Gündem

Göz Filmi (Oculus) Konusu Nedir?

Göz Filmi (Oculus) Konusu Nedir?. Göz Filmi (Oculus) Mike Flanagan’ın yönettiği 2013 yılı yapımlı psikolojik,doğaüstü korku filmidir. 2014 yılında gösterime giren film korku filmi sevenler tarafından büyük beğeni topladı. GÖz filminin genel olarak konusu küçüklüklerinde ailesinin ölümünden suçlanan iki kardeş Kaylie ve Tim, yıllar sonra bir araya gelip anne ve babasının ölümünün ardındaki sır perdesini aralamaya başlamalarını konu almaktadır.

Göz Filmi (Oculus) Konusu Nedir?

10 yıl önce Russell ailesi çok büyük bir trajedi yaşar. Ailesinin vahşice öldürülmesine tanık olan ve bununla alakalı suçlanan Tim ve kardeşi Kaylie’nin yaşamı tamamen değişir. 10 yıl sonra cezasını tamamlayıp hapishaneden çıkan Tim hayatını devam ettirmeye çalışsa da, Kaylie o gecede yaşananları bir türlü geride bırakamamaktadır. Bir yandan olayın iç yüzünü öğrenmek bir yandan da kardeşini hüküm giymiş olduğu bu suçtan aklamak istemektedir.

Kaylie’ye göre ailesini öldüren şey evlerindeki antik aynada gördüğü kötü ruhlu doğaüstü bir varlıktır. Olayı çözmek için önce aynanın peşine düşen Kaylie bir süre sonra, aynanın geçmiş sahiplerinin de benzer şekilde ölmüş olduklarını öğrenir. Tüm bunların içinde iki kardeş bir yandan doğaüstü bu varlıkla uğraşırken diğer yandan da korkutucu halüsinasyonlara maruz kalırlar.

Göz Filmi Fragmanı


Göz Filmi Oyuncuları Kimler?

  • Karen Gillan
  • Brenton Thwaites
  • Rory Cochrane
  • Katee Sackhoff

👉 Öğrenci Gündemi’ni Instagram’dan Takip Etmek İçin Tıklayınız

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu