Gündem

Hasan Can Kaya Konuşanlar Bilet Fiyatları 2022: Konuşanlar Bilet Nasıl Alınır?

Hasan Can Kaya Konuşanlar Bilet Fiyatları 2022: Konuşanlar Bilet Nasıl Alınır?. Her Cuma Exxen’ de yayınlanmaya devam eden Hasan Can Kaya’nın hazırlayıp sunduğu stand-up programı “Konuşanlar” deli gibi gülme isteyenlerin tercihi olmaya devam ediyor. Yeni nesil komedyenlerin sevilen isimlerinden olan Hasan Can Kaya’nın 2020 Aralık ayında Exxen ile anlaşması ile Youtube’a yüklenen bölümler yayından kaldırıldı. Konuşanlar programına seyirci olarak katılmak isteyenler Konuşanlar bilet 2022, Konuşanlar bilet nasıl alınır? araştırması yapıyor. Bizde bu makalemizde Konuşanlar programı ile ilgili tüm merak edilenleri derledik.

“Konuşanlar” Bilet Nasıl Alınır?

Hasan Can Kaya’nın hazırlayıp sunduğu “Konuşanlar” programına seyirci olarak katılabilmek için Biletix’in www.biletix.com internet adresine giriş yapmanız gerekiyor. Sağ üst tarafta yer alan, ‘Etkinlik, sanatçı ya da mekan arayın’ kısmına ‘Hasan Can Kaya’ yazıp aratın. Hasan Can Kaya’nın sunduğu Konuşanlar programı için bir tarih belirtilmişse, oradan biletinizi online ödeme yöntemiyle alabilirsiniz.

Hasan Can Kaya’nın ‘Konuşanlar’ programına Bilet almak istiyorsanız Biletix tarafında yayınlanan yeni etkinlik tarihlerini takip etmelisiniz. Etkinlik tarihine ait bilet satışları başladığında hemen biletinizi almanız gerekir. Dakikalar içerisinde tükenen biletler nedeniyle pek çok kişi program için bilet bulamamaktadır.

Ayrıca Hasan Can Kaya tek kişilik stand-up gösterileri de sergiliyor. ‘Konuşanlar’ programı ile stand-up gösterileri birbirinden farklı. Bazı kullanıcılar, stand-up gösterilerini ‘Konuşanlar’ programı zannederek bilet alıyor. Özellikle buna dikkat edilmesi gerekiyor.

Hasan Can Kaya konuşanlar programı İstanbul Grand Pera’da çekilmektedir. Beyoğlu ilçesinin Taksim Hüseyin Ağa Mahallesi’nde bulunan Grand Pera, programın çekildiği ana bir merkez. Programa katılmak için bilet alan izleyiciler burada yapılan çekimlere katılıyor.


Hasan Can Kaya “Konuşanlar” Bilet Fiyatları 2022

Hasan Can Kaya’nın ‘Konuşanlar’ programı 2022 yılı için belirlenen bilet fiyatları 123.25 TL başlayıp izleyicilerin tercih ettiği koltuk düzenine göre 200 TL kadar çıkabiliyor. Koltuk düzeni numarasız ve arka sıralar daha ucuzdur. Konuşanlar programı 3 saat sürmektedir.

Hasan Can Kaya “Konuşanlar” Bilet Almak İçin Tıklayınız.


Konuşanlar Etkinlik Kuralları

– Etkinlikte 18 yaş sınırı vardır.
– Numarasız oturma düzeni vardır.
– Organizasyon şirketi, etkinlik için uygun görmediği kişileri bilet bedelini iade etmek koşuluyla etkinlik mekanına almama hakkına sahiptir.
– Katılacağınız etkinlik boyunca Kültür ve Turizm Bakanlığı’nın pandemiyle mücadele için oluşturduğu COVID-19 hijyen ve sağlık kuralları doğrultusunda:
– Girişte görevliler tarafından ateşinizin ölçülmesi istendiğinde buna uygun hareket etmenizi
– Etkinlik boyunca maske takmanızı ve sosyal mesafe kurallarına uygun olarak sadece size tahsis edilmiş yere oturmanızı
– Etkinlik sırasında yanınızda yiyecek içecek bulundurmamanızı ve yetkililer tarafından yapılan uyarılara uymanızı rica ediyoruz.
– Yukardaki kurallara uygun davranmayan sanat severler yetkililer tarafından etkinlik alanından uzaklaştırılacaktır.


👉 Öğrenci Gündemi’ ni Instagram’dan Takip Etmek İçin Tıklayınız

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu