Oyun

GTA 5 Ücretsiz Nasıl indirilir? Ücretsiz GTA 5 İndir

GTA 5 Ücretsiz Nasıl indirilir? Ücretsiz GTA 5 İndir. GTA 5 Epic Games Ücretsiz seçeneği ile artık oyuncular hem lisanslı hem de online oynayabiliyor. GTA 5 Epic Games ücretsiz seçeneğinden yararlanmak için kendi adınıza Epic Games hesabınızın olması gereklidir. Epic Games üyeliğiniz yok ise buraya tıklayarak Epic Games’e ulaşabilir ve üyelik oluşturabilirsiniz. Linke tıkladığınızda karşınıza gelen formu doldurarak üyelik işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz.

GTA 5 Ücretsiz Nasıl indirilir?

Epic Games’e giriş yaptıktan sonra BURAYA tıklayarak, Epic Games Launcher Installer programını bilgisayarınıza yüklemeniz gerekir. Tarayıcıya girer girmez indirme işlemi başlar ve sonrasında bilgisayarınıza Epic Games Launcher uygulamasını kurmanız gerekir. Launcher kurulduktan sonra doğrulama işlemi yapmalı ve iki adımlı doğrulama giriş özelliğini etkinleştirmelisiniz.

İki adımlı doğrulama ve hesap doğrulama işlemlerinizin ardından ise Epic Games Launcher  “Gta 5 Launcher” uygulamasının arama bölümüne “Grand Theft Auto 5” yazarsanız, oyun direkt olarak karşınıza çıkacaktır. “Sepete Ekle”, “Kütüphaneye Ekle”, “Ücretsiz Yükle” gibi yazılar göreceksiniz. Yeşil bir buton üzerinde yazan bu yazılara tıklayarak hemen oyunu kütüphanenize eklemeniz gerekir. Sonrasında Epic Games Launcher uygulamasında “Kütüphane” sekmesine gelerek, oyunu seçip indirmeye başlayabilirsiniz.


Epic Games Üzerinden GTA 5 İndirmek İçin Ne Gerekir?

Epic Games üzerinden GTA 5 indirmek için öncelikle yapmanız gereken, doğrulanmış bir hesap almaktır. Hesabınızın SMS ile doğrulanması büyük önem taşır. Aksi halde oyunu indirebilmeniz mümkün olmaz. Oyunu siteden indirmek istiyorsanız, bu konuda hayli mücadele vermeniz gerekir. Şuan için Epic Games sitesine erişim mümkün değildir. Bu yüzden Epic Games Launcher üzerinden GTA 5 indirilebilir.

Epic Games, oyunu indirdikten sonra herhangi bir ücret talep etmez. Oyunu hilesiz kullanmanız durumunda ömür boyu oynayabilirsiniz. Oyunu indirmeden önce GTA 5 minimum sistem gereksinimleri hakkında bilgi alarak indirmeniz daha mantıklı olacaktır. Aksi takdirde oyun indikten sonra büyük hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Oyunun toplam indirme boyutu 90 GB’dir. Bu yüzden bilgisayarınızda en az GTA 5 için 90 GB boş alan olması gerekir. 90 GB’lık bir oyun indirmeniz, internet hızınıza göre günler sürebilir. Haliyle sistem gereksinimlerinize uymuyorsa, günlerce boşuna beklemiş, internet kotanızı boşuna doldurmuş ve bilgisayarınızda anlamsız yere 90 GB’lik alan kaplamış olursunuz. Böyle bir durumda oyunun kütüphanenizde yer alması daha mantıklı olacaktır.

Oyun için Epic Games hesabınıza kart bilgileriniz girmeniz veya bakiye yüklemeniz gerekmez. Tamamıyla ücretsiz ve herhangi bir kart bilgisi vermeden GTA 5 indirebilirsiniz.


Gta 5 Online İndirmek İçin Sistem Gereksinimleri Nelerdir?


GTA 5 Mods Nasıl indirilir?

Gta 5 yaptığı güncellemeler ile kendini bu yaz konuşturmaya hak kazandı. Geçen günlerde güncelleme sonucu modlarına yeni versiyon görevler ve araçlar katmış bulunmaktadır. Gta Modları ise güncellemeler ile gelen yeni envanter olarak algılayabilriz. Peki Gta Mod nasıl indirilir hemen inceleyelim.

    •  ScriptHook V dosyasını indirin ve GTA 5’in bulunduğu alana kurulumunu yapınız.
  •  GTA V LUA Plugin dosyasını indirdikten sonra yine GTA 5’in alana kurulumunu gerçekleştirin.
  •  OpenIV bu dosya önemli download ettikten sonra kurulun.
  •  İndirdiğiniz GTA 5 modunu bilgiyasarınızda ki Gta 5 Kurulu olan dizine veyahut dizinde ki GTA 5 “Mods” klasörüne atınız.

İşleminiz tamamlanmış olacaktır.

Bende sizler gibi GTA 5 “Prison Mod” seviyorum. Dizisindeki heyecanı katmaya çalışıyorum kendime. Sizlerde Diğer Modları deneyebilirsiniz.

GTA 5 Modları:

  • Prison Mod
  • GTA V Redux
  • Open All Interiors
  • Home Invasion

Bu ve bunun gibi bir çok Gta 5 Mods ile oyunun zevki daha da çoğalacaktır. İyi Oyunlar dileriz…


İlginizi Çekebilir  👇

👉 PC İçin En Güvenilir Ücretsiz Oyun İndirme Siteleri 2024

👉 Gerçekten Para Kazandıran Mobil Uygulamalar 2024

👉 İnternetten Para Kazanmanın Yolları 2024

👉 İnternetten Para Kazanmak İçin 30 Fikir ve 12 Site

👉 Öğrenci Gündemi’ni Instagram’dan Takip Etmek İçin Tıklayınız

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu