Blog

En Tuhaf Üniversite Toplulukları

Neredeyse herkes üniversiteye giderken bir topluma katılmanızı söyleyecektir. Arkadaş edinmenin ve yeni bir hobi edinmenin  harika bir yolu.

En Tuhaf Üniversite Toplulukları

1. Nicholas Cage Takdir Topluluğu, Sussex Üniversitesi, İngiltere

Bu gerçekten tanıtıma gerek yok, değil mi? Sussex Üniversitesin’deki öğrenciler, Nicholas Cage filmlerinin sevinçlerini tartışmak için bir araya geldiler ve bazı ince sinema mücevherleri için seyir partileri yaptılar.


2. Bıyık Kulübü, Carleton College, ABD

Sakallar son yıllarda popülaritesinde bir diriliş yaşadı, ancak bıyık henüz böyle bir canlanma yaşamamıştı. Bıyık Kulübü, erkeklerin bıyıklarını gururla büyütmelerini teşvik ederek bu daha az sevilen yüz kılı özelliğine saygı duyuyor. Kadınlar için endişelenmeyin, üst dudak kıllarınızın uzamasına da izin vermek istiyorsanız, katılmak için de özgürsünüz.


3. Aşırı ütü toplumu, Nottingham Üniversitesi, İngiltere

Pek çok öğrenci ütülemekten nefret ediyor, aslında pek çoğunun ütülemesini yapmadığıma iddia ediyorum. Aşırı Ütü Derneği’nin bir parçası olan öğrenciler, bu sıradan hane halkı meselesini canlandırmak için küçük bir tehlike enjekte etmek amacıyla birleşmişlerdir. Yürüyüş veya kaya tırmanışı yaparken ütü masanızı çıkarmanız kesinlikle adrenalin seviyenizi yükseltebilir.


4. Sincap kulübü, Michigan Üniversitesi, ABD

Bu kulüp 2002 yılında, daha sonra Michigan Üniversitesi kampüsünde sıkça görülen dev sincaplarla ilgili sincaplarla ilgili bir gece yatakhanesinde yapılan sohbetin ardından başladı. Sadece beş kişiden oluşan ilk toplantıdan sonra kulüp büyüdü ve bölgedeki sincapları beslemek ve korumaktaki asıl amacına uymaya devam ediyor. .


5. Su Isıtıcısı Topluluğu, Nottingham Üniversitesi, İngiltere

Bu kaynar suların takdirine adanmış bir toplum gibi görünse de, aslında çay ve kahve içmek için bir araya gelen, yeni ve sıra dışı karışımları örnekleyen bir grup öğrencidir . Ayrıca bölgedeki kafeleri ve çay odalarını ziyaret ederek bir çay taramasına yaparlar.


👉 Öğrenci Gündemi’ ni İnstagram’dan Takip Etmek İçin Tıklayınız

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu