Kimdir

İlker Canalp Kimdir, Nerelidir? İlker Canalp Hayatı ve Biyografisi

Galatasaray Kongre Üyesi olan İlker Canalp, Galatasaray Genel Kurulunda yaptığı konuşmalarla sık sık gündeme gelmekte. Galatasaray Olağan Mali Genel Kurul Toplantısında sözleri ile taraftarların da desteğini alan İlker Canalp, Hayatı ve Biyografisi de merak edilmekte. Gelin birlikte İlker Canalp hakkında tüm detayları öğrenelim…

İlker Canalp Kimdir?

İlker Canalp Galatasaray Lisesi mezunu. Yüksek öğrenimini İstanbul Üniversitesi’nde Uluslararası İkişikiler bölümünde tamamladı. Daha sonra Boğaziçi Üniversitesi’nde Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler bölümünde yüksek lisans yaptı. Üst düzey Fransızca ve İngilizce bilen İlker Canalp 2006/2008 yılları arasında Galatasaray’da Pazarlama ve İletişim departmanında görev yaptı.

hakkında genellikle 2017 yılı Galatasaray Divan Kurulu’nda yaptığı konuşma ile ilgili yorumlar bulunan Galatasaray kulüp üyesi.

Taraftar yorumu: Aradan 5 yıl geçmiş yine bir mart ayı ve yine adam sonuna kadar haklı.
işin ilginci geçtim yönetici düzeyinde sığ ve amaçsız ifadeleri demeçleri , başkan düzeyinde bile bu kadar kötü temsil edilirken bu tip net kişilere yönetim kurulu seçimlerinde şans tanınmalı.

👉 Hamza Dağ Kimdir, Nerelidir? Hamza Dağ Hayatı ve Biyografisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu