Gündem

Ekranlara Geri Dönmeye Hazırlanan Arda Kural’ın Son Hali Görenleri Mutlu Etti

Bir dönem sıkıntılı günler yaşayan Arda Kural ekranlara döneye hazırlanırken yeni imajı ve tarzıyla son hali görenleri mutlu etti.

2000’li yılların sevilen oyuncusu Arda Kural bir dönem psikolojik sıkıntılar nedeniyle zor günler geçirmesinin ardından ekranlara dönmek için büyük değişimlere imza attı. Efsane oyuncu 2 ayda 14 kilo verdi, saç stilini ve tarzını de değiştiren Kural’ın son halini gören hayranları “Eski haline geri dönmüş” gibi yorumlar yaptı.

Arda Kural’ın Son Hali Görenleri Mutlu Etti

Ekranlardan uzaklaşan ve psikoz teşhisi konulan ‘Yerli Leonardo DiCaprio’ lakaplı yakışıklı oyuncu, 20 gün Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi’nde tedavi görmüştü. Şimdilerde zor günleri atlatmaya çalışan 41 yaşındaki Arda Kural, geçtiğimiz haftalarda ‘Dilber Ay’ filminin galasında objektiflere yansımış ve basın mensuplarıyla sohbet etmişti. Uzun süredir ekranlardan uzak olan Kural, “Kendi içimde bir savaş başlattım ve bu savaşı kazandım. Artık geri dönüyorum” ifadelerini kullanmıştı. 2000’li yılların sevilen oyuncusu Instagram hesabından paylaştığı son fotoğrafla yeniden gündem oldu. Saçlarının imajını değiştiren ve zayıfladığı görülen Kural’ın bu hali sevenlerini mutlu etti.

İşte Arda Kural’ın Son Hali

Hayranlarının “Eski haline geri dönmüş”, “Bu fotoğrafta eski Arda’yı gördüm”, “Efsane geri döndü”, “Seni böyle görmek çok güzel”, “Çok iyi gördük seni” gibi yorumlar yaptığı Arda Kural, sosyal medyada en çok konuşulan konulardan biri olmayı başardı.

👇


Takipçileri de ona böyle destek mesajları verdi! 👇


👉 Öğrenci Gündemi’ ni İnstagram’dan Takip Etmek İçin Tıklayınız

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu