Bilgi Arşivi

Cambly Ücretleri 2024 – Cambly 12 Aylık Ücretleri Ne Kadar?

Cambly Ücretleri 2024 – Cambly 12 Aylık Ücretleri Ne Kadar?. Cambly ana dili İngilizce olan eğitmenler ile İngilizce öğrenmek isteyen kişileri bir araya getiren öğrencilerin öğrenme deneyimlerini kolaylaştırmak ve etkili bir öğrenme sağlamayı amaçlayan bir platform. Camblyl ücretli bir platform 7/24 pratik yapmanız için bir eğitmene bağlanma imkanını sahipsiniz.

Cambly Ücretleri 2024

Cambly, ana dili İngilizce olan eğitmenlere, dilediğiniz yerden, dilediğiniz zaman erişim sağlayabileceğiniz online bir İngilizce öğrenme uygulamasıdır. Cambly’de dersler, ana dili İngilizce olan bir eğitmenden aldığınız bire bir, özel derslerdir.

Sistemde 7/24 çevrim içi eğitmen bulunur. Pratik yapmak için dilediğiniz zaman bir eğitmene bağlanabilirsiniz. Eğitmenlerle dilediğiniz konular üzerinde çalışabilirsiniz. Eğitmenlerle amaçlarınıza, ilgi alanlarınıza ya da üzerinde çalışmak istediğiniz konulara göre seçebilirsiniz.

Belirli deneyim veya ilgi alanına sahip eğitmenleri bulmak için eğitmen profillerine göz atabilirsiniz. Örneğin, pilot veya pazarlama uzmanı bir eğitmenle pratik yapabilirsiniz ya da mülakatlara, IELTS, TOEFL gibi sınavlara hazırlanabilirsiniz. Dilerseniz eğitmeninizle yeni çıkan bir film üzerine ya da video oyunu üzerine sohbet edebilirsiniz. Cambly’deki İngilizce eğitmenleri, geniş bir eğitim ve ilgi yelpazesine sahiptir.

Ders Programları sekmesine giderek seviyenize ve amacınıza uygun ders programlarına kaydolabilirsiniz. Yaptığınız derslerin videolarını tercih ederseniz kaydedebilir, sonrasında sistemden izleyerek ders sonrası tekrar yapabilirsiniz. Cambly’ye (Android veya iOS uygulamamızı kullanarak) mobil cihazlarınızdan veya bilgisayardan bağlanabilirsiniz.

Cambly ile İngilizce konuşmayı öğrenmek için İngiliz alfabesindeki sesleri biliyor ve kendinizi basitçe tanıtabiliyor olmanız yeterlidir. Cambly ücretleri abonelik süreniz uzadıkça ücretlendirmede azalıyor diyebiliriz.

Detaylı fiyat bilgisi için CAMBLY web sitesini ziyaret ediniz.


👉Öğrenci Gündemi’ ni İnstagram’dan Takip Etmek İçin Tıklayınız

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu