Gündem

Eminevim Araba Alma Şartları 2024 Nelerdir? – Eminevim 2. El Araba Nasıl Alınır?

Eminevim Araba Alma Şartları 2024 Nelerdir? – Eminevim 2. El Araba Nasıl Alınır? Emin Evim Araba Hesaplama 2024. Eminevim Türkiye’de faaliyet gösteren bir konut finansmanı şirketidir. Eminevim, müşterilerine ev ve araba sahibi olma imkanı sunmak için tasarruf ve kredi birleştirme modelini kullanır.

Eminevim Araba Alma Şartları 2024

Evinevim ev alımının yanında faizsiz araba alma imkanı sunduğunu iddia ediyor. Evinevim’den peşinatsız arama almak isteyen vatandaşların sisteme başvurup sıraya girmesi gerekiyor. Eminevim peşinatsız taksitle araba almak isteyenler Eminevim Şubelerinden veya online olarak eminevim.com’dan kayıt yaptırabiliyor.

Eminimevim 2023 Ağustos ayına özel kampanyasında:

  • 200.000 TL’lik otomobil için 72 kişilik grup ve % 50 peşinat üzerinden 1.388 TL taksitle en geç 13. ayda otomobilinizi teslim fırsatı sundu.
  • Peşinatsız 200.000 TL’lik otomobil için 2.777 TL taksitle otomobil alım fırsatı sunmaktadır.

Eminevim araba alma şartları arasında spesifik şartlar aranıyor. Araba almak için belirgin tek şart 18 yaşını doldurmuş olmaktır.


Eminevim 2. El Araba Nasıl Alınır?

Eminevim’den 2. el araç almak için yukarı şartları taşıyor ve başvuru yapıp ödemelerinizi yapmanız gerekmektedir. Eminevim 200.000 TL’lik araçlar için yukarıdaki fırsatı sunmuştur. Daha detaylı bilgi sahibi olmak istersiniz Eminevim şubelerinden veya internet sitelerinden detaylı bilgi edinmelisiniz.

Ayrıca Eminevim gibi hizmet sunan Fuzulev, Birikimevim, Destekevim ve Birikimevim gibi firmalar bulunmaktadır. Bu firmaları ziyaret ederek bilgi edinebilirsiniz.


Eminevim Sisteminin Güvencesi Nedir?

Eminevim sisteminin güvencesi ipotekli teminat sistemidir. Evini alan her müşterinin evine borcu bitene kadar satılamaz kaydı yapılır. Borç bittiğinde ipotek kaldırılır ve tüm haklar ev sahibine devredilir. Bu yöntemle diğer müşterilerin hakları da koruma altına alınmış olur.

Eminevim araba sisteminde aynı güvence sistemini uygulayabilirler. Detaylı bilgi için Eminevim iletişim numarasından detaylı bilgi edinebilirsiniz.


👉 Öğrenci Gündemi’ni İnstagram’dan Takip Etmek İçin Tıklayınız

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu