Yaşam

Erkeklerin Sevmediği 7 Tür Kadın

Erkeklerin Sevmediği 7 Tür Kadın. Erkeklerin sevmediği bazı kadın türleri var. Erkekler özellikle bu kadınlardan uzak durur ve onlara yaklaşmalarını istemezler. Kesinlikle bu tür kadınların hayatlarına girmelerine izin vermiyorlar. Bu makalede erkeklerin sevmediği bu 7 kadın türünü bulabilirsiniz.

Erkeklerin Sevmediği 7 Tür Kadın

Bu yazıda, erkeklerin sevmediği kadın türleri hakkında konuşacağız. Genel olarak, kadınlar erkeklerin sevmediği konuları tartışır. Birincisi, bu tartışmalarda karşı cinsin hangi özelliklerini sevmedikleri; davranışları, kıyafetleri, tutumları, kısaca ‘ne olmalı’, şikayetler listelenir. Ancak, tek taraflı görüşlerden yana değiliz. Bu nedenle, erkeklerin kadınlarda sevmediği veya sevmediği davranışları da çözüyoruz. Hadi gidelim…

7. Gereksiz Konuşan Kadınlar

Kadınlar çok konuşan erkekler için pek hoş görünmüyor. Çok fazla konuşmak değil, gereksiz demek daha mantıklı. Gerçi gereksiz yere konuşulan ve konuşulan konular erkekler için çok rahatsız edici.

Bu konular kadınlar tarafından ayrıntılı olarak açıklanmadığında, erkeklerde sıkıntı yaşandığını söyleyebiliriz. Kısacası, maalesef erkekler çok konuşan kadınlardan hoşlanmıyor. Çok konuşan kadınlar bile onları kullanıyor. Kadınlar doğası gereği konuşkan olsalar da, bu bir dezavantaj oluşturmaktadır. Çoğu kadın konuşmayı sever ve eğer bir erkek onlara bir fırsat verirse, sessiz olmayabilirler. Bu, erkeklerin kadınların söylediklerine dikkat etmediği anlamına gelmez, sadece erkekler her ayrıntıyı duymak istemez.

Evrenin sırrını söyledikleriyle anlatsa da, erkeklerin birlikte olmaktan nefret ettiği kadın türleri listesinde çok konuşan kadınlar birinci. Özellikle her bir olaya aynı ses tonuyla, her ayrıntıda, tükenmez bir uzunlukta söylerse… Aslında, bu kadınlar sadece erkekleri değil tüm sosyal yaşamlarını kaybetme riskiyle karşı karşıya kalabilirler.


6) Para Odaklı Kadınlar

Erkekler paraya düşkün kadınlardan uzak durmaya çalışırlar. Kadınları bu tip zengin erkek avcıları olarak görüyorlar. Bu nedenle, genellikle para toplayan ve sürekli finansal sorunlar yaratan kadınlardan uzak dururlar. Uzun ilişkilerde bile, kadınların materyalizme aşırı önem verdiğini anlayan erkekler bu ilişkiden kaçarlar. Olması gereken bu değil mi?

Başka bir isim “zengin adam avcısı. Önce bir erkeğin parası gelir. Bu tür bir zihniyetle erkeklerin kadınlardan uzak durduğu bir gerçektir. Sonuçta, erkekler artık ayakları üzerinde durabilen güçlü kadınlar gibi.


5. Çocuksu Kadınlar

Çocuksu kadınlar asla erkeklerin gözünde bir yer bulamazlar. Erkekler çocuksu kadınları sevmez. Çocuk gibi konuşan, kaprisli, sürekli kızgın, şımarık tipli kadınlar erkeklerin kabusu gibidir. Dahası, erkekler özellikle bu kadınlardan uzak dururlar. Araştırmalara göre, erkeklerin evlenmek istedikleri kadın türleri, annelerini hatırlatan kadınlardır. Hedefinizde bir adam varsa, annesini ondan önce tanımanızı ve davranışının bir örneğini almanızı kolaylaştıracaktır.

Çocuk gibi konuşan kaprisli, aşırı konuşan kadınlar erkekleri çekmek yerine uzaklaştırabilir. Çok fazla çocukça ve şımarık tutumlarla, bir aşk ilişkisini ebeveyn-çocuk ilişkisine dönüştürebilir ve hemen sorumluluktan ve hatta babalıktan korkan erkeklere yol açabilirler.


4- Bilge Kadınlar

Her şeyi bilen kadınlar, erkekler için dayanılmaz kadın türlerinden biridir. Erkekler her şeyi bilen kendini beğenmiş kadınları sevmezler. Bu nedenle, kibirli kadınların bir erkeğin her alanına sızdığını, onları rahatsız ettiğini ve kısıtladığını düşünüyorlar. Erkekler kadınları hayatlarına sokmak istemezler çünkü onlar yaşamı kontrol etmeye çalışan kadınlardır.


3- Kalıcı Kadınlar

Israrlı kadınlar erkekler tarafından sevilmez. Erkekler bu kadınlardan korkuyor ve kadınların kendilerine zarar verebileceklerinde ısrar ediyorlar. Kalıcı ve tepkisiz kadınlar durumun ayrılmasını kabul etmiyorlar erkekleri oldukça tedirgin ediyor. Kızlar, bundan ne zaman vazgeçeceğiz?

Erkekler en çok korkulan kadın türüdür. Erkekler birlikte olduklarında, ömür boyu hayatta kalamayacaklarını düşünürler. Yanıt vermezlerse kalıcı olabilirler ve hatta zarar verebilirler. Sürekli olarak  ısrar eden veya ayrılığı kabul edemeyen kadınlar grup arasındadır.


2-Depresif Kadınlar

Erkekler depresif kadınları anlamakta zorlanırlar. Bu kadın tiplerinden sıkılıyorlar. Sürekli şikayetçi, üzgün ve sürekli dikkat bekleyen kadınlar erkekler tarafından tercih edilmez. Erkeklerin anlamadığı ve birlikte olduklarında en çok sıkılan kadın tipi depresif kadındır. Bununla birlikte, her zaman şikayet edecek sorunları ve sorunları vardır. Her zaman dikkatin merkezi olmak istiyorlar ve eğer dikkat bir an için onlardan alınırsa, yeni bir trajedi yaratmak ve tekrar dikkat çekmek istiyorlar. Genellikle somurtkan bir yüze ve kimsenin anlamadığı sıkıntılara sahip derin kadınlardır.


1.Kendilerine bakmayan kadınlar

Erkekler, kendilerine bakmayan, ihmal edilen, kötü görünen ve temizliğe dikkat etmeyen kadınlardan nefret eder. Bu kadınları hayatlarında görmek bile istemiyorlar. Epilasyonu sevmeyen kadınların, özellikle saçlarının altından, tırnaklarının yarısından çıkan oje ile erkekleri özledikleri bir gerçektir. Her şeyden önce, kişisel hijyenine sahip olmayan, kilolarına dikkat etmeyen ve bedenlerine bakmayan kadınları sevmezler.


İlginizi Çekebilir 👇

👉 Aşık Adam Nasıl Davranır % 100 Kesin Kararlar

👉 Öğrenci Gündemi’ ni İnstagram’dan Takip Etmek İçin Tıklayınız

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu