Kimdir

Gönül Dağı Ramazan Kimdir, Nerelidir? Cihat Süvarioğlu Hayatı ve Biyografisi

Gönül Dağı Ramazan Kimdir, Nerelidir?. İzleyiciler tarafından beğeniyle izlenen Gönül Dağı Dizisi her cumartesi TRT 1 kanalında yayınlanıyor. Dizide Ramazan karakteri canlandıran Cihat Süvarioğlu merak edilenler arasında. Gönül Dağı Ramazan yani Cihat Süvarioğlu Evli mi? Eski Hali? araştırılmakta. Bununa birlikte Cihat Süvarioğlu Oynadığı Diziler ve tüm detaylar içeriğimizde…

Gönül Dağı Ramazan Kimdir, Nerelidir?

Başrollerinde Gülsim Ali, Berk Atan gibi oyuncuların yer aldığı Gönül Dağı dizisi her hafta seyircileri ekranlara kilitlemeye devam ediyor.  Eğitimini Marmara Üniversitesinde alan Cihat Süvarioğlu Yarım Kalan Aşklar, Kelebekler gibi projelerde de oynadı.

23 Eylül 1990 Konya doğumlu olan Cihat Süvarioğlu, Yüksek öğretim eğitimini Marmara Üniversitesi İşletme Bölümü’nde tamamlamıştır. Oyunculuğa olan ilgisi nedeniyle kariyerine bu alanda devam etmek isteyen yakışıklı oyuncu, Bizde Yok, Öğüt, Ver Parayı gibi tiyatro oyunlarında sahne almıştır.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Kültür A.Ş. Gösteri Sanatları Merkezi Tiyatro bölümünde eğitim alarak kariyerinin en önemli adamını atmıştır. İlk yapımı Diğer Yarım dizisinde 2014 yılında 23. bölümde yer alarak deneyimlemiştir. Daha sonra ise, o günden bu güne tam 17 projede yer alarak oldukça aktif bir dönem geçirmiştir.

👉 Belma Belen Kimdir, Kaç Yaşında? 


Gönül Dağı Ramazan yani Cihat Süvarioğlu Eski Hali

Kilo verdikten sonra Gönül Dağı Ramazan, Cihat Süvarioğlu


Cihat Süvarioğlu Hayatı ve Biyografisi

Cihat Süvarioğlu 23 Eylül 1990’da Konya’da dünyaya geldi. 31 yaşındaki oyuncu tiyatronun yanında 2014’ten beri ekran önünde yer alıyor. Cihat Süvarioğlu 2019’da Masal Çiçeği ve Yüzleşme dizilerinde oynadı. Cihat Süvarioğlu Diğer Yarım, The Protector, Bartu Ben, Ölene Kadar, Fractured, Değişen Dünyaya Karşı, Yüzleşme, Kronoloji, Yarım Kalan Aşklar, Gönül Dağı, Görümce, Kelebekler gibi dizi ve sinema projelerinde oyuncu olarak boy gösterdi. Ünlü oyuncu Instagram’ı aktif olarak kullanıyor.

İnstagram 👉 Cihat Süvarioğlu

Cihat Süvarioğlu Oynadığı Film ve Diziler

Günümüzde ise TRT 1 ekranlarında yayınlanmakta olan ‘Gönül Dağı’ adlı dizide Ramazan karakterine hayat veriyor. Terazi burcu olan Cihat Süvarioğlu, 1.76 boyunda ve 75 kilogram ağırlığındadır.

Rol aldığı film ve diziler:

  • 2020 – Gönül Dağı (Ramazan) (TV Dizisi)
  • 2020 – Yarım Kalan Aşklar  (Mehmet) (TV Dizisi)
  • 2020 – İki Şafak Arasında / Between Two Dawns (Doktor) (Sinema Filmi)
  • 2019 – Kronoloji (Faruk) (Sinema Filmi)
  • 2019 – Masal Çiçeği (TV Dizisi)
  • 2019 – Hakan: Muhafiz (Yasin) (İnternet Dizisi)

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu