Gündem

Isparta’da Kar Kalınlığı 30 Santimetreyi Geçti, Hayat Felç Oldu!

Isparta’da Kar Kalınlığı 30 Santimetreyi Geçti, Hayat Felç Oldu!. Isparta’da etkili kar yağışı sabahın ilk saatlerinden itibaren etkisini gösterdi öğle saatlerinde 30 santimetreye ulaşan kar kalınlığı hayatı olumsuz yönde etkiledi. Etkili kar yağışı sonrası ulaşım aksamalar olurken Süleyman Demirel Üniversitesinde sınavlar ertelendi. Isparta’da motosiklet ve elektrikli scooter kullanımı yasaklandı.

Üniversite Bütünleme Sınavların Ertelendiğini Duyurdu

Yoğun kar yağışı sonrası Süleyman Demirel Üniversitesi (SDÜ) Rektörlüğü, bütünleme sınavının ertelendiğini duyurdu. Yapılan açıklamada, “İlimizde etkili olan yoğun kar yağışı sebebiyle 3 Şubat Perşembe günü (bugün) yapılacak bütünleme sınavları, 14 Şubat 2022 tarihine ertelenmiştir. Şu ana kadar (Saat 12.00’ye kadar) yapılan bütün sınavlar geçerlidir. Sınavlara giremeyen öğrenciler için de 14 Şubat 2022 tarihindeki sınavlara girme hakkı tanınacaktır” denildi.

Bütünleme sınavı için kampüse giden öğrenciler üniversite tarafından sınavların ertelendiğini duyunca geri dönüş yolunda zor anlar yaşadılar. İşte o görüntülerden bazıları;

https://twitter.com/Songulsny_35/status/1489238496900534277?s=20&t=u_XhS5435F9jBP2ygwI46A


👉Öğrenci Gündemi’ ni İnstagram’dan Takip Etmek İçin Tıklayınız

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu