Gündem

Fenomen PuCCa’dan Eski Eşine 14 Şubat Çelenk’i “Çok Şükür, İyi ki Seni Boşamışım”

Ünlü Fenomen PuCCa, Eski Eşi Serhat Osman Karagöz'den 14 Şubat İntikamını Bugün Gönderdiği Çelenkle Aldı!

Ünlü fenomen PuCCa, geçtiğimiz yıl 14 Şubat’ta kendisine ‘İyi ki boşanmışız’ yazılı çiçek gönderen eski eşi Serhat Osman Karagöz’den intikam aldı. Selen Pınar, bugün Sevgililer Günü hediyesi olarak eski eşine ‘Çok şükür iyi ki seni boşamışım’ yazılı bir çelenk gönderdi.

14 Şubat Çelenk’i “Çok Şükür, İyi ki Seni Boşamışım”

Hatırlar mısınız geçtiğimiz yıl Serhat Osman Karagöz eski eşi PuCCa için Sevgililer Günü’nde bir çiçek göndermiş ve ‘Gram pişman değilim, iyi ki boşandık’ demişti.

PuCCa da çiçeği ve notunu Instagram hesabından paylaşarak ‘Gerçek bir ruh hastasısın’ yazmıştı.

‘Hediye konusunda şu an öyle telaşsızım ki gram pişman değilim. İyi ki boşandık, mis gibi hayatım var teşekkür ederim. Ya ben nefes alıyormuşum. Bu çiçeği boşandığımız için kalpten yolluyorum.’


Ve 1 yıl boyunca bugünü PuCCa intikamını aldı! Şöyle bir çelenk göndererek! 😂 PuCCa, eski eşi Serhat Osman Karagöz’e ‘Çok şükür, iyi ki seni boşamışım’ yazılı bir çelenk gönderdi!

Bunu Instagram hesabından paylaşan ünlü fenomen altına da ‘Bir sene boyunca bugün gelsin de intikamımı alayım diye sabırla sükutla erdemle bekledim 😌 Allahım hamd olsun sen beni hangi ateşinden içinden almışsın şükür 🤲🏻’ yazdı!


Serhat Osman Karagöz de PuCCa’dan gelen bu çelengi “Tamam da çelenk de göndermezsin be. Öldüm sandım a…k!!!! Mahalle cenazem var sandı.” diyerek paylaştı.


Birçok ünlü şöyle yorumlar yaptı...👇

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


👉 Öğrenci Gündemi’ ni İnstagram’dan Takip Etmek İçin Tıklayınız

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu