Kimdir

Emre Olur Kimdir, Nerelidir? Emre Olur Hayatı ve Biyografisi

Emre Olur Kimdir, Nerelidir?. Son günlerde en çok merak edilen isimlerden olan Emre Olur Kaç Yaşında? Sedat Peker Basın Danışmanı olarak tanınan Emre Olur Sedat Peker Twitter hesabını yöneten kişi olarak bilinmektedir. Sedat Peker ile birlikte çalışan Emre Olur Nerede Yaşıyor? Gelin birlikte Emre Olur Hayatı ve Biyografisini öğrenelim…

Emre Olur Kimdir?

Sedat Peker basın Danışmanı olarak tanınan Emre Olur, sosyal medya yöneticisi olarak biliniyor ve aynı zamanda Beşiktaş Kongre üyeleri arasında yer alıyor. Beyaz TV’de öncesinde ise Flaş TV’de bazı programlara yorumcu olarak katılmıştı. Emre Olur adı ilk olarak sanatçı Gökhan Özoğuz’un, sosyal medya platformu Twitter’ daki hesabından yaptığı açıklamada 15 Temmuz gününün katliam günü olduğunu ve kutlanmaması gerektiğini savunmasında sonra aldığı tepkiler sırasında gündeme gelmişti.

Bilgi güvenliği ve sosyal medya uzmanı olduğu belirtilen Emre Olur Twitter hesabından Gökhan Özoğuz’a sert tepki göstermişti. Emre Olur’un Twitter profilinde Bilgi güvenliği ve sosyal medya uzmanı yazıyor. Beyaz Tv’de canlı yayınlara da katılan Emre Olur, Sedat Peker’e olan yakınlığıyla da biliniyor. Peker’in birçok etkinliğine katılıyor, onunla birlikte görüntü veriyordu.  Son olarak Sedat Peker’in yurt dışına kaçmasıyla birlikte bir kez daha gündeme geldi. Peker’de medya dünyasından bazılarının eleştiriler yöneltmesi üzerine bazen cevapların Emre Olur’dan geldiği görülmeye başlandı.


Emre Olur Hayatı ve Biyografisi

Sosyal medya yöneticiliği yapan Emre Olur, Beşiktaş Kongre üyeleri arasında yer alıyor. Bir çok programa yorumcu olarka katılan Emre Olur, Twitter’da Gökhan Özoğuz ile tartışmasıyla gündeme gelmişti. Bilgi Güvenliği ve sosyal medya uzmanı olan Emre Olur, Sedat Peker’in yurt dışına gitmesiyle beraber yanında gittiği düşünülmekte. Hali hazırda, Sedat Peker’in yanında olduğu düşünülmekte.

TwitterEmre Olur


İlginizi Çekebilir 👇

👉 Selçuk Tepeli Kimdir, Nereli? 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu