Gündem

Canlı Yayında 40 Yaşındaki Evli Adama Kaçan 18 Yaşındaki Kızı Azarlayan Esra Erol’a Tepkiler Yağdı

Canlı Yayında 40 Yaşındaki Evli Adama Kaçan 18 Yaşındaki Kızı Azarlayan Esra Erol’a Tepkiler Yağdı. Esra Erol’un programına katılan Münevver Yıldırım, 18 yaşındaki kardeşi Elif Yıldırım’ın, 17 Ocak tarihinde 40 yaşındaki evli ve 2 çocuk babası Kadir Akkoyun’a kaçtığını söylemişti. Elif Yıldırım, dün Esra Erol stüdyosuna geldi. Yüzünü göstermek istemeyen Elif’le konuşmak isteyen Esra Erol’un canlı yayında Elif’i azarlaması tepki çekti.

Elif’i kaçırdığı iddia edilen Kadir Akkoyun’un eşi Ümit Hanım canlı yayında eşini görünce telefonla bağlanmıştı. “Böyle bir şey mümkün değil. Ben şu an eşimin yanındayım” demişti. Çaresiz kadın daha sonra Elif’in çatı katında olduğunu öğrenmişti.


Eşinin ihanetini canlı yayında öğrenen Kadir’in karısı ‘Elif bizim çatı katındaymış. Şimdi öğrendim bu olayları. Çatı katında buldum Elif’i’ demişti. Ümit Hanım telefonu Elif’e uzattığında ‘ Beni kaçırmadı. Ben kendi isteğimle evden ayrıldım. Ben mutluyum’ demişti.

Her şey ortaya çıktıktan sonra stüdyoya gelen Elif, yüzünün gösterilmesini istememişti ve ardından da sinir krizi geçirmişti.

Bu sırada öfkelenen Elif’e Esra Erol, bağırarak tepkisini göstermişti.

Esra Erol, ‘Lütfen aynı isyanı iki çocuklu bir adam sana farklı şekilde yaklaştığında bedenini korumak için de göster. Yanlışların arkasında durmak için bu tepkileri vermeyin. Ruhunuzu, gençliğinizi korumak için, eğitim için bu tepkileri verin! Bu nedir ya? 18 yaşındasın kızım sen! Baban yaşındaki adam sana farklı dokunuyor. Bu mu senin geleceğin? Bu mu kendine layık gördüğün hayat! Bu mu yaşamdan beklediğin Elif? O çatı katını mı layık görüyorsun kendine?’ ifadelerini kullanmıştı.


Birçok insan Esra Erol’un bu tavrını ve sözlerini alkışlarken diğer yandan da yüzünü göstermek istemeyen 18 yaşındaki genç bir kızı canlı yayında bu şekilde rencide ettiği için Esra Erol’a tepki gösterildi.

Sizce Esra Erol’un genç bir kızı azarlaması doğru muydu? Bu eleştirilere katılıyor musunuz? .


👉 Öğrenci Gündemi’ni Instagram’dan Takip Etmek İçin Tıklayınız

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu