Yaşam

Gerçek Psikopatların 7 Özelliği

Gerçek Psikopatların 7 Özelliği. Psikopatlar çoğu insanın düşündüğü kadar yaygın değildir, ancak dünyada mevcutturlar. Psikopati, tespit edilmesi kolay olmasa da çoğu durumda teşhis bile bilmemiz gereken bir şey olan bir kişilik bozukluğudur.

Gerçek Psikopatların 7 Özelliği

Psikopatlar, olduklarını varsaydığımız şey değildir ve Hollywood’un inanmamızı istediği şeylere dayanarak beklediğiniz gibi bir şey değildir, ancak yine de ciddi hasar verebilirler. Psikopatlar büyüleyici, başlangıç ​​olarak ancak maskelerinin altında oldukça manipülatif, kaotik ve öngörülemez. Aşağıda bir psikopat olabilecek biriyle yüz yüze olduğunuzu gösteren bazı işaretlerin üzerinde duracağız.

Olduklarını olup olmadığı göz önünde bulundurun lütfen psikopatlar Bu işlemlerden herhangi birini yapıp yapmadığınızı onlar yakın daire içinde yer haketmiyorum. Sadece büyümemize yardımcı olan ve bizim için doğru şekilde orada bulunan bir şirket tutmalıyız. Psikopatlar destekleyici insanlar değildir ve onlarla başa çıkma söz konusu olduğunda negatifler çok daha ağır basar.

1. Yanlış bir şey yaptıklarında asla kendilerini kötü hissetmezler

İstediğiniz her şeyi yanlış yaptıklarını farketmeye çalışabilirsiniz, ancak işe yaramaz. Psikopatlar yaptıkları şeyler için asla pişmanlık duymazlar. Kimsenin iyiliği hakkında endişe duymazlar.


2. Onlar hiç tanışacağınız en büyüleyici insanlardan bazıları

Psikopatlar, insanların etrafında olmak için oldukça çekici ve eğlenceli. Çoğu onları seviyor ve onlarla deneyimlerini paylaşmaya bayılıyor. Gerçek renklerinin gerçekten parlaması biraz zaman alır.


3. İstediklerini elde etmek için çevrelerindeki kişileri manipüle etmekte harikadırlar

Psikopatlar bir şey istediğinde, tam olarak aldıkları şey olduğundan emin olmak için dışarı çıkacaktır. İşleri başkalarına çevirir ve istedikleri şeyleri elde etmek için ellerinden geleni yaparlar. Zirveye tırmanmak için kime zarar vermeleri umurunda değil, hiç durmayacaklar.


4. Yaptıkları şeyler için asla sorumluluk almazlar

Psikopatlar, eylemlerine sahip olan insanlar değildir. Birini incittiklerinde omuzlarını silip ilerlerler. Hiçbir şey onları beklediğiniz şekilde gerçekten etkilemez.


5. Onlar HERKES daha iyi olduğuna inanıyorlar

Psikopatlar gerçekten herkesten daha iyi olduklarına inanırlar. Etraflarındaki insanlar asla aynı seviyede değiller. Hiç kimse kendi zihninde olduğu kadar yakın bir yerde önemli değildir.


6. Duydukları duygular en iyi ihtimalle sığdır

Elbette, psikopatlar bir şeyleri hissedebilirler, ancak çoğu insanın yaptığı gibi hissetmezler. Olumsuz olanlardan ayrı olarak duyguları çok sığdır. Bu yüzden onlar için iyi bir şey yaptığınızda etkilenmiş gibi görünmezler, çünkü hiç etkilenmezler.


7. Ciddi risk alıcılarıdır

Psikopatlar çevredeki en riskli insanlardan bazılarıdır. Başkalarının güvenliği ve hatta çoğu durumda kendileri için herhangi bir saygıya sahip değiller. Bu anlamda oldukça zehirlidirler ve istediklerini elde etmek için herhangi birini otobüsün altına atmaya isteklidirler.


👉 Öğrenci Gündemi’ ni İnstagram’dan Takip Etmek İçin Tıklayınız

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu