Gündem

Farmasi’ye Nasıl Üye Olunur? Farmasi Üyelik Hakkında Tüm Detaylar

Farmasi’ye Nasıl Üye Olunur? Farmasi Üyelik Hakkında Tüm Detaylar. Farmasi kalitesi sayesinde tanınırlığı her geçen gün artmakta firma Türk Bilim Adamı Dr. Cevdet Tuna tarafından kurulan % 100 yerli Türkiye’nin en büyük kişisel bakım ve kozmetik şirketlerindendir. Farmasi üyelerine katalog fiyatlarından % 30 – %40 oranında indirimler sunuyor üye olarak kişisel olarak kar elde edebilirsiniz aynı zamanda aldığınız ürünleri çevrenize satarak % 30- % 40 oranın kar elde etme şansınızda var. Peki Farmasi Üyelik Şartları Nelerdir? Farmasi’den Ne Kadar Kazanabilirim? İşte tüm aklınızdaki soruların cevapları…

Farmasiye Nasıl Üye Olunur?

  1. Şirketin resmi web sitesine girerek kayır formu doldurulur.
  2. Farmasi Danışmanı tarafından aranırsınız.
  3. Farmasi hakkındaki tüm detaylı bilgiler verilir ve Farmasi Kayıt işleminiz gerçekleşir.
  4. Telefonunuza kullanıcı şifreniz gelir.
  5. Online katalogdan anında sipariş verebilirsiniz.
  6. İsterseniz kataloğunuz adresinize ücretsiz gönderilir.

Öncelikle farmasiint.com/girisimci-ol adresine giriş yapılır. Daha sonra aşağıda yer alan üyelik formuna Ad, Soyad, Doğum Tarihi, Adres, Telefon ve TC kimlik numaranız doğru olacak şekilde doldurulur. ( Diğer Bilgileri Doldurmak Zorunlu Değildir. ) Bu bilgilerin zorunlu olmasının sebebi kişiye düzenlenecek olan faturadaki bilgilerin devlet tarafından istenmesidir.

Zorunlu bilgileri doldurduktan sonra formun alt kısmında yer alan sözleşmeleri de inceleyerek onaylayıp Kaydet butonuna basınız. Böylelikle üyeliğiniz hemen onaylanacak ve tarafınıza sms ile şifreniz iletilecektir.


Farmasiye Sponsor Link Aracılığı İle Nasıl Üye Olunur?

Farmasi her üyesine özel olarak sponsor link tanımlamıştır. Her Farmasi üyesinin sponsor linki vardır. Üye olmak istediğiniz sponsorun linkine tıkladığınızda Farmasi’nin resmi web sitesine yönlendirilirsiniz. Karşınıza çıkan formu doldurarak üye kayıt işlemlerini tamamlayabilirsiniz. Kayıt tamamlandıktan sonra sms ile şifreniz belirtmiş olduğunuz telefon numarasına iletilecektir.


Farmasi’de Nasıl Para Kazanılır?

Farmasi’de para kazanmanın temel olarak 2 farklı yöntemi vardır;

1- Ürün Satarak Para Kazanma

Farmasi’ye üye olarak ürünleri katalog fiyatından daha uyguna yani gelişine alabilirsiniz. Kozmetik ürünlerinden %30, Cevdet Tuna amblemli ürünlerden %40, gıda takviyelerinden yani Nutriplus ürünlerinden %40, temizlik ürünlerinden %30 kar elde edersiniz.

Ürünleri kendiniz kullanacaksanız uygun fiyatlı aldığınız için bütçenize katkı sağlamış olursunuz. Farmasi’ye üye olarak gelişine aldığınız ürünleri etrafınızdaki kişilere satarak yine para kazanmış olursunuz.

Farmasi’ye üye olarak hoşgeldin hediyelerini, teşvik hediyelerini ve outlet ürünlerini satarak karınızı ve kazancınızı arttırabilirsiniz. İsterseniz bu ürünleri sizden alışveriş yapanlara hediye de edebilirsiniz. Tercih sizindir.


2- Ekip Kurarak Para Kazanma

Farmasi’de para kazanmanın bir diğer ve en fazla para kazandıran kısmı ise ekip kurarak para kazanmaktır.

Ekip kurarak toplam ekip satışınızın %21’ini kazanabilirsiniz. En yüksek prim dilimi olan %21 müdür ve üstü kariyerden elde edebilirsiniz.

Ekibinizde bulunanları eğiterek; Farmasi’yi ve sistemi anlatarak onlarında üst seviyelere gelmelerini sağladığınızda Farmasi size ilave olarak bir prim daha verecektir. Bu ilave primin ismi; Lider geliştirme primidir.

Lider geliştirme primi, kazancınızı katlayarak çoğaltacaktır. Böylece Farmasi’den hayal bile edemeyeceğiniz primler, kazançlar, paralar kazanırsınız.

Farmasi Üyelik Avantajları Nelerdir?

Farmasi’ye üye olduğunuzda kozmetik ürünlerini katalog fiyatından %30, DR. Cevdet Tuna ürünlerini %40 daha avantajlı alabilirsiniz.

Üyeliğinizin ilk ayında 200 TL Puan sipariş vererek 1 adet Dr. C. Tuna El Kremi, 1 Adet Dr. C. Tuna El dezenfektanı, 1 Adet Optimal Style Maskara Hoşgeldin birinci ay hediyesi olarak sepetinize eklenir.

Üyeliğinizin ikinci ayında 200 TL Puan sipariş vererek 1 adet Sarımsaklı Şampuan 500 ml, 1 adet 250 ml DR. Cevdet Tuna At Kestanesi 250 ml Masaj Kremi ve 112 ml Aloevera ve misvaklı diş macnu Hoşgeldin ikinci ay hediyesi olarak sepetinize eklenir.

Üyeliğinizin üçüncü ayında 200 TL Puan sipariş vererek 1 adet Hera EDP Parfüm, 1 adet Shooter’s Man EDP Parfüm Hoşgeldin üçüncü ay hediyesi olarak sepetinize eklenir.

Hediyeleri alabilmek için herhangi bir işlem yapmanıza gerek yoktur . 200 TL Puana ulaşıldığında sistem otomatik olarak sepetinize ürün yada ürünleri ekleyecektir. 200 TL Puan alışveriş; geçerli ay içinde tek seferde de verilebilir, parça parça da verilebilir.


Farmasi Prim Sistemi

Üyeliğiniz tamamlandıktan sonra çevrenizde ki kişilere Farmasi’yi önererek ekip kurabilir, onlarıda üye yaparak ekip cironuzuzu yükseltip prim sisteminden yararlanabilirsiniz. Ayrıca prim sistemi hakkında daha detaylı bilgiye ulaşmak için Farmasi Yeni Prim Sistemi ve Prim Seviyeleri yazımızı ziyaret edebilirsiniz.

Farmasi Teşvik Hediyeleri

Farmasi’ye yeni üye olanlar hoşgeldin hediyelerinden yararlanabildiği gibi aynı zamanda teşvik hediyelerinden de yararlanabiliyor.

Teşvik hediyelerinin puanları her ay değişiklik göstermektedir. Mevcut olarak 300 Puan, 450 Puan ve 600 Puan alışverişe hediyeler verilmektedir. Bu hediyeleri alabilmek için sepet sonrası açılan sayfadan hediyeleri seçmek gerekmektedir. Seçilmediği taktirde ay sonuna kadar seçilebilir. Her ay sonunda puanlar yenilenmektedir.


Farmasi Teşvik Hediyeleri

Farmasi’ye yeni üye olanlar hoşgeldin hediyelerinden yararlanabildiği gibi aynı zamanda teşvik hediyelerinden de yararlanabiliyor.

Teşvik hediyelerinin puanları her ay değişiklik göstermektedir. Mevcut olarak 300 Puan, 450 Puan ve 600 Puan alışverişe hediyeler verilmektedir. Bu hediyeleri alabilmek için sepet sonrası açılan sayfadan hediyeleri seçmek gerekmektedir. Seçilmediği taktirde ay sonuna kadar seçilebilir. Her ay sonunda puanlar yenilenmektedir.


Farmasi Üyelik Ücreti Var mı?

Farmasi’de üyelik ücreti, sistem destek bedeli, hizmet bedeli yada bu isimlere benzer hiç bir ücret alınmamaktadır. Başka firmalar ile Farmasi karşılaştırılamayacak kadar farklar bulundurmaktadır. Farmasi üyelerinin 1 kuruşlarını bile boşa harcamamalarını sağlamaktadır.

Farmasi Üyelik Paketi

Farmasi yeni danışman üyelik paketinden sadece yeni üyeler faydalanmaktadır. Sepetinize herhangi bir ürün eklediğinizde ve sepete gittiğinizde en üstte 2 çeşit paket görseli belirecektir, soldaki paket kişisel bakım paketidir, sağdaki paket ise yeni danışman renkli kozmetik paketidir. Her iki pakettede 8 adet
ürün vardır. Paketleri seçmek zorunda değilsiniz bu size özgü bir seçenektir.


Farmasi’de Nasıl Para Kazanılır?

Farmasi üyeliğiniz tamamlandıktan sonra 2 farklı yöntemle para kazanabilirsiniz. Dilerseniz ürün satarak dilerseniz ekip kurarak para kazanabilirsiniz.


Farmasi Üye Nasıl Bulunur?

Farmasi’de üye bulabilmek için geniş bir çevrenizin olması önem arz etmektedir. Çevrenizde bu işi severek yapabilecek kişilere Farmasi’yi en iyi şekilde anlatarak onlarında bu sektörde para kazanmasına vesile olabilir ve ekip cironuzu yükseltme şansı elde edebilirsiniz.


Farmasi Neden T.C İstiyor?

Farmasi üyelik esnasında istenen T.C kimlik numarası sizleri korkutmasın. Sipariş işlemleriniz esnasında TCKN bölümününü doldurulması zorunlu olup, 29/08/2006 tarihli, 26274 sayılı Resmi Gazete’de tebliğ edildiği üzere 1/1/2007 tarihinden itibaren gerçek kişilere kesilen faturalarda T.C. Kimlik Numarası yazma zorunluluğu getirilmiştir. N11, GittiGidiyor, HepsiBurada ve daha nice E-Ticaret sitelerinde olduğu gibi Farmasi’de bu kurala uymaktadır.


👉 Öğrenci Gündemi’ ni İnstagram’dan Takip Etmek İçin Tıklayınız

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu