Kimdir

Dilan Polat Kimdir, Nerelidir? Dilan Polat Hayatı ve Biyografisi

En çok merak edilen ve  influencerlarından olan Dilan Polat Kimdir, Kaç Yaşında? Bir yandan iş insanı olan Dilan Polat babası kim, annesi neden öldü? Dilan Polat eski hali ve Dilan Polat eşi Engin Polat da araştırılanlar arasında. Gelin birlikte Dilan Polat Hayatı ve Biyografisini öğrenelim…

Dilan Polat Kimdir?

Milyonlarca kişi tarafından takip edilen ve oldukça samimi tavırları ile beğenilen Dilan Polat merak edilenler arasında yer aldı. Türkiye’nin bir çok ilinde şubesi bulunan Dilan Polat Güzellik Merkezleri kurucusu ve sahibi olan Dilan Polat, eşi Engin Polat ile birlikte bir çok projeye imza attı. Sürekli olarak Sosyal medyada eşi Engin Polat’ın kendisine aldığı milyonluk lüks hediyeleri paylaşan Dilan Polat‘ın kim olduğu ve ne iş yapıyor merak edilip araştırılıyor. 21 Temmuz 1990 tarihinde İstanbul’da doğdu. 2022 yılı itibari ile 32 yaşındadır ve aslen İstanbulludur.

İş hayatına doğum fotoğrafçılığı ile başladı ve birçok ünlü ismin fotoğrafçılığını yaptı. Daha sonra ise ablası ile birlikte güzellik merkezi açtı ve yakaladığı başarı ardından şube sayısını çoğalttı. Genç yaşta bir evlilik yapan Dilan Polat’ın 2 çocuğu var.


Dilan Polat Hayatı ve Biyografisi

21 Temmuz 1990 tarihinde İstanbul’da doğdu. Eğitim hayatına İstanbul’da devam eden Polat, evli ve iki çocuk annesidir. İş hayatına doğum fotoğrafçılığı ile başlamış ve birçok ünlü ismin fotoğrafçılığını yapmıştır. 2017’de Dilan Polat güzellik merkezlerinin kurucusu olarak bu alanda da sayısız başarıya ulaşıp, ismini duyurmayı başarmıştır. İş hayatındaki başarılarının yanı sıra Instagram’ da binlerce takipçisi olan Dilan Polat sosyal medyada tanınırlığı ile de bilinmektedir.

Daha önce babasının annesini öldürdüğü itiraf eden ve bu olayı bir türlü unutamayan Dilan Polat üç çocuklu bir ailenin ortanca çocuğu olan Dilan polat iş hayatına doğum fotoğrafçılığı ile başladı ve birçok ünlü ismin fotoğrafçılığını yaptı. Genç yaşta Engin Polat ile evlilik yapan Dilan Polat’ın 2 çocuğu var. İş adamı olan babasını beyin tümörü nedeniyle kaybeden Dilan Polat, yıllar sonra hayatıyla ilgili bir gerçeği itiraf etmiş, annesinin babası tarafından öldürüldüğünü açıklamıştı.

 Dilan Polat eşi Engin Polat’tan aldığı doğum günü hediyeleri ile sosyal medyada TT oldu. Engin Polat, ilk olarak kırmızı güllerle doldurduğu lüks bir aracı karısına hediye etti. Dilan Polat ardından kocasının hediyesi olan mücevher mağazasıyla ikinci hediyesini aldı.

İnstagram 👉 Dilan Polat 


İlginizi Çekebilir 👇

👉 Feyza Sevil Güngör Kimdir, Nerelidir? Feyza Sevil Güngör Hayatı ve Biyografisi

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu