Sıradaki içerik:

Paris İklim Anlaşması Nedir? Paris İklim Anlaşmasını Hangi Ülkeler İmzaladı?

En İyi Nemlendirici Yüz Kremi Markaları- Yüz Kremi Kullanıcı Yorumları 2021-2022

Soğuyan havalarla birlikte cildimiz de etkilenerek doğal olarak kurumaya başlıyor. Bu yüzden de hemen hemen hepimiz En İyi Nemlendirici Yüz Kremlerini araştırmaya başlar olduk. Her cilt tipi için tabi ki de farklı kremler kullanmak gerekir. Piyasada bulunan birbirinden farklı özellikleri olan birçok krem bulunmakta ve bu yüzden hepimiz zaman zaman kararsız kalmaktayız. Tabi bir yandan da En İyi Yüz Kremi Fiyatı da cep yakmaması açısından önemlidir. Bunun yanı sıra yüz kremi almadan önce birde En İyi Yüz Kremi Kullanıcı Yorumlarına da göz atmadan geçmeyiz. Bizde sizler için Farklı Cilt Tiplerine ve Her Bütçeye Uygun En İyi Nemlendirici Yüz Kremlerini araştırdık. Tüm ayrıntıları makalemizde bulabilirsiniz…

Cildimiz İçin Doğru Nemlendiriciyi Nasıl Seçeriz?

Hemen Hemen hepimiz nemlendirici krem kullanırız. Cilt tipimize uygun olan nemlendirici kullanırsak cildimiz daha sağlıklı ve daha da parlak görünüme sahip olur. Özelliklede soğuk havalarda kuruyan ve pullaşma olan ciltler, yağlı ciltlere göre daha fazla nem ister. Hal böyle olunca da cilt tipimize göre krem seçmenin ne kadar önemli olduğu görülmekte. Cildiniz için doğru nemlendirici seçmenize yardımcı olcak öneriler şu şekildedir.

 • Temel kural, nemlendiricinizi cilt tipinize göre seçmenizdir. Yağlı veya karma iseniz, daha hafif bir doku (düşünme losyonu) daha iyi olacaktır.
 • Cilt tipinizin ne olduğunu nasıl anlarsınız? İyi bir hile, yüzünüzü yıkamak, yüzünüzü kurulamak ve ardından cildinizin nasıl hissettiğini incelemektir. İyi ve esnek hissettiriyor mu? Öyleyse, büyük olasılıkla karma / yağlı bir cildiniz var. Sıkı ve rahatsız mı hissediyor? O zaman muhtemelen kuru veya susuz bir cildiniz var.
 • Nemlendiricinizi seçerken doku dışında şu ek hususlar da dikkate alınmalıdır:
 • Geniş spektrumlu SPF koruması: Sabah kreminiz için önerilir.
 • Yaşlanma karşıtı faydalar: Sabah ve akşam nemlendiricileri için önerilir. Antioksidanlar gibi maddeler arayın.
 • Akşamları SPF’li bir nemlendirici kullanmayın.
 • Sabah kremine ve akşam kremine mi ihtiyacınız var? Bu duruma göre değişir. İlk olarak, yukarıdakilere göre, eğer SPF’li bir nemlendirici kullanıyorsanız, o zaman cevap kesinlikle evet, akşam için farklı bir kreme ihtiyacınız var. Genel olarak, bir sabah kremi korumaya odaklanmalıdır
 • (çevreden, UV’den) ve bir akşam kremi onarıma odaklanmalıdır (güzellik uykusu, antioksidanlar ve diğer yenileyici maddeler).
 • Mevsimselliği hesaba katın. Bu, nemli yazlar için hafif ve kuru kışlar için daha nemlendirici olmak üzere iki farklı nemlendiriciye sahip olabileceğiniz anlamına gelir. Ayrıca, özellikle yakın zamanda taşındıysanız, iklimi de unutmayın. DC’de yaşadıysanız ve Las Vegas’a yeni yerleştiyseniz, nemlendiricinizin değişmesi gerekecektir.
 • 20’li yaşlarda sizin için doğru olan nemlendirici muhtemelen 40’lı yaşlarınızda artık sizin için doğru değildir. Deri zamanla gelişen ve değişen yaşayan, nefes alan bir organizmadır. 20’li yaşlardan 40’lı yaşlarınıza gardırobunuzu uyarlarken, cilt bakım ürünlerinizi de uyarlamanız gerekir. Genel olarak, yaşlandıkça cildimizin doğal sebum üretimi yavaşlar ve bu da cildin kuruması anlamına gelir.
 • Nemlendiricinizi köprücük kemiğinden veya köprücük kemiğinden alına doğru, yerçekimine karşı daima yukarı doğru hareket ettirerek uygulayın. Yüzünüzün çenenizde değil, göğsünüzde bittiğini daima unutmayın.
 • Ürün katmanlamanın altın kuralını hatırlayın: inceden kalına. Böylece nemlendiricinizi serumlarınızın üzerine, makyajınızın altına uygulayın.
 • Rutininize dahil etmek için mükemmel Alchimie Forever yüz nemlendiricisini arıyorsanız , işte üç seçeneğiniz:
 • Her cilt tipi için her sabah: Koruyucu gündüz kremi SPF 23
 • Hassas, hassas, tahriş olmuş cilt tipleri için: Kantic Sakinleştirici krem , sabah (Koruyucu gündüz kreminin altında) ve akşam.
 • Kuru, susuz kalmış, daha olgun cilt tipleri için: Kantic+ Sabah (Koruyucu gündüz kremi altında) ve akşam kolajen ürününü uyarmak için kırmızı yonca özü içeren yoğun besleyici krem .

Kuru Ciltler İçin En İyi Nemlendirici Krem Nasıl Seçilir?

Tahriş edici maddelere karşı dikkatli olun: Alkol cildinizi kurutabilir , diyor uzmanlar.  Sülfatlar, boyalar ve kokular da sert ve rahatsız edici olabilir ve değerinden daha fazla soruna neden olabilir. Genel bir kural olarak , nemlendiricinizi kullandıktan sonra herhangi bir kızarıklık , kaşıntı veya başka hoş olmayan reaksiyonlar fark ederseniz, daha basit bir ürün seçin.

Nemlendirici Özellikleri: Birçok bileşen cildi yatıştırırken bir miktar nem sunar. Cildinizin en çok tepki verdiğini bulmak biraz deneme yanılma gerektirebilir, ancak aranacak bazı şeyler şunlardır: hyaluronik asit , seramidler, üre, bitkisel yağlar, aloe vera , shea yağı, gliserin, skualen, soya, kolloidal yulaf ezmesi, ve B vitaminleri.


Yağlı Ciltler İçin En İyi Nemlendirici Krem Nasıl Seçilir?

Hepimiz daha sıcak aylarda yağlı cilt ve terin neden olduğu çatlaklardan eşit şekilde payımızı alıyoruz, ancak temeli aşırı yağlı olanlarımız için, hafif, komedojenik olmayan bir nemlendirici yıl boyunca bir zorunluluktur.

Normal, kuru ve hatta karma cilt tipi arkadaşlarınızla aynı nemlendiriciye ulaşamayacağınızı biliyorsunuz, ancak sebum bölümünde biraz fazla kutsanmış olmanın atlayabileceğiniz anlamına gelmediğini de biliyorsunuz. Cildiniz hala susuz kalabilir ve yine de neme ihtiyaç duyar. Dolayısıyla, daha zengin, daha ağır nemlendiriciler sıcak kahveyse, bu yağlı cilt dostu nemlendiricileri – çoğu çok zengin kremler yerine jel bazlı – buzlu kahve olarak düşünün; ikisi de işe yarıyor, ancak buzlu kahve daha hafif ve ferahlatıcı bir his veriyor. Kolayca kışkırtılan, sürekli tıkanan gözenekler için tam da ihtiyacınız olan şey bunlar.


En İyi Nemlendirici Yüz Kremi Markaları 2021-2022

Neutrogena Hydro Boost Gel Cream Nemlendirici

Bu ürün çok satan, hyaluronik asit ve gliserin ile yapılan; cildi nemli, esnek ve pürüzsüz hissettiren bir jel formülüdür. Soğuk mavi jel, dokunulduğunda sıvı hissedilir ve temas halinde hemen emilir. Jel nemlendiriciler özellikle yağlı ciltler için uygundur, ancak bu formülasyon kuru ve hassas ciltler için de uygundur.


Embryolisse Lait-Creme Concentre

Gözden geçirenler bu nemlendiricinin hafif, sütlü dokusundan övgüyle söz ediyorlar. Fransız kozmetik şirketi tarafından üretilen, vitaminler ve antioksidanlarla zenginleştirilmiş ve kuru ciltler için formüle edilmiştir. Shea yağı kolajeni nemlendirir ve elastikiyeti arttırırken soya proteinleri sertleşir ve güçlendirir. Bazı ön araştırmalar, Soyada bulunan izoflavonların ince çizgilerin görünümünü azaltmaya yardımcı olabileceğini öne sürüyor.


Cerave Facial Moisturizing

Gliserin, seramidler ve hyaluronik asit içeren bu nazik, çok amaçlı krem özellikle olgun cildin ihtiyaçlarına uygundur. Hem koku hem de yağ içermez ve kullananlar, kuru ve hassas ciltte yatıştırıcı ve nemlendirici özelliklerini deneyimlediklerini belirtiyorlar.


Olay Regenerist Micro-Sculpting Cream

Kuru, normal veya karma ciltler için tasarlanan bu yaşlanma karşıtı nemlendirici, hyaluronik asit, amino-peptidler ve niasinamid ile formüle edilmiştir. Bu bileşenler, dolgunlaştırıcı nemlendirici, kırışıklıklar ve ince çizgiler üzerinde yumuşatıcı bir etki sunar. Yüzlerce yorumcu, bu nemlendiriciyi diğer ürünlerle üç katından fazla fiyatla karşılaştırarak etkinliği için övüyor.


Kiehl’s Ultra Facial Cream SPF30

Bu günlük nemlendirici, SPF 30 güneş kremi ile formüle edilmiştir ve gündüz kullanım için idealdir. Hafiftir ve yağsızdır, tüm cilt tipleri için 24 saat nemlendirme sağlayacak şekilde tasarlanmıştır. Kullananlar kremsi dokuyu sever, ancak bazı kişiler kokusunu rahatsız edici bulmaktadır.


L’Oréal Paris Nem Terapisi Aloe Vera Suyu

Aloe Vera ile anında ferahlayan, daha nemli bir cilde L’Oréal Paris Nem Terapisi Aloe Vera Suyu ile ulaşabilirsin. Su bazlı likit dokusu anında emiliyor ve yoğun bir şekilde nem sağlarken ferahlık veriyor. Anında daha ferah, daha yumuşak bir cilde ulaşabiliyorsun.


Garnier Hyaluronik Aloe Jel

 

Jel dokusuyla hem ferahlatan hem de nem sağlayan bir deneyime ne dersin? %96 doğal kaynaklı içeriklere sahip Garnier Hyaluronik Aloe Jel, adından da anlaşıldığı gibi Hyaluronik Asit ve Aloe Vera içeriyor. Bu süper formülü sayesinde cildimizi 48 saat boyunca nemlendiriyor. Ferahlatıcı jel dokusunu ve cildimize sağladığı nemlilik hissini çok seviyoruz! Şaşırtıcı güzellik diye biz buna deriz!


Garnier Nem Bombası Antioksidan Krem

Cildimizi neme doyuran Garnier Nem Bombası Antioksidan Krem bizim favorilerimizden. Nar özü içeren formülüyle cildi gün boyu zararlı dış etkenlerden koruyor. Hyaluronik asit de içerdiği için cildin ihtiyacı olan nemi sağlıyor. Aynı zamanda da cilde ışıltı sağlayarak ferah bir his veriyor.


Vichy Mineral 89 Gündüz Bakım Kremi

Eğer nemlendirici kullanmaya yeni başlayacaksan, hafif ama etkili, cildinin günlük nem ihtiyacını karşılayacak iyi bir nemlendirici arıyorsan, Vichy Mineral 89’u kullanmaya başlayabilirsin. Gençsen ve henüz cilt bakımına başlamadıysan ama cildinin de neme ihtiyacını düşünüyorsan, Mineral 89 en doğru seçeneklerden biri. İçerisindeki %89 Vichy Termal Suyu, doğal kaynaklı hyalüronik asitve Vichy mineral tuzları içeren bu nemlendiriciyi cildine uyguladığında, cilt sanki su içmiş gibi anında emiyor. Mineral 89’un etkilerine gelirsek, cildi daha nemli, güçlü, canlı ve dolgun bir görünüme sahip olmasını sağlıyor.


La Roche-Posay Toleriane Sensitive Krem

Hassas bir cilde sahipsen, yüzüne sürdüğün ürünlerin bazıları rahatsızlık hissyaratıyor olabilir. Yanma, batma, kızarma ve kaşıntı gibi hassas ciltlere özgü bu rahatsızlıkları minimuma indirmek için cildini yatıştıracak bir nemlendirici kullanmalısın. La Roche-Posay’in Toleriane Sensitive nemlendirici kremi, prebiyotik içeriği ile cilt bariyerini yenileyerek, ciltte gözle görülmeyen hassasiyeti yatıştırmaya yardımcı oluyor. Ayrıca niasinamid, gliserin, seramid ve termal su içeriği ile cildi nemlendiriyor. Bu nemlendiricinin bebek ve çocuklar için de uygun olduğunu söyleyelim.

 


SkinCeuticals Daily Moisture

Normal veya yağlı bir cilde sahipsen, cildini yağlandırmadan nemlendirecek ve aynı zamanda da gözeneklerini gizleyecek bir nemlendirici arıyorsan, SkinCeuticals’ın Daily Moisture kremini deneyebilirsin. Hafif dokusu ve yağsız formülü ile cildi ekstra yağlandırmadan harika bir nem veriyor. Üstelik içeriğindeki Brezilya deniz yosunları, cilde protein, amino-asit ve temel mineralleri iletiyor, böylece nem ciltte depolanıyor. Zencefil ve tarçın içeriği ile de cildi yağlandırmadan gözeneklerin görünümünü küçültüyor.


Vichy Aqualia Thermal Nemlendirici Krem

Normal veya kuru bir cilde sahipsen ve günlük olarak kullanabileceğin, yoğun nem veren bir nemlendirici arayışındaysan, Vichy’nin Aqualia Thermal Rich Cream’ini kullanabilirsin. İçeriğindeki doğal hyalüronik asit, shea yağı ve sodyum pca ile cildi 48 saat boyunca nemlendiren, kaybettiği nemi geri kazandıran bu nemlendirici, kuruluk kaynaklı ince çizgileri de azaltmaya yardımcı oluyor.


La Roche-Posay Hydreane Riche Krem

Kuru ciltlerin cilt bariyerleri daha ince olduğu için nem kaybı da yüksektir. La Roche-Posay Hydreane Rich krem, içeriğindeki hydralipidler ve hidrofilik yapı sayesinde su taşıyıcı bir özelliğe sahip. Shea yağı ve gliserin ile cildin bariyerini güçlendirerek nemlendiren bu krem, etkili bir nemlendirme için ideal.


En İyi Yüz Kremi Kullanıcı Yorumları

Neutrogena Hydro Boost 50 ml Normal Cilt Water Gel Nemlendirici Krem Yorumları

Ürünü satın aldı)

Kargom hızlı geldi

Trendyol aracılığıyla, 22.11.2020


(Ürünü satın aldı)

Çok sevdiğim bir nemlendirici

Trendyol aracılığıyla, 27.11.2020


(Ürünü satın aldı)

Çok beğeniyorum.

Trendyol aracılığıyla, 24.12.2020


(Ürünü satın aldı)

Normal bir nemlendirmesi var zaten kuru cilt için değil… anında emiliyor ve güzel hissettiriyor memnun kaldım

Trendyol aracılığıyla, 13.01.2021


(Ürünü satın aldı)

guzel urun

Trendyol aracılığıyla, 18.01.2021


(Ürünü satın aldı)

Harika bir ürün bu ikinci alışım. İlk defa sivilce yapmayan cildime uygun nemlendiricimi buldum diyebilirim . Eger yağlı ve karma bir cildiniz varsa hiç düşünmeden alınabilir ..

Trendyol aracılığıyla, 21.01.2021


(Ürünü satın aldı)

Kargo gayet hızlıydı, ayrıca ürün de karma ve yağlı ciltler için ideal, yüzümü yıkadıktan sonra tonik uygulayıp üzerine kullanıyorum ve yumuşacık yapıyor, hiçbir şekilde yapışkan hissi de kalmıyor su bazlı olduğu için

Trendyol aracılığıyla, 27.01.2021


(Ürünü satın aldı)

Nemlendirmesi güzel cildimi yumuşacık yapıyor

Trendyol aracılığıyla, 10.02.2021


(Ürünü satın aldı)

bir sise bitti yenisini aldım çok iyi nemlendiriyor bu fiyata harika

Trendyol aracılığıyla, 10.03.2021


(Ürünü satın aldı)

Cildi yumuşacık yapıyor👍

Trendyol aracılığıyla, 10.03.2021


(Ürünü satın aldı)

Dokusu çok güzel uzun süredir kullanıyorum gayet memnunum

Trendyol aracılığıyla, 11.03.2021


(Ürünü satın aldı)

Çok güzel bir ürün, daha önce aldım kullandım. Memnun kaldım. Tekrar sipariş verdim. Hızlı kargo için de ayrıca teşekkür ederim.

Trendyol aracılığıyla, 12.03.2021


(Ürünü satın aldı)

Yağlı karma bir cildim var. Tavsiye üzerine almıştım. Diğer eczanelerde satılan kaliteli firmaların ürünleri kadar iyi değil. Bu paraya bu değmez bence .

Trendyol aracılığıyla, 20.03.2021


(Ürünü satın aldı)

Bir süredir kullanıyorum ve gayet memnunum. Sivilceye meyilli hassas bir cildim olmasına rağmen herhangi bir sorun yaşamadım. Cildi rahatlatıyor. Tavsiye ederim

Trendyol aracılığıyla, 26.03.2021


(Ürünü satın aldı)

çok güzel bir ürün karma cilde gayet yeterli. çok ta hızlı geldi:)

Trendyol aracılığıyla, 30.03.2021


(Ürünü satın aldı)

karma bir cildim var su bazlı olduğu için aşırı hafif ve iyi geldi bana. tavsiye ederim…

Trendyol aracılığıyla, 02.04.2021


(Ürünü satın aldı)

paketlenmesi özensiz ama nemlendirici güzel karma ciltliyim yanaklarım kuru alin ve burun bölgesi yağlı f/p olarak en iyi nemlendiricilerden biri bu.

Trendyol aracılığıyla, 13.04.2021


(Ürünü satın aldı)

Hassas cildime en iyi gelen nemlendirici diyebilirim. Kokusu efsane

Trendyol aracılığıyla, 16.04.2021


(Ürünü satın aldı)

Biraz pahalı , gereksiz yere fiyatları şişirmeye gerek yok


Embryolisse Lait Creme Concentre 75 ml Nemlendirici Yorumları

(Ürünü satın aldı)

Muhteşem bir nemlendirici sivilce yapmıyor ve çok iyi nem tutuyor yağlı da değil makyaj altında çok güzel duruyor pütür olmuyor hiç

Trendyol aracılığıyla, 07.07.2021


(Ürünü satın aldı)

Çokk çokk severek kullanıyorum uzun süre gidiyor yoğun bir ürün az miktarda kullanmak yeterli👍👍

Trendyol aracılığıyla, 30.08.2021


(Ürünü satın aldı)

Ben makyaj bazı olarak kullanıyorum çok memnun kaldım. Paketleme özenli, kargo hızlıydı tavsiye ederim

Trendyol aracılığıyla, 10.07.2020


(Ürünü satın aldı)

4. alışım, nemlendirmesi ve kokusu müthiş. çok kuru cildiniz varsa tercih edin ama. bu sıcak aylarda kusma yapabilir cilt


(Ürünü satın aldı)

Çok hızlı kargolandı. GÜNCELLEME: youtuberların övmesi ile almıştım aylardır kullanıyorum ve suratımda sivilce yaptı. Kışın kuru, yazın ise karma cilde sahibim. Ne yazık ki ürünü sürdüğümde yanaklarımda içten ağrılı sivilceler oluşuyor. Yorumum başta gözüksün diye tam yıldız veriyorum

Trendyol aracılığıyla, 23.12.2020


(Ürünü satın aldı)

Firmaya ilişkin: Ürün hemen kargolandı. Patpatlara sarılarak gönderilmiş, ürün zarar görmemiş. Ürünün yanına BB krem sample’ı koymuşlar, nazik davranışları için teşekkür ederim. Ürün ile ilgili olarak: 1 Hafta kullanımdan sonra net bir şekilde söyleyebilirim ki, karma ciltlerde çok güzel nemlendiriyor. Cilt temizleyici, tonik, Gua Sha ile masaj sonrasında kremi kullanıyorum. Resmen cildim parlıyor. Makyaj öncesinde, fondötenin altından temiz ve parlak bir görüntü veriyor. Çok sevdim. 3 ay kullanım sonrasında revize: Bir sivilcelenme sorunu yaratmadı, ama maske altında havasız kaldığı için çenede sivilcelenmeler oldu. Kabul edilebilir sayıyorum

Trendyol aracılığıyla, 06.01.2021


(Ürünü satın aldı)

Sipariş ettim ertesi gün elime ulaştı. Yapısı çok güzel nem cilde hapsoluyor resmen. İlk izlenim olarak beğendim. Makyaj altına çok güzel duracaktır eminim(Güncelleme:Bereketli bi ürün. Çok fazla kullanmanıza gerek yok cildimin çok kuruduğu zamanlarda fazla uyguluyorum sadece. Makyaj altına tek kelimeye mükemmel oluyor. Yağ içeren bi nemlendirici olduğu için yağlı ciltlerde kusma yapabilir diye düşünüyorum. Normal ve kuru ciltliyseniz mutlaka alın çok güzel bir ürün gerçekten.

Trendyol aracılığıyla, 31.01.2021


(Ürünü satın aldı)

Urun kaliteli ama benim için nemlendirmesi zayıf ve su gibi kremsi baza olarak daha çok uygun

Trendyol aracılığıyla, 05.02.2021


(Ürünü satın aldı)

dünyanın en iyi nemlendiricisi boyutu çok iyi aylardır kullanıyorum yarıya gelmedi ki sabah akşam her gün sürüyorum kuru ve normal ciltlere çok iyi gelir makyaj altı efsane duruyor zaten buraya geldiyseniz tereddüt etmeyin

Trendyol aracılığıyla, 06.02.2021

(Ürünü satın aldı)

Mükemmel 🌟🌠


Cerave SPF25 52 ml Facial Moisturising Lotion Yüz Kremi Yorumları

(Ürünü satın aldı)

Yanlış ürün gönderilmiş… :/

Trendyol aracılığıyla, 17.06.2021


(Ürünü satın aldı)

En iyi nemlendirici

Trendyol aracılığıyla, 05.08.2021


(Ürünü satın aldı)

Ürün pm sipariş etmeme rağmen gündüz kremi gönderildi. Farketmeyip kullanmaya başlasam iade edemezdim. Elinizde ürün yoksa siparis kabul etmeyin. Tüketiciyi kandırıp kazanç elde etmeye de çalışmayın.

Trendyol aracılığıyla, 01.09.2021


(Ürünü satın aldı)

Siparişinizi teslim ettik diyorsunuz ama bana bir şey gelmedi ben bir şey almadım nasıl teslim ettiniz

Amazzon aracılığıyla


Nemli bir cilt

Karma cilde sahibim bunu tercih etme sebebim gözenekleri tıkamaması olmuştu güzel nemlendiriyor ve ciltte pütürlenme yapmıyor

Amazzon aracılığıyla, 05.01.2021


f/p olarak en iyisi

genelde SPF ve nemlendirici özellikli ürünler hep gereksiz pahalı oluyor ama Cerave ürünlerindeki bu olayın olmayışına bayılıyorum. Çok memnun kaldım ayrıca tavsiye ediyorum

Trendyol aracılığıyla, 21.09.2020


(Ürünü satın aldı)

Kızıma alıyorum,çok memnun

Trendyol aracılığıyla, 02.12.2020


(Ürünü satın aldı)

ürün uzun zamandır kullandığım bir ürün sivilceye meyilli ciltler için güzel, nemlendirmesi de güzel ürün çok kısa sürede elime ulaştı teşekkürler 🙏

Trendyol aracılığıyla, 09.02.2021


(Ürünü satın aldı)

Kaliteli yağsız kullanışlı bir krem. Kıvamını yine de çok sevemedim. Ama etkisinden memnunum.

Trendyol aracılığıyla, 12.02.2021


(Ürünü satın aldı)

Kargo çok hızlı özenli paketleme teşekkürler

Trendyol aracılığıyla, 13.02.2021


(Ürünü satın aldı)

Ayak kremi geldi şoktayim.

Trendyol aracılığıyla, 16.02.2021


(Ürünü satın aldı)

Pek sevemedim. Benim cildime pek uygun olmadi. Nemlendirmesi guzel ancak sonrasinda bir kuruluk hissediyorsunuz. Gunes koruyucu etkilidir. Cok beklentili almayin derim.

Trendyol aracılığıyla, 17.02.2021


(Ürünü satın aldı)

İçinde güneş koruması olduğu için sanirim gözleri yakiyor.

Trendyol aracılığıyla, 17.02.2021

(Ürünü satın aldı)

ebatina küçük demişlerdi bilerek aldım gerçekten ufak fiyatına göre henüz denemedim ama inşallah kuru cildime iyi gelir

Trendyol aracılığıyla, 22.02.2021

(Ürünü satın aldı)

Yapısı dokusu çok hoşuma gitti

Trendyol aracılığıyla, 22.02.2021

(Ürünü satın aldı)

Harika bir ürün nemlendirmesi güzel hemen emiyor cilt.

Trendyol aracılığıyla, 24.02.2021

(Ürünü satın aldı)

Eşimin cildi atopik veee ilkkez bu markayı kullandık. 2 günde kızaran , pullanan cildini düzeltti. Pesss

Trendyol aracılığıyla, 24.02.2021

(Ürünü satın aldı)

Çok güzel bir krem yüzünde yapış yapış bir his bırakmıyor içeriği temiz parfümsüz. T bölgesi hafif yağlanabilen bir cildim var ama yağlanma gibi bir şey olmadı.

Trendyol aracılığıyla, 25.02.2021

(Ürünü satın aldı)

Orijinal ürün. Memnun kaldım, tavsiye ediyorum. Teşekkürler 🙂

Trendyol aracılığıyla, 28.02.2021

(Ürünü satın aldı)

Severek kullandığım bir ürün tavsiye ederim .


Vichy Aqualia Thermal Light 50 Ml Nemlendirici Yorum Ve Tavsiyeleri

 

Ürünü satın aldı)

Devamlı kullandığım güzel bir ürün

Webden Al aracılığıyla, 30.04.2020

(Ürünü satın aldı)

Merhaba ürün gayet güzel paketlenmişti ayrıca dermodi ailesi olarak gönderdiginiz hediye maskeleriniz için çok teşekkürler

Webden Al aracılığıyla, 29.05.2020

(Ürünü satın aldı)

Kuru cilt için vazgeçilmez bir ürün harika nemlendiriyor rahatsız edici kokusu yok ciltte emilmesi çok kolay bence bu ürüne şans verin

Webden Al aracılığıyla, 03.05.2020

(Ürünü satın aldı)

Mineral 89 ve normadermle birlikte sipariş ettim cok tereddüt yaşadım ama iyiki denemişim cildimin renk degişimi gözeneklerdeki iyileşme tam kelimeyle harika deneyin pişman olmayacaksınız.

Webden Al aracılığıyla, 23.05.2021

(Ürünü satın aldı)

Yıllardır aralıksız kullandığım ürün.Cildim hassas olmasıma rağöem çok güzel nemlendiriyor alerjik bir durum kızarıklık olmuyor.Kışın yoğun olanı yazın light olanı kullanıyorum.

Webden Al aracılığıyla, 29.12.2018

(Ürünü satın aldı)

mükemmel ürün teşşekürler nedoko .

Webden Al aracılığıyla, 08.06.2020

(Ürünü satın aldı)

Eşim aldı,güzel memnun kaldı

Webden Al aracılığıyla, 11.02.2021

(Ürünü satın aldı)

Çok hafif ve güzel bi nemlendirici

NI1 aracılığıyla

çok güzel bir ürün

NI1 aracılığıyla

Çok iyi

Ürün çok kalite

NI1 aracılığıyla

İlk başta 15ml alıp denedim. karma ve çok hassas cildime inanılmaz iyi geldi kesinlikle yağlı değil ve yağlandırmıyor. tavsiye ederim

Trendyol aracılığıyla, 18.06.2021

(Ürünü satın aldı)

Çok hızlı elime ulaştı. Cildi güzel nemlendiriyor tavsiye ederim.

Trendyol aracılığıyla, 18.06.2021

(Ürünü satın aldı)

harika teşekkürler

Trendyol aracılığıyla, 19.06.2021

(Ürünü satın aldı)

Ürün çok güzel ama her aldığımda fiyat en az 40 tl artıyor nolacak bu böyle

Trendyol aracılığıyla, 21.06.2021

(Ürünü satın aldı)

Ürünün hem karton kutu koruma bandı hemde iç kapak koruma bandı açıktı, bu puanım firmaya

Trendyol aracılığıyla, 23.06.2021

(Ürünü satın aldı)

Kayınvalideme aldım. Umuyorum ki güzel bir nemlendiricidir.

Trendyol aracılığıyla, 01.07.2021

(Ürünü satın aldı)

Karma cildim için favori nemlendiricilerimden küçük ama uzun süre gidiyor tavsiye ederim

Trendyol aracılığıyla, 01.07.2021

(Ürünü satın aldı)

Güzel ve hızlı

Trendyol aracılığıyla, 01.07.2021

(Ürünü satın aldı)

Ürünü ilk defa bugün kullandım bir kaç saat geçti ama yapısı dokusu kararında nem dengesi şahane… Yanındaki ufak hediyeler için teşekkürler 🙂

Trendyol aracılığıyla, 02.07.2021

(Ürünü satın aldı)

oncelikle tesekkurler ,hizli gonderim ve kucuk hediyeniz icin.urune gelince,10 yildir yazlari light ,kislari rich olani kullaniyorum .nemlendirme ihtacimi karsiladigi ve cok memnun oldugum icin hic degistirmedim.ayrica hassas ve alerjik bir yuzum var .buna ragmen cok rahatlatici


Loreal Paris Nem Terapisi 70 ml Normalden Karmaya Ciltler İçin Nemlendirici Yorumları

(Ürünü satın aldı)

Çok kaliteli ve güzel ürün

Webden Al aracılığıyla, 11.07.2020

(Ürünü satın aldı)

kaliteli urun,uygun fiyat.

Webden Al aracılığıyla, 11.07.2020

(Ürünü satın aldı)

Gayet kullanisli.

Webden Al aracılığıyla, 26.07.2020

(Ürünü satın aldı)

Loreal kalitesi güzel nemlendirme uygun fiyat

Webden Al aracılığıyla, 13.07.2020

(Ürünü satın aldı)

gerçekten çok faydalı.

Webden Al aracılığıyla, 21.08.2019

(Ürünü satın aldı)

Dün elime ulaştı Hepsiburada ya çok teşekkürler sorunsuz teslimat veee ürüne aşık oldum daha ilk demede etkisi harika loreal müthişşin hiç düşünmeden alın 👏🏻👌🏻

Webden Al aracılığıyla, 16.08.2021

(Ürünü satın aldı)

Ürünlerim sağlam geldi.

Webden Al aracılığıyla, 24.06.2021

(Ürünü satın aldı)

Benim cildimi nemlendirmek için tek başına yeterli olmadı. Sadece yaptığı soğuk his rahatlatıcı.

Webden Al aracılığıyla, 11.05.2020

(Ürünü satın aldı)

Ürün çok güzel nemlendiriyor ve rahatlatıyor hepsiburadaya’da bu kadar hızlı gönderdiği için çok teşekkür ederim🙏

Webden Al aracılığıyla, 22.06.2020

(Ürünü satın aldı)

Hepsi buradaya hızlı teslimat için çok teşekkürler.Ürün çok başarılı ciltteki kızarıklıkları anında rahatlatıyor ve düzelmesine yardımcı oluyor Bn severek kullanıyorum 👍

Webden Al aracılığıyla, 23.12.2020

(Ürünü satın aldı)

Özer kozmetikten aldım hızlı kargo ve orjinal ürün teşekkür ederim.

Webden Al aracılığıyla, 27.12.2020

(Ürünü satın aldı)

Ambalajlı geldi. Güvenilir

Webden Al aracılığıyla, 14.09.2020

(Ürünü satın aldı)

Kuru hassas cildim var gayet güzel ama ben makyaj bazı olarak kullanıyorım nemlendirmede biraz az kalıyor benim için

Webden Al aracılığıyla, 28.08.2020

(Ürünü satın aldı)

En sevdiğim nemlendirici.Sorunsuz ve hızlı gönderim için teşekkürler.

Webden Al aracılığıyla, 03.09.2020

(Ürünü satın aldı)

Kargo hızlı. Paket çok hassasiyetle hazırlanmış. Ürün tam istediğimiz gibi. Tesekkurler.

Webden Al aracılığıyla, 21.10.2020

(Ürünü satın aldı)

tam yazlık özellikle yağlı ya da karma ciltler için su bazlı nemlendirici, 2. defa aldım gaayet memnunum

Webden Al aracılığıyla, 20.11.2020

(Ürünü satın aldı)

Çok güzel kokuyor üstelik yumuşacık yapıyor cildi

Webden Al aracılığıyla, 10.11.2020

(Ürünü satın aldı)

Kargo hızlı paketleme başarılı teşekkürler

Webden Al aracılığıyla, 24.11.2020

(Ürünü satın aldı)

Koruma jelatini vardı. Açılmamış üründü

Webden Al aracılığıyla, 18.12.2020

(Ürünü satın aldı)

Her zaman kullandığım krem ve çok güzel kaliteli


Garnier Hyaluronik 50 ml Aloe Nemlendirici Jel Yorumları

Ürünü satın aldı)

fena değil ama yapış yapış bırakıyor

Webden Al aracılığıyla, 16.11.2020

(Ürünü satın aldı)

eh pek iyi olduğunu idda edemicem

Webden Al aracılığıyla, 06.12.2020

(Ürünü satın aldı)

Yağlı cilt e uygun değil yoksa güzel

Webden Al aracılığıyla, 26.05.2021

(Ürünü satın aldı)

20 gün sonra yanlis urunu yolladilar. paketi de acilmisti

Webden Al aracılığıyla, 15.12.2020

(Ürünü satın aldı)

çok küçük bir kutu geliyor ve içinde çok az var ama çok iyi nemlendiriyo

Webden Al aracılığıyla, 21.04.2020

(Ürünü satın aldı)

Yaglanma hissi olmuyor ve nemlendirici ozelligi yeterli

Webden Al aracılığıyla, 12.10.2020

(Ürünü satın aldı)

Açıkçası nemlendirmesinden pek bir şey anlayamadım,yüzüme sürüyorum kuruyup gidiyor.. 🤔

Webden Al aracılığıyla, 14.01.2021

(Ürünü satın aldı)

Beğenmedim. Evdeki aloeverayı yüzüme sürdüğümde bile daha nemlenmiş ve canlı hissediyorum yüzümü.

Webden Al aracılığıyla, 23.04.2020

(Ürünü satın aldı)

Eşim çok beğendi.

Webden Al aracılığıyla, 05.12.2020

(Ürünü satın aldı)

Yapısı güzel aşırı yapış yapış da bırakmıyor ama en basta nemlendiriyor gibi hissettim şu an yağlandırıyor gibi yüzümde parlama yaptı yağlandırdığı için çok önermiyorum

Webden Al aracılığıyla, 16.09.2020

(Ürünü satın aldı)

Ferahlik veren bir urun yuzunuzu canlandiriyor

Webden Al aracılığıyla, 25.08.2020

(Ürünü satın aldı)

Orjinal faydalı bir ürün

Webden Al aracılığıyla, 25.08.2020

(Ürünü satın aldı)

Nemlendirme orta seviyede ama yapısı çok ferahlatıcı

Webden Al aracılığıyla, 20.04.2020

(Ürünü satın aldı)

Ürünü yeni aldım güzel nemlendiriyor

Webden Al aracılığıyla, 23.04.2020

(Ürünü satın aldı)

Çok ferahlatıcı ve fiyatı da çok uygun👌

Webden Al aracılığıyla, 22.06.2021

(Ürünü satın aldı)

yüzde yağış yapış bir etkisi var ben nem verir sanıyordum anca makyaj altına fondoteni tutsun diye kullanılır

Webden Al aracılığıyla, 28.09.2020

(Ürünü satın aldı)

hafif ve emici

Webden Al aracılığıyla, 24.11.2020

(Ürünü satın aldı)

Çok hızlı geldi çok guzel kokuyor begendim

Webden Al aracılığıyla, 14.09.2020

(Ürünü satın aldı)

Gerçekten çok güzel yağlı his bırakmıyor hemen emiliyor alın derim

Webden Al aracılığıyla, 15.09.2020

(Ürünü satın aldı)

Yüzü çok iyi nemlendiriyor kullandıkça cildim daha parlak oldu beğendim


Garnier Nem Bombası 50 ml Krem Yorumları

(Ürünü satın aldı)

Karma ciltler için tam fiyat performans ürünü. Nemlendirmesi oldukça başarılı.

Trendyol aracılığıyla, 05.06.2021

(Ürünü satın aldı)

çok güzel yüzde yağlı hiç bırakmıyor

Trendyol aracılığıyla, 06.06.2021

(Ürünü satın aldı)

o kadar güzel bir nemlendirici ki😍küçücük damlası yeter tüm yüze ve yapış yapış olmuyor,sürdükten 1 dakika sonra emiliyor pürüzsüz hiss bırakıyor.bayıldım gerçekten.boyut küçük ama uzun süre gider 👌🏽👌🏽

Trendyol aracılığıyla, 06.06.2021

(Ürünü satın aldı)

Yüzümü kaşındırdı çok da harika bir ürün değil parasını hak etmiyor

Trendyol aracılığıyla, 07.06.2021

(Ürünü satın aldı)

Yumuşacık yaptı yüzümü beğendim.

Trendyol aracılığıyla, 07.06.2021

(Ürünü satın aldı)

Çok güzel nemlendiriyor ve cilde bi parlaklık veriyor mükemmel indirimdeyken 3 tane daha aldım

Trendyol aracılığıyla, 08.06.2021

(Ürünü satın aldı)

çok güzel bir ürün gerçekten

Trendyol aracılığıyla, 08.06.2021

(Ürünü satın aldı)

Tekrar tekrar alacağım bir ürün. Yüzüm neme doyuyor resmen

Trendyol aracılığıyla, 08.06.2021

(Ürünü satın aldı)

boyutu küçük nemlendirmesi 1 saat ancak sürüyo daha güzel nemlendiriciler var

Trendyol aracılığıyla, 08.06.2021

(Ürünü satın aldı)

Cildiniz kuru ise mutlaka deneyin

Trendyol aracılığıyla, 08.06.2021

(Ürünü satın aldı)

Kokusu çok hoş freş bir koku sabah cildimi yıkayıp surüyorum ve hem sağlıklı bir görünüm kazandırıyor hem de yumuşacık oluyor

Trendyol aracılığıyla, 10.06.2021

(Ürünü satın aldı)

Su bazlı olduğu için aknelenmeye yol açmıyor harika bi krem hele fiyat performans olarak bakınca hiç tereddüt etmeden alın aldırın.

Trendyol aracılığıyla, 10.06.2021

(Ürünü satın aldı)

parfüm kokusu çok yoğun anlık nemlendirmesi güzel ama kalıcı değil benim cildimde burun kenarlarımda hafif kızarıklık yaptığı için kullanmayı bıraktım ama annemin cildine iyi geldi

Trendyol aracılığıyla, 11.06.2021

(Ürünü satın aldı)

Güzel bir krem boyutu küçük ama çok az sürseniz yetiyor

Trendyol aracılığıyla, 12.06.2021

(Ürünü satın aldı)

Tek kelimeyle harika

Trendyol aracılığıyla, 13.06.2021

(Ürünü satın aldı)

Pamuk gibi hissiyatı var beğendim

Trendyol aracılığıyla, 13.06.2021

(Ürünü satın aldı)

Nemlendiriciliği ve emilimi güzel. Ciltte yumuşak bir his bırakıyor. İlk sürdüğümde hafif bir gerginlik hissi de oldu. Yağlı ve yapışkan değil. Garnier ürünleri her zaman ki gibi mutlu ediyor. Teşekkürler L’Oréal, Teşekkürler Trendyol

Trendyol aracılığıyla, 14.06.2021

(Ürünü satın aldı)

Bayıldım gerçekten hızlı kargo

Trendyol aracılığıyla, 15.06.2021

(Ürünü satın aldı)

fiyatına göre bence küçük inşaallah nem oranı iyidir ama bu paketleme vb gayet iyi teşekkürler

Trendyol aracılığıyla, 15.06.2021

(Ürünü satın aldı)

Güzel bir krem makyaj bazı olarak kullanım için ideal ♥️


La Roche-Posay Toleriane Sensitive 40 ml Prebiyotik Bakım Kremi Yorumları

(Ürünü satın aldı)

Ürün güzel özellikle kuru ciltler için gayet uygun

Webden Al aracılığıyla, 08.12.2019

(Ürünü satın aldı)

Çok hızlı gelişti.Aynı cilt tipinde olanların Memnun olmasından dolayı aldım.Zamanla belli olacak

Webden Al aracılığıyla, 11.05.2020

(Ürünü satın aldı)

Cildim kuru ve rozasea hastalığım var. Krem cildimi nemlendirmek yerine sanki yağ sürmüşüm gibi ağır bir tabaka oluşturdu. İçeriği de Kokusu da benlik degil.Krem beni üzdü açıkçası.

Webden Al aracılığıyla, 01.06.2020

(Ürünü satın aldı)

Aşırı kuru cildi olanlar için ideal bir ürün değil. Sadece bir yıkamada bile etkisini kaybediyor. Bundan önce kullandığım ürün suyla dahi etkisini kaybetmiyor. Günde 3 4 kez kullanmak zorunda kalıyorum.

Webden Al aracılığıyla, 12.03.2020

(Ürünü satın aldı)

Başarılı bir ürün yağ kesinlikle bırakmıyor

Webden Al aracılığıyla, 24.04.2020

(Ürünü satın aldı)

Nemlendirmesi yeterli geldi.

Webden Al aracılığıyla, 24.01.2020

(Ürünü satın aldı)

Kuru cildi olanlar için ideal nemlendirici.

Webden Al aracılığıyla, 19.04.2020

(Ürünü satın aldı)

Biraz yağlı, ama ben beğendim. Tam kuru ciltler için

Webden Al aracılığıyla, 23.04.2020

(Ürünü satın aldı)

Kuru ciltler için çok güzel bi ürün güzel nemlendiriyor

Webden Al aracılığıyla, 06.06.2020

(Ürünü satın aldı)

Ürün gayet basarilisatıcı firmadan da hiç bir sıkıntı yasamadim👍

Webden Al aracılığıyla, 29.05.2020

(Ürünü satın aldı)

Güvenerek alabilirsini

Webden Al aracılığıyla, 12.04.2020

(Ürünü satın aldı)

Kuru ve hassas bır cilt ıcın ıdeal bır krem.

Webden Al aracılığıyla, 09.05.2020

(Ürünü satın aldı)

Sipariş ürünümüz elimize ulaştı.Saticiya çok teşekkür ederiz.

Webden Al aracılığıyla, 16.04.2020

(Ürünü satın aldı)

Sıkıntısız alışveriş.

Webden Al aracılığıyla, 02.10.2019

(Ürünü satın aldı)

Nemlendirmesi harika. Özellikle roaccutane gibi akne tedavi sonrasında aşırı kuruyan cilt için birebir. 3. kutuyu aldım.

Webden Al aracılığıyla, 08.08.2019

(Ürünü satın aldı)

alerjik hassas egzamalı cildim için doktor önerisiyle üç aydır kullanıyorum.Cildimi yakmayan ve çok iyi nemlendiren günlük bi krem çok memnunum.

Webden Al aracılığıyla, 13.04.2021

(Ürünü satın aldı)

düzenli kullanmadım çok bişey diyemeyeceğim.kötü değil

Webden Al aracılığıyla, 23.09.2020

(Ürünü satın aldı)

Bu ürün benim cildimi çok nemlendirmedi. Benim cildim kuru olduğu için yeterli gelmemiş olabilir

Webden Al aracılığıyla, 30.09.2020

(Ürünü satın aldı

kaliteli ürün.tavsiye ederim

Webden Al aracılığıyla, 03.06.2020

(Ürünü satın aldı)

Harika bir ürün. Yağlandırmadan nemlendiriyor. Aşırı memnunum aylardır kullanıyorum 😊


 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
Malatya mutlu son Yalova mutlu son Sivas mutlu son Tokat mutlu son Kayseri mutlu son Trabzon mutlu son Aydın mutlu son Elazığ mutlu son Afyon mutlu son Kütahya mutlu son Ordu mutlu son Eskişehir mutlu son Gaziantep mutlu son
Taşova escort Gerze escort Pazar escort Kangal escort Sarıkaya escort Side escort İncekum escort Hayrabolu escort Tavşanlı escort Ereğli escort Batıköy escort Suluova escort Durağan escort Niksar escort Gürün escort Çekerek escort Kızılağaç escort Çikcilli escort Ergene escort Simav escort Emirdağ escort Çağlayançerit escort İstanbul escort İznik escort Karasu escort Gümbet escort Ilgaz escort İzmir escort Kadıköy escort Karesi escort Horasan escort İnebolu escort Erzurum escort Marmaris escort Serdivan escort Menteşe escort Eskişehir escort Meram escort