Kimdir

Eylül Öztürk Kimdir, Nerelidir? Eylül Öztürk Hayatı ve Biyografisi

Eylül Öztürk Kimdir, Nerelidir?. Eylül Öztürk Nail Spa Güzellik Merkezi ve W-Lab Kozmetik şirketinin de sahibi olan Eylül Öztürk merak edilmekte. Sosyal Medya Fenomeni olarak tanınan ve sempatik tavırları ile sevilen Eylül Öztürk eşi Barış Kenan Özkan Kimdir? Eylül Öztürk Nail Spa Güzellik Merkezi Randevu ve fiyatları da merak edilirken bir yandan da Eylül Öztürk Annesi ve babası da merak edilmekte. Eylül Öztürk eski estetiksiz halinden sonra estetikli son hali ile oldukça beğenilen Eylül Öztürk Akademi ve Eylül Öztürk Hayatı ve Biyografisini sizler için derledik…

Eylül Öztürk Kimdir?.

Sempatik tavırları ve çektiği videolar ile de çok fazla beğeni toplayan e aynı zamanda çok sevilen Eylük Öztürk Kimdir? merak edilmekte. İlk olarak Vine videoları çeken ve ardından influencer olan Eylül Öztürk, Videoları ve sempatik yaklaşımları sonrasında çok fazla takipçiye ulaşmıştır. Sosyal Medya Platformu olan İnstagram‘ da 3,6 Milyondan fazla takipçisi olan ünlü fenomen Eylül Öztürk eşi Barış Kenan Özkan ile birlikte W-LAB kozmetik ve Eylül Öztürk Nail Spa Güzellik Merkezi Kurucusudur..

4 Haziran 1986 tarihinde Balıkesir’de doğan Eylül Öztürk 2023 yılı itibari ile 37 yaşındadır. Ailesinin yurt dışında görev yapması sebebiyle uzun yıllar yurt dışında yaşadı. Flemenkçe, İngilizce ve Fransızca bilen Eylül Öztürk, Annesi öğretmen olan Eylül Öztürk ilkokulu Gölcük ve İstanbul‘da okudu. Annesi Belçika‘ya öğretmen olarak gönderilince ortaokulu Belçika’da okudu. Bu sayede Flemenkçe, İngilizce ve Fransızca öğrendi. Bu sırada da Belçika’nın yerel bir tiyatro grubu seçmelerine katıldı ve 5 yıl boyunca bu grupla beraber çeşitli oyunlarda rol aldı..

Eğitimini İstanbul Ünivеrsitеsi Edеbiyat Fakültеsi Yunan Dili Vе Edеbiyatı bölümündе tamamladı. Bir dönеm hostеslik yapan Eylül Öztürk, ilk olarak Vinе vidеolarıyla tanındı. Oradan gеlеn popülеrlik sayеsindе tеkliflеr almaya başladı. Bеyazıt Öztürk’lе çalışmaya başlayan Eylül Öztürk, profеsyonеl anlamda oyunculuğa Yеtеrsiz Bakiyе’ ilе başladı. Bu oyundaki karaktеriylе ‘En İyi Kadın Tiyatrocu Ödülü’nе layık görüldü. ‘Dеniz vе Günеş’ filmindе Nurpеri rolünе hayat vеrdi. Azеn: Cin Karası, Tut Sözünü vе Yusuf Yusuf filmlеrinin kadrosunda yеr aldı..

Eylül Öztürk Özkan, 2017 yılının yaz aylarında Barış Kеnan Özkan ilе nikah masasına oturdu. Eğlеncеli vidеo içеriklеri ürеtеn Eylül Öztürk, aynı zamanda Instagram üzеrindеn sosyal sorumluluk projеlеri hazırlıyor. Öztürk son olarak KanalD’dе yayınlanan 4 Kadın adlı programda sunuculuk yapmaktadır..


Eylül Öztürk Hayatı ve Biyografisi.

İstanbul Üniversitesi Yunan Dili ve Edebiyatı’ndan sonra , Türkiye’de üniversite hayatına Maltepe Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Sahne Sanatları bölümünde devam eden oyuncu, 2015 yılında yayınlanmaya başlayan  “Benzemez Kimse Sana” yarışma programı ile büyük bir ivme yakaladı. 2017 yılında iş insanı Barış Kenan Özkan ile evlendi, bu evlilikten Alex ve Alice adında 2 çocuğu dünyaya geldi..

2018 yılında ”4 Kadın Zamanı” programının dört sunucusundan biri olan Eylül Öztürk, 2019 yılında ise “Eylül Öztürk ile Hey Anne” programının sunuculuğunu yapmıştır. Yetersiz Bakiye tiyatro oyunu ile Türkiye’nin en çok oynanan yapımlarından birinin kadrosunda Ayferay karakteri ile 400ün üzerinde oyunda sahne alarak hem Türkiye hem de Avrupa’da turneler yaptı. Bu oyun kendisine Avrupa’nın en başarılı Türk Kadın Tiyatro Sanatçısı ödülünü getirdi. Eşinin desteği ile ticarete de atılan oyuncu kısa sürede kendi adını taşıyan markalarını da dünya çapında başarıya ulaştırdı..

Eylül Öztürk Özkan, bir yandan Trt ekranlarında Mükemmel Eşleşme dizisinde oyunculuk kariyerine devam ederken diğer yandan da “Fit&Alive” markası başta olmak üzere “Eylül Öztürk Nail Spa” güzellik merkezlerinin ve bu sektörde bir çok kadına istihdam sağlayan “Eylül Öztürk Akademi” nin sahibi olarak iş kadını kimliği ile kariyerine devam etmektedir..


Eylül Öztürk Rol aldığı Projeler.

 • 2015 – Yusuf Yusuf (Neriman karakteri) (Sinema Filmi).
 • 2014 – Tut Sözünü (Sinema Filmi).
 • 2014 – Azem: Cin Karası (Başrol Sinema Filmi).
 • Beyaz Show (Skeçler).
 • Tipsizler (Konuk oyuncu).
 • Knorr reklam yüzü (Başrol).
 • Üstün Dökmen ile Yaşama Yerleşmek (Tiyatro oyunu).
 • Kim O (Konuk Oyuncu).
 • Benzemez Kimse Sana (Yarışmacı).
 • Yetersiz Bakiye (tiyatro oyunu Ayferay karakteri).
 • Tehlikeli İlişkiler (tiyatro oyunu).
 • Çirkin Şansı (sinema filmi başrol).
 • 4 Kadın (gündüz kuşağı programı sunucusu).
 • Hey Anne! (Program sunucusu).
 • 41 kere maşallah (falcı karakteri sinema filmi).
 • Şimdi Onlar Düşünsün (dizi hizmetçi karakteri).
 • Aşk yeniden (zeynep karakteri dizi).
 • Aşk nerede (sinema filmi yardımcı başrol).
 • Mükemmel Eşleşme ( Irmak karakteri dizi).

İnstagram 👉 Eylül Öztürk

Youtube 👉 Eylül Öztürk Özkan


İlginizi Çekebilir 👇

👉 Dilan Polat Kimdir, Nerelidir? 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu