Gündem

Fenomen Mika Raun’un Estetik Operasyonlar Sonrası Değişimine Gelen Yorumlar

Nereye kaybolduğu merak edilen Mika Raun bir dizi estetik operasyon geçirip ortaya çıktı.

Fenomen Mika Raun’un Estetik Operasyonlar Sonrası Değişimine Gelen Yorumlar. Tarzı ve takipçileriyle olan yakın diyalogları ile sempati kazanan TikTok ve Instagram fenomeni Mika Can Raunbir süredir sosyal medyada aktif değildi. Nereye kaybolduğu merak edilen Mika’nın bir dizi estetik operasyon geçirdiği ortaya çıktı. Mika Can Raun, 200.000 aboneli YouTube kanalında 18 Şubat’ta paylaştığı bir videoda estetik operasyonlar geçirdiğini açıkladı.

Mika Can Raun Kimdir?

Mika Raun’nun gerçek adı Mika Can’dır. Mika, ailesinden para yardımı almadığını ve 15 yaşından beri çalıştığını söylemişti. Eskiden ailesiyle birlikte turistik bir yerde yaşayan Raun’un çalışmasını annesi istemiyordu. Turistik bir yerde çalışmanın verdiği avantajla yabancı dilini butiklerde çalışarak geliştiren Mika, kendini yenileyerek kazanım yapmayı çok seviyor. Yazdığı söz ve şiirler, yaptığı çevirmenlikler, sosyal medya kanalları gibi birçok para kazandığı yönleri bulunmakta.

👉 Mika Raun Kimdir, Cinsiyeti Nedir? 


Mika Can Raun, Estetik Yaptırmaya Nasıl Karar Verdi?

Paylaştığı videoda estetik operasyonlar geçirdiğini anlatan Mika Can Raun, bu kararı ani bir şekilde verdiğini belirtti: “Aniden bu kadar hızlı bir şekilde bıçak altına yatabileceğim hiç aklıma gelmezdi. Deli cesareti mi? Gayet benlik bir olay.”

Kendisinin son halinden oldukça memnun olduğunu belirten Mika Raun, yüzünde ödem oluşmaması için kombiyi kapatıp soğukta oturduğunu da sözlerine ekledi: “İlk 5 gün firavun gibiydim. Asla hareket etmiyordum. Yüzümde ödem olmaması için evde kombiyi kapatarak oturdum.”

Gelen haberlere göre Mika Can Raun’un geçirdiği ameliyat içerisinde dudak dolgusu, burun estetiği, çene törpülemesi, ve alın düzeltme gibi operasyonlar bulunuyor. Bu operasyonların ardından da Mika Can Raun, fotoğraflardan görebildiğiniz gibi bambaşka birine dönüştü.


Mika Can Raun’un Estetik Ameliyatı Sosyal Medyada Gündem Oldu

TikTok’ta 2 milyondan fazla takipçisi olan Mika Can Raun’un yaptığı estetik açıklaması tahmin edebileceğiniz gibi sosyal medyada büyük yankı uyandırdı.Tepkilerin arasında onu destekleyenler çoğunlukta olsa da olumsuz birçok yorum da karşımıza çıktı. Biz de şunu belirtmeliyiz ki 2022 yılında insanların; kişilerin kendi beden ve kişilikleri üzerine bizzat kendi iradeleriyle verdikleri kararları bu kadar sert ve kırıcı bir dille eleştirme hakları olduğunu düşünmeleri ise son derece üzücü ne yazık ki. Dileriz ki bir gün herkes kişinin hayatının sadece kendisine ait olduğunu; bir başkasına zarar vermediği sürece olduğu kişi, verdiği kararlar ve yaptığı şeylerden sadece kişinin sorumlu olduğunu fark edebilir.


Olumlu yorumlarda bulunan insan sayısı da bir hayli fazlaydı


👉 Öğrenci Gündemi’ ni İnstagram’dan Takip Etmek İçin Tıklayınız

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu