Kimdir

Gamze Keçeli Kimdir, Kaç Yaşında? Gamze Keçeli Hayatı ve Biyografisi

Gamze Keçeli Kimdir, Kaç Yaşında? 2003 yılında Türkiye Güzeli seçilen ve bir dönem oyunculuk ve sunuculuk yapan Gamze Kahraman (Keçeli), bir magazin programında evinin tüm detayları yayınlandıktan sonra en çok araştırılan isimlerden oldu. İş adamı Nedim Keçeli Nereli? soruları da merak edildi. Nedim Keçeli ile evlenen Gamze Keçeli, son projesinde bir markanın reklam yüzü olarak karşımıza çıktı. İşte Gamze Keçeli Hayatı ve Biyografisi

Gamze Keçeli Kimdir?

2017 yılında iş insanı Nedim Keçeli ile evlenen Gamze Keçeli bir çok projede oyunculuk ve sunuculuk yapmıştır. 2003 Türkiye Güzeli olan Keçeli, 2018 yılında anne olmuştur.  bir magazin programında saraysan bozma evi yayınlandıktan sonra en çok merak edilen isimlerden olmuştur.

Gamze Karaman Keçeli 16 Ekim 1982 yılında dünyaya gelmiştir. Eski hentbolcu, model, oyuncu ve sunucudur.

Marmara Üniversitesi Spor Akademisi mezunu olan Karaman, 2003 yılında Miss Model of Turkey yarışmasında Türkiye Güzeli seçilmesinin ardından bu yarışmanın galiplerinin katıldığı 2004 Miss Globe International yarışmasında da ikinci olma başarısına imza attı.

2017 yılında işadamı Nedim Keçeli ile 4 yıldır aşk yaşayan 2003 Miss Model of Türkiye Güzeli Gamze Karaman, Venedik’te evlendi.

👉 Esra Dermancıoğlu Kimdir, Nerelidir? 


Gamze Keçeli Hayatı ve Biyografisi

Gamze Karaman Marmara Üniversitesi Spor Akademisi mezunudur. Mezun olduktan sonra 2003’te Miss Model of Turkey yarışmasına katılan Gamze Keçeli Karaman yarışmada Türkiye güzeli seçilmiştir. 2004 Miss Globe international yarışmasında ise 2. olmuştur. Daha sonra 2007 yılında Çılgın Dersane dizisinde Eda karakteri ile oyunculuğa adım atmıştır.

Daha sonra Sıfır Noktası, Aman Annem Görmesin, Makber, Kızım Nerede, Harem, Düşler ve Umutlar isimli projelerde oyunculuk kariyerini sürdürmüştür.

Oyunculuk, mankenlik ve sunuculuk yapan İstanbul doğumlu Gamze Karaduman 31 Mart 2017 yılında Seba İnşaat Yönetim Kurulu Üyesi Nedim Keçeli ile evlenmiştir.


Nedim Keçeli Kimdir? 

Nedim Keçeli işadamıdır. Bir inşaat firmasının yönetim kurulu üyesidir. Nedim Keçeli eşine doğum hediyesi olarak dünyaca ünlü bir İsviçre markasına ait, 350 bin TL değerinde bir saat hediye etti..


Twitter 👉 Gamze Keçeli

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu