Gündem

Dondurucu Soğuğa Rağmen: TMO Önünde Ucuz Yağ Kuyruğu

Zincir marketlerde 200 TL’yi bulan 5 litrelik ayçiçek yağı, Toprak Mahsulleri Ofisi (TMO) de 99 TL den satışa sunulmuştur. Ucuza yağ almak isteyen Kütahyalılar günün erken saatlerinde kurum önüne gelerek soğuk havaya rağmen sırada beklediler.

TMO Önünde ‘Ucuz Yağ’ Kuyruğu

Toprak Mahsulleri Ofisi (TMO) ülke genelinde 5 litrelik ayçiçek yağını 99 liradan satışa sundu. Fiyatı 200 liraya kadar çıkan yağı ucuza almak isteyen Kütahyalılar günün erken saatlerinde kurum önüne gelerek soğuk havaya rağmen sırada beklediler.

Gazete Duvar’dan Cansu Aydemir’in haberine göre kurum önünde oluşan yağ kuyruğuna tepki gösteren bir vatandaş: Ne hale geldik, bu kadar insana reva mı bu! diyerek tepki gösterdi.

Kuyrukta bekleyen başka bir vatandaş ise: Aynı aileden birden fazla kişinin sıraya girmesine “Ben de kuyruktaydım. Açgözlülükten başka bir şey değil. Kızı, hanımı, babaları kuyrukta. Zaten kişi başına 10 kilo veriyorlar. Nedir bu doyumsuzluk” diyerek tepkisini dile getirdi.


PTTAVM Üzerinde TMO Ayçiçek Yağı Siparişi Verilebiliyor!

Kuyrukta beklemeden yağı ucuza almak isteyen vatandaşlar PTTAVM üzerinden de Toprak Mahsulleri Ofisi’nden ayçiçek yağı siparişi verilebiliyor. 5 litrelik yağ, herhangi bir kargo ücreti ödenmeksizin internet üzerinden 101 liradan satılıyor.


👉Öğrenci Gündemi’ ni İnstagram’dan Takip Etmek İçin Tıklayınız


[ilgiliMakale icerik_id=”36620″]
[ilgiliMakale icerik_id=”36587″]

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu