Bilgi Arşivi

Getir Saat Kaça Kadar Açık: Hafta İçi ve Hafta Sonu Çalışma Saatleri 2023

Getir, 2015 yılında Nazım Salur tarafından kurulan ihtiyaç duyulan gıda, teknoloji, sağlık ve giyim ürünlerini 10 dakika içinde adresinize getirmeyi amaçlayan alışveriş uygulamasıdır. İstanbul, Ankara ve İzmir başta olmak üzere Türkiye’nin 81 ilinde kullanılmaktadır. Özellikle gece sipariş vermek isteyenler tarafından Getir Saat Kaça Kadar Açık? Getir Saat Kaça Kadar Hizmet Veriyor? İşte Getir Çalışma Saatleri 2023…

Getir Saat Kaça Kadar Açık 2023 

Getir Uygulaması eve sipariş vermek isteyenlerin en çok tercih ettiği uygulaması. Gece sipariş vermek isteyenler tarafından Getir saat kaça kadar açık olduğu en çok merak edilen konular arasında. Bu makalemiz Getir açılış saati, Getir açılış kapanış saatleri ile ilgili bilgi alabilir, öğle arası başlangıç/bitiş saatlerini öğrenebilirsiniz.


Getir Kaçta Açılıyor, Kaçta Kapanıyor?

 

Getir Kaçta Açılıyor : Getir  7/24 hizmet vermektedir.
Getir Kaçta Kapanıyor : Getir 7/24 hizmet vermektedir.
Getir Öğlen Arası Ne Zaman : Getir 7/24 hizmet vermektedir.
Getir Hafta Sonu çalışma saatleri : 7/24 hizmet vermektedir. Getirin sipariş saati sadece sokağa çıkma kısıtlaması uygulandığı zamanlarda değişebilmektedir.


Getir Yemek Kaça Kadar Açık 2023

Getir Yemek Uygulaması ile çalışan restoranlar saatlerini kendileri belirlemektedir. Kimi restoran yada kafeler gece saat 02:00′ kadar açıkken kimisi de gece  saat 04:00 kadar açıktır. Bu yüzden seçeceğiniz yemek siparişi ve saate göre listelenen restoranlardan sipariş verebilirsiniz.


👉 GetirAraç Kiralama Fiyatları 2022 – GetirAraç Kiralama Nasıl Yapılır?


Getir Su Kaça Kadar Açık 2023

GetirSu ise covid-19 sonrasında Normalleşme boyunca  bulunduğu illerde 08.00-24.00 saatleri arası servisi devam etmekte.


Getir Büyük Kaça Kadar Açık 2023

Getirbüyük ise normalleşme boyunca bulunduğu illerde 7/24 servisi devam etmektedir.


Detaylı Bilgi İçin Tıklayınız


Banabi Saat Kaça Kadar Açık: Hafta İçi ve Hafta Sonu Çalışma Saatleri 2023

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu