Yaşam

Herbalife Kullanıcı ve Diyetisyen Yorumları? Herbalife Hakkında Canan Karatay’ın Yorumu!

Herbalife Kullanıcı ve Diyetisyen Yorumları? Herbalife Hakkında Canan Karatay’ın Yorumu!. Herbalife, bağımsız distribütörlere besin takviyeleri yanı sıra  cilt ürünlerini de sağlayan bir pazarlama şirketidir. Protein içecekleri, atıştırmalıklar, yağ yakıcı  çaylar, cilt sağlığı ve kişisel bakım için gerekli ürünler ve sporcular için  takviyeler satılıyor.

Herbalife Kullanıcı ve Diyetisyen Yorumları?

Herbalife diyet yapanların kilolarını kontrol etmeleri, sağlıklarına özen göstermeleri ve sağlıklı bir yaşam tarzına hemen başlamaları için öğün yerine geçebilen toz karışımları ve kilo verme programları sunmaktadır. 3 günlük deneme paketleri de sunan Herbalife’da vejetaryen seçeneklerde bulmak mümkün. Tabi bu arada fiyatı muadil ürünlere göre daha pahalı. Tüm dünyada kullanılan ve sıkça duyduğumuz Herbalife kullananların yorumlarını sizler için araştırdık.

Herbalife Kullanıcı Yorumu: Öncelikle Herbalife seminerlerine  katıldım. Choco ve Vanilla’daki yemek yerine geçen shake’leri seviyorum !!! Muzla karıştırınca tadı o kadar güzel ki kendinizi gerçekten tok hissedebilirsiniz !!! Kilo vermek için oldukça başarılı !!!


Herbalife Kullanıcı Yorumu: İnanılmaz ürünler, beslenmemi enerjimi ve uyku düzenimi sağladım. Üç beden inceldim  yaklaşık bir yıldır kullanıyorum. Ürünleri her gün aksatmadan kullanmak önemli ve kesinlikle tavsiye ederim.


Herbalife Kullanıcı Yorumu: 2014 yılında Herbalife’ı görüp ürünü kullandığımda 2 gün kan kakası yapmaya başladım. 2017’den 2019’a kadar mide ağrısı ve ishal yaşadım, bence bu ürün GDO’lu ve asla tüketmememiz gereken tam kimyasal bileşenler içeren bir ürün ve insanlar içeriğindeki bileşenleri bile bilmeden kullanıyor. Son olarak, inanılmaz derecede şişkinliğim arttı.


Herbalife Kullanıcı Yorumu: Merhaba, bu ürünü bir kez denedim ve hiçbir etki görmedim. 3 günlük sıkı diyetti. Sonra bir şans daha vermeye karar verdim ve tekrar kullanmayı denedim. Kelimenin tam anlamıyla bir anda hızlıca kilo aldım. Yaklaşık 1 ay kullandım ve sanırım hormonlarım bu üründen dolayı bozulmuş olabilir.


Herbalife Kullanıcı Yorumu: Sabahları acıkmamak için proteinli kahveyi denemeyi planlamıştım. Zararsız görünüyordu ve iştahımı gerçekten azalttı birde tok tutması mükemmel. Deneyimlememe göre bu ürünlerle kilo veren birçok insan gördüm ve bunlardan biride benim!  Kilo vermenize yardımcı olan bir ürün. Hatta muhtemelen en sağlıklı yol olan geleneksel diyet ve egzersizleri bu ürün ile unutabilirsiniz.


Herbalife Kullanıcı Yorumu: Birçok diyet türünü denedim, ancak benimiçin en iyi çözüm Herbalife oldu. Bunun nedeni yiyebileceğiniz değil, emebileceğiniz şeydir. Araştırarak aldığım için inanıyorum ve doğru adımı izleyerek vucudumu deniyorum. Dışarıda çok fazla sorumsuz distribütör olduğuna dair  birçok yorum duydum ama biliyorum ki bu şirket sorunu değil, distribütörün eksikliği.  Bu yüzden kendinize güvenin ve vücudunuza güvenin. Sana  asla yalan söylemez.


Herbalife Kullanıcı Yorumu: Ürünler harika, enerji seviyem arttı ve kilo kaybediyorum ayrıca yaklaşık 2 aydır  cildim parlıyor!


Herbalife Kullanıcı Yorumu: 10 Aralık’tan beri kullanıyorum kesinlikle harika. Çevrimiçi destek grupları, ürünler, her şey mükemmel, şimdiye kadar yapılmış en iyi şey diyebilirim.


Herbalife Kullanıcı Yorumu: Paranız çoksa hayatınız boyunca ben Herbalife alırım diyorsanız alın kullanın hipoglisemi ya da şeker hastası iseniz işe yaramıyor ben denedim hipoyum ve çok acıktırdı yetmedi bana. Mamayla yaşanmaz…


Herbalife Kullanıcı Yorumu: Benim annem kullanmıştı eskiden. 10-15 kilo falan vermişti hatta sonradan üyesi olmuştu sanırsam. Ama fiyatı gittikçe artıyor diye bırakma kararı almıştı. Bıraktıktan sonra çok kilo aldı verdiğinin fazlası. Ben önermiyorum az yiyip spor yaparak verseniz sağlığınız için daha uygundur.


Herbalife Kullanıcı Yorumu: Ömür boyu kullanacaksanız işe yarayabilir ama bir süre kullanıp ideal kilonuza düştükten sonra bırakmayı düşünüyorsanız kesinlikle işe yaramayan aksine bırakıldığı andan itibaren müthiş kilo aldıran bir ürün. Yakın arkadaşım kullanmıştı şimdi hala pişmanlığını yaşıyor.


Herbalife Kullanıcı Yorumu: Yeğenim Herbalife ile 10kg vermiş 15 günde. Bende 06.09.2016 tarihinde sabah 78kg idıi. Herbalife kullanmaya başladım.07.09.2016 tarihinde sabah 77kg a düşmüştüm. 06.09.2016 tarihinde sabah shake öğlen shake akşam lahana sarması 3 adet 1 kase yoğurt gün çerisinde dahil yaklaşık 4 litre su tükettim. Ha aç kalmıyorum diyen yalan söyler ben devamlı açım.


Herbalife Kullanıcı Yorumu: Bağımlı oluyorsunuz boşuna kullanmayın. Bıraktığınız an kilolar kat kat geliyor, ya ömür boyu kullanacaksınız ya da hiç bulaşmayacaksınız.


Herbalife Kullanıcı Yorumu: Ev arkadaşımdan biliyorum. 3 ay kullandı 20 ye yakın kilo verdi, bırakınca dikkat etmesine rağmen 30 küsur kilo aldı…


Herbalife Diyetisyen Yorumu: Paket talimatına göre yağsız süt ile hazırlandığında bir shake 170 kalori, 3 gram lif, 9 gram protein, 9 gram şeker ve 1 gram yağ içerir. Midem, bir yemeği bu sallamayla değiştirmeyi düşünerek gürledi, çünkü bir öğün yerine geçmek için, açlıktan hemen hemen bir adım ötede.


Herbalife Diyetisyen Yorumu: Merhabalar, bu ürünlerin dünya sağlık örgütü tarafından onayı yoktur ve kişiyi yetersiz ve dengesiz beslenmeye sürükler. şöyle ki; kahvaltı niyetine 1,5 litre suya 2 adet kapsül karıştırıp içiyorsunuz. sözde sizin tüm vitamin ve mineral gereksinmenizi karşılıyor peki bunu 1 ay, 3 ay, 8 ay uyguladınız. hedef kiloya indiniz. ya sonrası? ömür boyu bu karışımlarla mı yaşayacaksınız? dolayısıyla yaşam tarzı haline getirilemeyen hiçbir yöntem sağlıklı sonuç vermez, veremez. çözümü bilimde aramak lazım. bana kalırsa sağlığınızı bozabilir, ciddi yan etkiler yaratabilir. boğazı kısmadan, hareket etmeden, öyle 3-5 hap yutarak bu iş çözüme ulaşmıyor ne yazık ki. keşke öyle olsa da bizlerin de işi hafiflese. abd böylesi kapsülleri görmeyecek kadar kör değil. ama nüfusun yarıdan çoğu morbit obez. şahsen ben inanmıyorum, onaylamıyorum ve asla önermiyorum… sağlıklı günler dilerim…


Herbalife Diyetisyen Yorumu: Merhaba, öncelikle zayıflamak için başvurduğunuz yol hatalı bir yol. Sizin troid rahatsızlığınız mevcut. Aktif olarak endokrin doktoru kontrolünde olmalı, ilaç tedavisi almalısınız. Ayrıca TSH değerinizi mümkün olduğunca normal değerlerde tutmaya çalışmalısınız. Bununla birlikte rahatsızlığınıza özel bir beslenme programınız olmalı. Bu konuda da mutlaka ama mutlaka bir diyetisyene başvurmalısınız. Normalde troid hastalarına en masumundan vitamin mineral takviyesi bile yaparken 3 kere düşünüyoruz. Siz buna rağmen içeriğinde tam anlamıyla ne içerdiğini bilmediğimiz bir bitkisel takviye kullanıyorsunuz. Size önerim bunu hemen bırakmalısınız ve ilk başta endokrin doktoru olmak üzere diyetisyenlerden ve doktorlardan destek almalısınız. Sevgilerimle


Herbalife Diyetisyen Yorumu: Merhabalar öncelikle zayıflama amaçlı kullanılan besin desteklerini önermiyorum, diğer olası yan etkilerinin yanında genel olarak vücuttan su ve kas kaybına ve bizim hiç istemediğimiz sağlıksız zayıflamaya neden olmaktalar, sağlıklı ağırlık kaybını sağlayabilmemiz için öncelikle bir dahiliye veya endokrinoloji uzmanıyla görüşerek muayene olmalı, tahlillerinizi yaptırmalısınız, doktorunuz yönlendirmesiyle diyetisyene başvurup vücut analiziniz yapıldıktan sonra sizin vücudunuz için uygun beslenme planıyla ağırlık kaybetmelisiniz, sağlıklı günler dilerim.


Herbalife Doktor Yorumu:

Merhabalar.

Ben Dahiliye Mütehassısı Doktor Halil Kiriç. Özel Bir hastanede Başhekimim.

Herbalife in Zararları (Herbalifen Zararları) var mı yok mu diye birçok hastam bana sürekli sordu. Hastalarıma gerçek bilgi vermem için araştırmak zorunda kaldım. Herbalife ürünlerini yapan doktorları araştırdım. Beni hayretler içinde bıraktı. Biri Doktor Luis İgnarro Nobel tıp ödüllü bir doktor. Yani Nobel ödülü almış bir doktor bu ürünleri yapıyor ve kullanıyorsa neden ben de kullanmayayım dedim ve kullanmaya başladım. 6 kilo fazla idi ondan kurtuldum. Sindirim problemim vardı geçti. Yatışım sabahları kalkışım değişti. Artık ortalıkta kimin söylediği ve uydurdu belli olmayan saçma sapan fikirlerden hastalarımı korumak için onları herbalife hakkında doğru bilgilendiriyorum. “Herbalifenin Zararları” var mı derseniz evet var derim.İnsanlar herbalife kullanınca ilaç almıyorlar. Eczaneler şikâyetçi oluyor.


Herbalife Doktor Yorumu:

Merhaba, öncelikle zayıflamak için başvurduğunuz yol hatalı bir yol. Sizin troid rahatsızlığınız mevcut. Aktif olarak endokrin doktoru kontrolünde olmalı, ilaç tedavisi almalısınız. Ayrıca TSH değerinizi mümkün olduğunca normal değerlerde tutmaya çalışmalısınız. Bununla birlikte rahatsızlığınıza özel bir beslenme programınız olmalı. Bu konuda da mutlaka ama mutlaka bir diyetisyene başvurmalısınız. Normalde troid hastalarına en masumundan vitamin mineral takviyesi bile yaparken 3 kere düşünüyoruz. Siz buna rağmen içeriğinde tam anlamıyla ne içerdiğini bilmediğimiz bir bitkisel takviye kullanıyorsunuz. Size önerim bunu hemen bırakmalısınız ve ilk başta endokrin doktoru olmak üzere diyetisyenlerden ve doktorlardan destek almalısınız. Sevgilerimle


Herbalife Doktor Yorumu:

Sağlık Bakanlığı İlaç ve Eczacılık Genel Müdürlüğü Bilimsel Danışma Komisyonu:”Esasen gıda takviyesi olarak gösterilmeye çalışılan ancak sağlık üzerine etkileri belirsiz olan tüm bitkisel ürünlerin kapıdan veya internet üzerinden satışı ve bilinçsizce kullanılması insan sağlığı açısından doğru değildir. Bu nedenle, Herbalife ürünleriyle ilgili olarak diğer ülkelerdeki çalışmalara bakıldığında ülkemizde de en kısa zamanda önlem alınması gerektiği yönünde görüş bildirilmiştir.


Herbalife Doktor Yorumu:

Sağlığı tehlikeye artan bu ürün insanlarda bulantı, kusma, mide yanması, ishal, ağız kuruluğu, böbrek taşı oluşumu, kalp ritminde bozukluk, titreme, terleme, kızarma ve yüksek tansiyon gibi pek çok sağlık sorununu beraberinde getirmektedir. Sağlık sorunlarının yanı sıra insanları ruhsal ve duygusal olarak da etkilediği de bilinmektedir. Genel olarak bakıldığında insanlarda sinir ve asabiyet yaptığı gözlenmektedir. Bunların yanı sıra uyku problemleri de en sık karşılaşılan sorunlar arasındadır. Bu yüzden insanların hem bedensel hem de ruhsal dengesi ile oynadığı kanıtlanmıştır.


Herbalife Doktor Yorumu:

Herbalife bu konu da bitkisel bir ürün olduğu için tarım bakanlığını onayının yeterli olduğunu iddia etse de sağlık memurları tarafında pek önerilmeyen bir ürün olarak karşımıza çıkmaktadır. İnsanların özellikle bayanların kilo kontrolünde için kullandıkları bu ürün son zamanlarda fazlaca tercih edilmektedir. İnsanlara özel diyet programları ile birlikte sunulan herbalife her yaş grubundan insanın tüketebileceği bir gıda ürünü olarak karşımıza çıkmaktadır. Ama insanlar herbalife zararları nelerdir? Sorusuna baktığında aldıkları cevap pek de hoş değildir. Çünkü Herbalife pek çok zararı vardır.

Doktor ve Herbalife Kullanıcıları Soru Cevaplar:

  • Ben Herbalife zayıflama ürünü kullandım ve benim karaciğer enzimleri mi bozmuş hastaneye gittim tahlil yapıldı sonuçlarımda karaciğer enzimlerim yükseldiğini öğrendim doktor kesinlikle Herbalife kullanmamı söyledi.
  • Midem bunalıyor sürekli kusuyorum sürekli halsizim tansiyonum düşüyor sürekli ve danışmanım da iade için doktor raporu alın gönderelim diyor. Öncesinde memnun kalmazsanız hemen alırız diyorlardı.
  • Merhaba Gülşen hanım Herbalife ürününü çoğu doktor, eczacı, diyetisyenler kötüleyebilir. Sizlere kulanımdan sonra vücudunuza zarar vereceğiyle alakalı bir şey söylemişse söz konusu bile olamaz herhangi bir hastalığınızdan dolayı ise yine söz konusu olmaz Herbalife bir ilaç değildir. Herbalife beslenmenize katkı sağlayan bir üründür lütfen insanların dediklerine kulak asmayınız bilmeyen görmeyen insanlar her şeye lüzum olabiliyor yaklaşık 1 buçuk senedir kullanıyorum herhangi bir sıkıntım yok çok şükür ve bu firmaya minnettarım.

Herbalife Hakkında Canan Karatay’ın Yorumu

Canan Karatay Herbalife hakkındaki açıklamaları nelerdir gibi sorular gelmekte. Canan Karatay Herbalife zararları için açıklama yaptı mı? hemen belirtelim Canan Karatay Herbalife ile ilgili henüz  olumlu veya olumsuz bir açıklama yapmadı.


👉 Öğrenci Gündemi’ ni İnstagram’dan Takip Etmek İçin Tıklayınız

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu