Kamu Personel Alımları

İŞKUR Üzerinden 806 Büro Memuru Alınacak

Tüm Türkiye genelinde bir çok şirket ve kuruluş farklı pozisyonlarda işçi alımı yapacağını İŞKUR üzerinden yayınlamaya devam ediyor. Kamu ve aynı zamanda özel sektörde de bir çok farklı pozisyon için personel alımları devam ediyor. Son yayınlanan ilana göre İŞKUR üzerinden 806 Büro Memuru alınacağı duyuruldu. Peki Başvurular Nasıl Yapılır? Başvuru Şartları Nelerdir? tüm ayrıntıları makalemizde bulabilirsiniz…

İŞKUR Üzerinden 806 Büro Memuru Alınacak

Büro Memuru iş ilanlarına başvurmak isteyen adaylar, İŞKUR e-şubeye online olarak giriş yaparak Türkiye genelinde istedikleri şehirler için  başvurularını yapabilecekler. İlan da büyük şehirler olan İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Konya, Trabzon, Rize, Adana, Adıyaman, Balıkesir başta olmak üzere tüm Türkiye’de toplamda 806 Büro Memuru alımı yapılacak.


Başvurular Ne Zaman Yapılacak?

Büro Memuru olarak çalışmak isteyen adaylar istedikleri ilde farklı kurum ve kuruluşlara  Kasım ayı içerisinde İŞKUR e-şube üzerinden başvurularını online olacak şekilde yapabilecekler. İŞKUR E-şube üzerinden giriş yaptıktan sonra üst menüde yer alan İş Arayan bölümünde Açık İş ilanları menüsüne tıklayacaklar. Arama sayfasında meslek bölümüne “BÜRO MEMURU”, yazıp arattıktan sonra güncel iş ilanları yayınlanacak. Adaylar bu işlem sonrasında listelenen ilanlardan istedikleri şehirlerde uygun olan ilana başvurabilecekler.


Başvuru Şartları Neler?

  1. TC vatandaşı olan
  2. 18-40 yaş arasında olan
  3. Tam zamanlı çalışmaya uygun
  4. Kişisel temizliğine önem veren adaylar başvurularını yapabilirler.
  5. Bilgisayar kullanmayı bilen
  6. Ofis Programları kullanabilen
  7. Klavyeyi hızlı kullanabilen
  8. Bilgisayar ve yeni programlar öğrenmeye açık gibi şartlar istenmektedir.

Maaş ve Ekstra Ödenecek Ücretler

Firmalar arasında farklılıklar bulunsa da minimum olarak Büro Memuru olarak işe başlayan kişilere, yemek, servis ve diğer ödemeler dışında asgari ücret üzerinden ödeme yapılacaktır. Bazı firmalarda çalışma saatleri dışında yapılan mesai saatlerine de ödemeler yapılacaktır. Yapılacak iş ve mezuniyet durumuna göre maaşlar değişmektedir.


➡ Diğer Personel Alım İlanları İçin TIKLAYINIZ

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu