Gündem

Erdoğan, Tarım Kredi Kooperatifleri’nin marketinden alışveriş yaptı: Fiyatlar gayet uygun; bunları süratle çoğaltacağız

Üsküdar Kısıklı’da açılan  Tarım Kredi Kooperatifi satış mağazasına bugün Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Gitti. Erdoğan, Tarım Kredi Kooperatifleri’nin marketinden alışveriş yaptı: Fiyatlar gayet uygun; bunları süratle çoğaltacağız açıklaması yaptı. Fiyatların gayet uygun olduğunu söyleyerek markette yarım saat kalarak aldığı ürünlerin ödemesini nakit olarak yaptı.Tüm detayları makalemizde bulabilrsiniz.

Erdoğan, Kısıklı’daki Tarım Kredi Kooperatifi Satış Mağazasından Alışveriş Yaptı

Tarım Kredi Kooperatifi’nin Kısıklı’da açılan satış mağazasına uğrayıp alışveriş yapan Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, “Tarım Kredi Kooperatiflerimizin gördüğünüz gibi buradaki market gerçekten çeşitli ürünler noktasında, kalite noktasında, fiyatlar noktasında gayet uygun. Gerçekten vatandaşlarımızın kesesine uygun fiyatların uygulandığı bir yer.” dedi.

 Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, Kısıklı’da açılan Tarım Kredi Kooperatifi satış mağazasında eşi Emine Erdoğan ve kızı Sümeyye Erdoğan Bayraktar ile birlikte alışveriş yaptı. Mağazada yaklaşık yarım saat kalıp aldığı ürünlerin ödemesini nakit yapan Erdoğan, çıkışta gazetecilere konuştu. Mağazadaki ürünlerin çeşitlilik, kalite ve fiyat konusunda gayet uygun olduğunu savunan Erdoğan, şunları söyledi:

Çıkışta basın mensuplarına açıklama yapan Erdoğan, “Tarım Kredi Kooperatiflerimizin gördüğünüz gibi buradaki market gerçekten çeşitli ürünler noktasında, kalite noktasında, fiyatlar noktasında gayet uygun. Gerçekten vatandaşlarımızın kesesine uygun fiyatların uygulandığı bir yer. Bunların süratle çoğaltılması noktasında Tarım Kredi Kooperatiflerine verdiğimiz talimatlar var. Tabii süratle 500 metre kareden olmak üzere, Türkiye genelinde ilk etapta bin kadar bu tür marketlerin yapılması talimatını verdik. Bunları süratle çoğaltacağız. Ve böylece vatandaşlarımıza ucuz ve kaliteli ürünü ulaştırmanın ve piyasayı balanse etmenin inşallah gayreti içerisinde olacağız. Şu anda da bizzat buradan yaptığım alışverişle bunu gördüm ve bundan dolayı da mutluyum” dedi.

Diğer Gündem Haberleri İçin TIKLAYINIZ

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu