Yaşam

Gerçekten Aşık Olduğunuzu Gösteren 13 İşaret

Gerçekten Aşık Olduğunuzu Gösteren 13 İşaret. Romantizm ve bir bütün olarak tarihleme söz konusu olduğunda, bizden daha fazla insan için düşme eğilimindeyiz. Birini sevdiğimizi düşünüyor olsak da, yoksa aslında aşığız mı, kapsaması biraz zor bir şeydir.

Gerçekten Aşık Olduğunuzu Gösteren 13 İşaret

Aşık olduğunuzu düşünüyorsanız, ancak tam olarak emin değilseniz, doğru yere geldiniz. Aşağıda, zaman ayırmaya değer olmayan biriyle aşırı derecede ilgilenmektense, aslında aşık olduğunuzu gösteren bazı işaretlerin üzerinden geçeceğim. Aşık olmak iki kişi gerektirir ve bu yüzden siz ve birlikte olduğunuz kişi tüm bu işaretlerde mevcutsa, gerçekten romantik olmanız gereken yerdesiniz.

1. Büyük kararlar söz konusu olduğunda birbirinizi dikkate alırsınız.

Büyük bir şeyin tartışılması gerektiğinde, siz ve eşiniz birlikte oturup birlikte konuşursunuz. Sadece yapmak isteyebileceğiniz bir şeye dalmazsınız, önce sevgilinizi dikkate alırsınız. İkinizin yaptığı her şey diğerini etkiler ve bu yüzden bu çok önemlidir.


2. Birbirinizle en iyi şekilde zaman geçiriyorsunuz.

İkiniz özgür ve birlikte vakit geçirebildiğinizde birbirinizle eğlenirsiniz. Sahip olduğunuz zamandan en iyi şekilde yararlanıyorsunuz çünkü yarının asla vaat edilmediğini biliyorsunuz. Paylaştığımız her gün gerçekten hatırlamaya değer bir gün.


3. İkiniz de birbirinizle açıkça konuşabilirsiniz.

Siz ve eşiniz ortaya çıkan her şey hakkında birbirinizle konuşmakta özgürsünüz. Birbirinizdeki yumurta kabukları üzerinde yürümek zorunda değilsiniz ve başka kimseyle konuşmadığınız şeyler hakkında bile konuşabilirsiniz. Olabildiğince yakınsın.


4. Soru sormadan birbirlerine güvenebilirsiniz.

Her şeyden önce birbirlerine güveniyorsunuz. Eşinizin ne yaptığını ya da nerede olduğunu merak etmek zorunda değilsiniz. İkiniz de aynı sayfadasınız ve kötü bir şey olursa, farkında olunacağını biliyorsunuz.


5. Birbirinize nezaketle davranıyorsunuz.

Aşk söz konusu olduğunda, zor anlarda bile kibar olmaya istekli olmalısınız. Birbirinize nezaketle davranmak, en kötü anlarda büyümenizi sağlar. Birbirinize nasıl davranılmasını istediğinizi ele alıyorsunuz.


6. İkinizin de kendi hayatı var.

Birlikte bir hayatınız varken, aynı zamanda kendinizi hissettiğiniz zaman kendi işlerinizi de yaparsınız. Tüm zamanınızı birlikte geçirmiyorsunuz çünkü hepimizin yalnız zamanımıza ihtiyacı olduğunu biliyorsunuz. Dışarı çıkıp eğlenebilir ve sadık kalmak için birbirlerine güvenebileceğinizi bilirsiniz. Kıskançlık zamanınızı bozmaz.


7. Gelecek hakkında konuşuyorsunuz ve birlikte planlar yapıyorsunuz.

İkiniz gelecek hakkında konuştuğunuzda, ikinizin de ayrı ayrı nerede birlikte olacağınızdan bahsedersiniz. Hem gelecek yıllar için planlar yaparsınız, hem de işleri gerçek yapacak şekilde tartışabilirsiniz. Bunda bağlantı kesilmiyor ve herkes aynı sayfada.


8. Her ikiniz için de en önemli insanlarla yakın olabilirsiniz.

Siz ve eşiniz, birlikte olduğunuz için önem verdiğiniz insanları hayatınızdan kapatmazsınız. Her şey ilerledikçe yakın olduğunuz arkadaşlarınız ve aileleriniz var. Birbirinizin hayatının önemli parçaları haline gelir ve yol boyunca arkadaşlıklar kurarsınız.


9. Bazen tartışırsınız ama her zaman bu argümanlar üzerinde çalışırsınız.

Tartıştığınızda, her zaman oturmak ve eldeki problemleri çözmek için zaman ayırırsınız. İkiniz de iletişim kurmayı reddediyorsunuz ve herkes aynı sayfada. Karşılaştığınız sorunlar üzerinde çalışıyorsunuz çünkü birbirinize ve geleceğe önem veriyorsunuz. Kimsenin üzgün hissetmediğinden ve hiç kimsenin sevilmediğini yatağa gitmediğinden emin olmak istersiniz.


10. Birbirinizi gerçekten başkalarının anlayamayacağı düzeyde anlayabilirsiniz.

İkiniz de her şey hakkında birbirlerine gelebilirsiniz. Birbirinizi başka hiç kimsenin yapamayacağı bir seviyeye getirirsiniz. İkiniz arasında ÇOK gerçek bir bağlantı var.


11. Hepimizin hata yaptığımızı ve akıl içinde birbirimizi affetmeye istekli olduğumuzu biliyorsunuz.

Sevgi söz konusu olduğunda hepimiz zaman zaman affetmeye ve unutmaya istekli olmalıyız. Bu mantık içindeyken ve bazı şeyler genel olarak affedilemez olsa da, hepimiz hata yaparız. Bazen affetmek ilerlemenin tek yoludur ve işlerin uzun vadede devam etmesi söz konusu olduğunda çok önemlidir.


12. Birbirinize savunmasız taraflarınızı gösterebilirsiniz.

Birbirinize karşı çok ham ve duygusalsınız. Bir şey sizi rahatsız ettiğinde, eşiniz ağlamak için omzunuzdur. Başkasına gidemediğiniz zaman birbirinize gidiyorsunuz.


13. Birbirinizle güvende hissedersiniz.

Sevgilinizle birlikte olduğunuzda kendinizi tamamen güvende hissedersiniz. Aşıkken hep böyle olmalı. Kenarda ve gergin hissetmemelisiniz, kabul edildiğinizi ve önemsendiğinizi bilmelisiniz.

Aşık olup olmadığınızı belirlediğimize göre, bu sevgiden en iyi şekilde nasıl yararlanabileceğinizi ve önemsediğiniz kişiyle bir gelecek inşa edeceğiniz hakkında daha fazla bilgi edinmek için aşağıdaki videoya göz atın. Dürüst olmak gerekirse, biriyle bir hayat inşa etmek göründüğünden çok daha karmaşıktır.


👉 Öğrenci Gündemi’ ni İnstagram’dan Takip Etmek İçin Tıklayınız

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu