oyuncu Biran Damla Yılmaz ile el ele görüntülendi. Ancak bu ilişki de uzun sürmedi. Son olarak ise Telkıvıran’ın şarkıcı Defne Samyeli ile aşk yaşadığı iddia edildi.

Instagram 👉 Çağrı Telkıvıran 


👉 Burcu Biricik Kimdir, Evli mi?

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu