Lise

En İyi Ders Anlatan LGS Youtube Kanalları 2024 – Tüm Derslerden En İyileri

En İyi Ders Anlatan LGS Youtube Kanalları 2024 – Tüm Derslerden En İyileri. LGS sınavına hazırlan öğrencilerin ücretsiz olarak faydalanacağı 2024 LGS Youtube kanal önerileri listesi hazırladık. LGS Youtube kanalları sayesinde konu anlatımları, konu özetleri, örnek soru çözümleri ve çıkmış soru çözümlerine sınıf ortamındaki gibi ulaşabilirsiniz.

En İyi Ders Anlatan LGS Youtube Kanalları 2024

LGS Youtube kanal önerileri 2024 listemizde geçmiş yıllarda LGS hazırlık döneminde öğrencilerin en çok tercih ettiği ve önerdiği kanalları listeledik. LGS Youtube kanalları branşında uzman Öğretmenler tarafından kurulmaktadır ve bu kanallar sayesinde dershaneye gitmeden dershane ya da sınıf ortamı oluşturabilirsiniz. Anlamadığınız konular farklı Öğretmenlerden dinleyerek iyice pekiştirebilirsiniz. Ayrıca kendinize bir ders programı oluşturabilir ve başarılı bir şekilde ilerleyebilirsiniz.

LGS Youtube kanal önerileri listemizde yer alan kanallar MEB müfredatına uygun konu anlatımları ve MEB sorularına uygun soru çözümleri yapılmaktadır.

Tonguç 8. Sınıf

Bizler Tonguç Akademi olarak işini seven insanlarız. Türkiye’nin alanında en iyi hocalarıyla hazırladığımız konu anlatımlarımızı, senin en hızlı öğreneceğin taktiklerle ve gülerek, sıkılmadan öğrenmeni sağlayacak bir tarzda anlatıyoruz. LGS sınavına hazırlananların en büyük yardımcısı Tonguç 8. Sınıf ile 8. sınıf konu anlatımı videolarına en kısa yoldan ulaşabilirsiniz.


Benim Hocam

Onlarca öğretmenin tek bir platform altında hem kitap çıkardığı hem de ders videoları, soru çözüm videoları yaptığı kocaman bir aile. LGS sınavına hazırlık yapan tüm öğrencilerin mutlaka uğraması gereken kaliteli bir kanal.


Hocalara Geldik

Hocalara Geldik:  Videolar, internet sitesi, uygulamalar, dijital içerikler derken birbiriyle uyumlu, birbirini destekler yapıda güncel kitaplarla içerik üretimini de genişletiyor. LGS’de başarısız olacağınız hiç bir ders kalmayacak.


LGS Türkçe Kanal Önerileri

Hasan Güler ile Türkçe

Hasan GÜLER (Türkçe Öğretmeni – YAZAR) Kanalımızda konu anlatımı, soru çözümü, soru analizi yapılmakta, konuyla ilgili püf noktalara, pratik bilgilere, taktiklere ve uyarılara yer verilmektedir.


LGS Matematik Kanal Önerileri

Şenol Hoca

2011 den bugüne kadar matematiği size kolay ve anlaşılır bir dille anlatabilmek için video dersler hazırlıyorum. Matematikten korkacak hiç bir şey yok, öğrenebilirsiniz. Üstelik matematiği sevmeniz de şart değil, nefret etmeyin yeter.


Fatih Olfaz

Ben Fatih OLFAZ. Türkiye’nin öğrenci ekranı olan kanalımda LGS için ortaokul matematik, yazılıya hazırlık, rehberlik, motivasyon, koçluk, sınav başarı öyküleri, ders çalışma günlüğüm videoları ve öğrencilerin eğlenerek öğrendiği turnuva ve yarışmalar şeklinde Youtube’a içerikler üretiyorum.


Partikül Matematik

Ben Melih Akgündüz. Bu kanalda LGS, TYT hazırlık “ortaokul matematik” “lise matematik” özellikle de 7.sınıf, 8.sınıf ve 9.sınıf matematik hakkında videolar bulacaksın.


LGS Fen Bilimleri Kanal Önerileri

Derslike

Yenilikçi anlatım tekniğiyle müfredata uygun olarak hazırlanmış Fen Bilimleri dersinde daha başarılı skorlar almak için DersLike kanalına göz at.


İnkılap Tarihi ve Atatürkçülük LGS Kanal Önerileri

Sosyal Bilgiler Dersliği

Sosyal Bilgiler dersi ve T.C İnkılap Tarihi ve Atatürkçülük dersini sorular çözerek, eğlenceli bir şekilde bu kanalda anlatıyoruz. 5-6-7-8-9. sınıflar ile ilgili konu anlatımları, soru çözümleri, yazılıya hazırlık dersleri, eğlenceli oyunlar ve etkinlikler ile her zaman yanınızdayız.


SosyalKale

8. Sınıf İnkılap Tarihi Dersi LGS Videoları ile 5,6 ve 7. Sınıflar İçin Sosyal Bilgiler Dersi Videoları İle Öğrenmek Çok Daha Kolay ve Zevkli.


Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi LGS Kanal Önerileri

Din Kültürüm

Merhaba Ben, Yusuf KELEŞ. Din Kültürüm Youtube kanalında Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi dersi ile ilgili çalışmalar yapıyorum. Gerek okuldaki sınavlarda gerekse LGS,AYT TYT sınavlarında size faydalı olacak içerikler üretiyorum.


Dün Kültürü Hocam

Din Kültürü Hocam Youtube kanalımızda 4, 5, 6, 7, 8. Sınıf Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Dersi ünitelerinin konu anlatımları hazırlamaktayız. LGS Din Kültürü konu anlatımı ve soru çözümü  yapmaktayız. Videolarımızın faydalı olacağına inanıyorum.


İNGİLİZCE SİL BAŞTAN – Dilek Demirel ile

İngilizce dersi çok zor, anlamıyorum mu diyorsun? Dur bir de ben sana anlatayım 🙂 Ben kim miyim? Adım, Dilek Demirel. Videolarımı izleyerek başarın artacak, kendinle gurur duyacaksın, ailen ve çevrendeki herkes de tabi ki…


İlginizi Çekebilir 👇

👉 LGS Ders Çalışma Programı 2024 PDF Tüm Dersler

👉 8. Sınıf LGS Konuları 2024

👉 8. Sınıf LGS Çıkmış Sorular ve Cevapları PDF İndir

👉 8. Sınıf LGS Deneme Sınavları PDF

👉Öğrenci Gündemi’ ni İnstagram’dan Takip Etmek İçin Tıklayınız

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu