Yaşam

İlişkinizi Sonlandırmanız Gerektiğini Gösteren 17 İşaret

İlişkinizi Sonlandırmanız Gerektiğini Gösteren 17 İşaret. Bir süre sonra bir ilişkiniz olduğunda işler ‘rahat’ olmaya başlar ve bu harika olsa da, gerektiğinde izin vermeyi zorlaştırabilir. Ayrılmak, birçok insanın yapmak zorunda olduğu bir şeydir, ancak çoğu zaman ne zaman yapılacağını gerçekten bilmez.

İlişkinizi Sonlandırmanız Gerektiğini Gösteren 17 İşaret

Eğer ilişkinizin sonuna yaklaşıp yaklaşmadığını veya zaten bitmiş olup olmadığını anlamak için uğraşıyorsanız, ya bir şeyler üzerinde çalışmanız ya da zaten ölmüş bir şeyi tutmanız gerekir. Her zaman biriyle gerçekte bağlı olmamak, sizi ve eşinizi uzun vadede aşağıya indirecek ve kaçınılmalıdır. Aşağıda, tek bir hayatta ciddi bir zamana ihtiyaç duyduğunuzu gösterebilecek bazı işaretlerin üzerinden geçeceğim. Bekar olma fikri korkutucu gelse de, bir şeyleri sürüklemek yerine kesmekle ilgilenen herkes için çok daha iyi.

1. Sorunlarınız üzerinde çalışamazsınız

Siz ve diğer önemli kişi sizden önceki konular üzerinde çalışamazsanız, işlerin bitmesi gerekip gerekmediği sorusu ortaya çıkacaktır. İşleri yapmak için tekrar tekrar denediyseniz ve işe yaramıyorsa, kesme bağları en iyi seçenek olabilir. Bazen bir şeyler üzerinde çalışabilmek için kendiniz üzerinde çalışmalısınız.


2. İhtiyaçlarınız karşılanmıyor

Eğer ilişkinizdeki ihtiyaçlarınız karşılanmıyorsa gemiyi atlamalısınız. İhtiyaçlarınız önemlidir ve eşiniz her şeyin değişmesi gerektiğini görmeyi reddettiğinde Kendinizi çatlaklardan atmanıza izin veremezsiniz.


3. İlişki içerisinde iletişim ciddi anlamda eksiktir

Siz ve eşiniz düzgün iletişim kuramazsanız işler asla işe yaramaz. İletişim bir ilişki içindeki en önemli şeylerden biridir. İletişim olmadan, denemeye bile değmez.


4. Başka birini bulmanız gerektiği gibi hissetmeye devam edersiniz

Zihniniz sizi eşinizden uzaklaştırmaya devam ederse bunun bir nedeni vardır. Bir ilişkideyken aşkı aramamalısın. Bu, dahil olan herkes için adil değil.


5. İlişkide kötü muamele görüyorsunuz

Eşiniz size kötü muamele yapıyorsa sözlü ya da fiziksel olarak kalmanız için bir neden yoktur. Bu tür insanlar onlara bakan insanları hak etmiyorlar, dönem. Bu tür şeyler için çizgiler çizilmelidir.


6. İlişkide mutlu değilsiniz

Mutlu değilseniz ve mutsuzluğunuzu düzeltmek için hiçbir şey işe yaramıyorsa, işleri kırmak iyi bir fikir olabilir. Mutluluk önemlidir ve hayatınızda buna ihtiyacınız vardır. Aşkın seni tamamlaması gerekmez.


7. Eşinize güvenemeyeceğinizi hissediyorsunuz

Güven aynı zamanda bir ilişkiye giremeyeceğiniz şeylerden biridir. Eşinize güvenemiyorsanız ve yaptığınız hiçbir şey bir şeyin değişmesine izin veremezse birlikte olmamalısınız. Sadece işler kurumadan çok uzun süre deneyebilirsiniz.


8. İşler çok yönlü hissediyor

Çok uğraştığınızı ve hiçbir yere varamayacağınızı hissediyorsunuz. Ne kadar çaba sarf ederseniz edin, eşiniz de aynısını yapmaz. İlişkiler ortaklıktır ve kendi içinizde bir savaş gibi hissetmemelidir.


9. Kendiniz hakkında iyi hissedemezsiniz

Kendiniz hakkında iyi hissedemiyorsanız ve partnerinizin suçlu olduğunu biliyorsanız, yeni bir partnere ihtiyacınız vardır. Birbirimizi parçalamamamız gerekiyor. Partnerinizin onun için yeterince iyi olduğunu düşünmediğini hissetmemelisiniz.


10. Birlikte olmanın eksileri profesyonellerden daha ağır basmaktadır

Eğer bir kere zihninizdeki her şeyi tartıyorsanız ve eksileri bir şeyleri sonlandırmak için artıları ağır basar. Bu ölü bir atı dövmek gibi, hiçbir yere varamayacaksın. Devam ederseniz, hayal edebileceğinizden çok daha fazla sıkışmış olacaksınız.


11. Parçalanmış gibi hissediyorsunuz

Siz ve eşiniz birlikte büyüyemiyorsanız ve bunun yerine sadece büyüyorsanız, onu kırmanız gerekir. İşlerin işe yaramayacağını fark etmeden önce birbirinizi ancak bu kadar uzun süre kullanmaya devam edebilirsiniz. Parçalanırken olduğu gibi itmeye devam etmenize gerek yok.


👉 Öğrenci Gündemi’ ni İnstagram’dan Takip Etmek İçin Tıklayınız

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu