Gündem

Fatma Şahin’in “Tam Bir Deli” Dediği Rektör: Ben “Hocayım, Kim Ne Derse Desin”

Fatma Şahin’in “Tam Bir Deli” Dediği Rektör: Ben “Hocayım, Kim Ne Derse Desin”. Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Gaziantep ziyareti sırasından Gaziantep Belediye Başkanı Fatma Şahin’e Rektörü sorması üzere mikrofonun açık olduğunu unutan Fatma Şahin’in ‘Çok kötü çok kötü. Tam bir deli.” dediği Gaziantep Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Arif Özaydın, “Ben hocayım ya, kim ne derse desin, hocalığıma devam edeceğim” dedi.

“Ben Hocayım, Kim Ne Derse Desin”

Odatv’den Hazar Şahsuvar’ın haberine göre Özaydın, “Ben ilgilenmiyorum bunlarla ben hocayım ya. Öğretim üyeliğime hocalığıma devam edeceğim. Kim ne derse desin” dedi.

Arif Özaydın’a organize suç örgütü lider olduğu iddiasıyla hakkında yakalama kararı çıkartılan Sedat Peker’e yakın isimlerden Hasip Şahin ile fotoğraflarının sorulmasına üzerine Özaydın, “Tanımam ben, tanımam. Ben düzgün bir öğretim üyesiyim. Tanımam bilmem kimdir nedir.” ifadesini kullandı.

Özaydın sorulara şu yanıtları verdi:

-Fotoğrafınız var ama?

Çekerler fotoğrafı, ben bilmem benim iznim yok, tanımam etmem.

-Karşılıklı oturup konuşuyorsunuz?

Hayır hayır sizle de konuşuyoruz sizle de çekseler ne olur. Yani biz insanız… Tanımam, etmem… İlişkimiz olmadı ben öğretim üyesiyim, dürüstçe namusluca hizmet etmeye çalışıyoruz. İlişkim yok, yani seninle de konuştuk şimdi fotoğrafımızı çekseler ne olur? Ben tanımam etmem. Ben hocayım işimize bakacağız. Öğrenci yetiştirmeye devam edeceğiz.”


👉Öğrenci Gündemi’ ni İnstagram’dan Takip Etmek İçin Tıklayınız

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu