Bilgi Arşivi

Kariyer.net Üyelik Silme 2024 – Kariyer.net Hesap Silme Linki

Kariyer.net Üyelik Silme 2024 – Kariyer.net Hesap Silme Linki. Kariyet.net, Türkiye’deki iş arayanlar ve işverenler arasında en çok tercih edilen bir internet sitesidir. Bu platform, iş ilanlarını yayınlamak, iş başvurularını yapmak ve iş arayanlar ile işverenler arasında iletişim kurmak için kullanılır. Kariyer.net platformundan üyeliklerini silmek isteyenler bu makalemizden tüm detaylara ulaşabilir.

Kariyer.net Üyelik Silme 2024

İş verelerin ve iş arayanların en çok tercih ettiği platform olan kariyer. net üyelik oluşturarak kullanmaya başlayabiliyorsunuz. Platformda iş veya işçi bulan üyeler bazen profillerini silmek isteyebiliyor. Bizde bu makalemizde kariyer. net üyelik silme işlemlerinin nasıl yapılacağını adım adım anlattık.

Aşağıdaki adımları izleyerek kariyer.net üyelik silme işlemini gerçekleştirebilirsiniz:

  1. Kariyer.net internet sitesine giriş yapın.
  2. Silmek istediğiniz profile kullanıcı adı ve şifrenizi girerek giriş yapın.
  3. Daha sonra bu linke http://www.kariyer.net/website/kariyerim/HesapSil.aspx gidiniz.
  4. Karşınıza ‘Hesabını silmek istediğine emin misin?‘ sorusu çıkacak.
  5. ‘Evet silme istiyorum?’ seçeneğini tıklayın.
  6. Daha sonra karşınıza ‘Hesabını silme nedenini bizimle paylaşır mısın? sorusuna uygun bir yanıt seçip silme işlemini tamamlayabilirsiniz.

Yukarıda belirtilen adımları eksiksiz uygulamanız halinde hesap tamamen silinecektir.


Kariyer.net Hesap Silme Linki

Kariyet.net hesabını silmek isteyen üyeler kullanıcı adı ve şifreleri ile hesaplarına giriş yaparak silmek istedikleri profillerine ulaştıktan sonra yukarıdaki adımlarını izleyerek hesap silme işlemlerini gerçekleştirebilirler.

Bunun dışında direk hesap silme linkine tıklayıp ‘hesap silme‘ sayfasına ulaşarak iki aşamalı doğrulamayı yapıp hesap silme işlemlerini tamamlayabilirler. Aşağıdaki linke tıklayarak kullanıcı adı ve şifrenizi girerek kariyer.net hesap silme işleminizi yapabilirsiniz.

Kariyer.net Hesap Silme Linki


👉 Öğrenci Gündemi’ ni İnstagram’dan Takip Etmek İçin Tıklayınız

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu