Bilgi Arşivi

Gratis Kart Nereden Nasıl Alınır 2024 – Gratis Kart Puan Sorgulama Nasıl Yapılır?

Gratis Kart Nereden Nasıl Alınır 2024 – Gratis Kart Puan Sorgulama Nasıl Yapılır?. Hemen hemen bütün kadınların tutkusudur Gratis. Hal böyle olunca da Gratis Kart araştırılıyor. Gratis Kart Puanları da sorgulatarak kullanılabilirsiniz. Gratis Kart Onlineda Nasıl Kullanılır? öğrenmek isteyenler ve Gratis Kart Ücreti Ne Kadar? merak edenler için işte tüm detaylar…

Gratis Kart Nereden Nasıl Alınır 2024

Gratis Kart’a başvuru yaparak sunulan kampanyalar ve indirimlerden faydalanmak için Gratis Kart sahibi olmanız gerekmektedir. Hem fiziki mağazalarından hem de online satış mağazalarından, daha hesaplı alışveriş yapmanıza olanak tanıyan Gratis kart; insanların indirim ve kampanyalardan yararlanmaları için, Gratis tarafından ücretsiz olarak verilmektedir.

Gratis kart üç şekilde almak mümkün;

 • Web sitesinden,
 • En yakın mağazaya gidilerek,
 • Sms ile alınabilir.
1- Web Sitesi Üzerinden Gratis Kart Almak

Web sitesinden almak için öncelikle, www.gratis.com adresine girilir. Burada ana sayfanın biraz altında “Gratis kart al” seçeneğine tıklanır. Sayfaya üyelik başlığı altında kişisel bilgilerin doldurulması istenir. Bu kişisel bilgiler eksiksiz doldurulduktan sonra “Üye ol” kutucuğuna basılır. Üyeliğin tamamlanması için cep telefona gelen aktivasyon kodu mesajı sonrasında sayfada belirtilen yere yazılarak, onay verilir. Tekrar yeni sayfa gelir ve “Gratis kartı al” seçeneğine tıklanarak karta sahip olunur.

2- Mağaza Üzerinden Gratis Kart Almak

Eğer web sitesinden almak istemezseniz de, size en yakın Gratis mağazasına gidebilirsiniz. Burada Gratis çalışanına Gratis kartı almak istediğini söyleyince mağaza çalışanı kasa çalışanına sizi yönlendirir. Burada kasa çalışanı sizden kişisel bilgilerinizi ister ve Gratis kartını size teslim eder.


3- SMS ile Gratis Kart Almak

Bu iki seçeneği de kullanmak istemeyenler için SMS ile Gratis kartı alabilme hakkı da tanımlanmıştır. Telefonun mesaj bölümüne “GRATİS KART” yazarak 7889’a kısa mesaj yollanır. Gelen mesaj ile üyelik tamamlanır. Bu işlem tüm operatörlerde ücretsiz olmaktadır.

Gratis kartında puan sorgulamak için de kolay yöntemler vardır. Bunlardan biri, her Gratis alışverişinden sonra kasadan verilen fişin üzerinde “Gratis puanınız” yazmaktadır. Ayrıca fişte, o an yapılan alışveriş üzerinden kazanılan puan da yer alır. Bir diğer yöntem ise www.gratis.com sitesine girilir. Burada üye girişi yapılır. Profilden kaç puan biriktiği görülür.


Gratis Kart İndirimleri Neler?

 • Kart müşterisine özel indirimler yapılır.
 • Markalarla anlaşma sağlayan Gratis mağazası kart sahiplerine özel ekstra indirimler yapar.
 • Her alışveriş sonrası kart kullanımıyla puan birikir.
 • Biriken bu puanlar, yapılan harcamalardan kesilerek daha indirimli ödeme sağlanır.
 • Kampanyalar hakkında bilgiler sms ile müşteriye bildirilir.
 • Gratis mağazalarında sık sık 1 ürün alana 2. ürün ücretsiz ya da 2. Ürün yarı fiyatına kampanyaları yapılır.
 • Bu özel indirimler, biriken para puanlar, kampanyalar sadece Gratis kartına sahip müşteriler içindir.

Gratis Kart Puan Sorgulama Nasıl Yapılır?

 1. Gratis profilinize giderek puan sorgulama yapabilirsiniz.
 2. Gratis mağazasında kasa görevlisinden talep ederek puanınızı öğrenebilirsiniz.
 3. 0 850 210 69 00 Gratis çağrı merkezini arayarak, puan sorgulama işlemini yapabilirsiniz.

Gratis’in resmi sitesinde profilinize giriş yaparak sorgulama işlemini kısa sürede tamamlayabilirsiniz. Kayıtlı e-posta adresiniz ve şifrenizle giriş yapmanız gerekmektedir.


👉 Öğrenci Gündemi’ ni İnstagram’dan Takip Etmek İçin Tıklayınız

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu