Gündem

Kastamonu Fen Lisesi’nden 2 Derece

Kastamonu Fen Lisesi öğrencileri, bölge sergi yarışmasında 1 ikincilik ve 1 üçüncülük alma başarısı göstererek şehrimizi başarılı bir şekilde temsil ettiler. TÜBİTAK 55. Lise Öğrencileri Araştırma Projeleri Yarışması Bölge Sergisine katılan Kastamonu Fen Lisesi öğrencileri, bölge sergilerinde kazandıkları 2 derece ile hem takdir topladı hem de gelecek yılların çalışmalarına öncülük etti.

Kastamonu Fen Lisesi’nden 2 Derece

04-07 Mart 2024 tarihleri arasında Tokat’ta gerçekleştirilen bölge sergilerinde jürinin önünde projelerini sunan Kastamonu Fen Lisesi öğrencileri, 1 ikincilik, 1 üçüncülük alma başarısı göstererek şehrimizi en iyi şekilde temsil ettiler.

Kastamonu ile ilgili tüm son dakika haberlerini, Kastamonu eğitim haberlerini ve gündeme dair haberleri güncel olarak ”kastamonuolay.com” sitesinden bulabilirsiniz. Kastamonu’da yaşanan son dakika haberlerini, Kastamonu haberlerini en ince ayrıntılarını sitemizden takip edebilirsiniz. Herkesin en çok merak ederek araştırdığı gündeme dair ”spor, gündem, ekonomi ve Kastamonu haberlerini” takip edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu