Kimdir

Kemal Yıldız Kimdir, Kaç Yaşında? Kemal Yıldız Hayatı ve Biyografisi

Banu Alkan nişanlısı olarak gündeme gelen Kemal Yıldız Kimdir, Kimdir? merak edilenler arasında yer aldı. Banu Alkan ile görüntülendikten sonra araştırılmaya başlanan Kemal Yıldız Hollanda’da Ne İş Yapıyor? Gelin birlikte Kemal Yıldız Hayatı ve Biyografisini öğrenelim…

Kemal Yıldız Kimdir?

Son günlerde gündeme gelen Kemal Yıldız, Afrodit lakaplı Banu alkan ile görüntülenmesi sonrasında en çok merak edilen isimler arasında yer aldı. 64 yaşındaki Banu Alkan, üç ay önce gittiği bir mekanda tanıştığı Hollanda’da yaşayan iş insanı Kemal Yıldız’ın evlilik teklifine ‘Evet’ yanıtını verdi. İş İnsanı olan Kemal Yıldız 44 yaşındadır. Kendinden 20 yaş küçük Kemal Yılmaz ile nişanlanan Banu Alkan, evleneceğini duyurdu.

Sosyal medyada da en çok konuşulan isimlerden olan Kemal Yıldız, Banu Alkan ile evlilik hazırlığında olduğı bilinmekte. 1 Temmuz 1958’de Dubrovnik, Hırvatistan’da doğan Banu ALkan, Yugoslav kökenli Türk oyuncu ve şarkıcı Banu Alkan’ın gerçek isminin Liz Remka Rebronja olduğu biliniyor. “Afrodit” lakaplı Liz Remka Rebronja, Sancak kökenli marangoz bir babanın beşinci çocuğu olarak 1 Temmuz 1958’de (o zaman Yugoslavya) Hırvatistan’nın Dubrovnik kentinde dünyaya geldi.


Kemal Yıldız Hayatı ve Biyografisi

Geçtiğimiz aylarda gittiği bir mekanda tanıştığı Hollanda’da yaşayan iş insanı Kemal Yıldız’ın evlilik teklifine ‘Evet’ yanıtını verdiğini açıklayan 64 yaşındaki Banu Alkan dünya evine girmeye hazırlanıyor. Kemal Yıldız’ın hayatı medya gündemini yakından takip edenler tarafından araştırma konusu oldu. 64 yaşındaki Banu Alkan, üç ay önce gittiği bir mekanda tanıştığı Hollanda’da yaşayan iş insanı Kemal Yıldız’ın evlilik teklifine ‘Evet’ yanıtını verdi. Banu Alkan, Kemal Yıldız ile birlikteliklerini duyurmasının ardından evlilik hazırlığında olduğunu da açıkladı.

Banu Alkan ise gençliğinde rüyalarını süsleyen mankenliğe 16 yaşında LCC kurslarına giderek başladı ve Aydan Adan-Füsun Özben Mankenlik Ajansı’nın kadrosuna girerek bazı reklam filmlerinde rol aldı. Sanatçı, 17 yaşındayken evli ve zengin bir iş adamı olan Gürbüz Hanif’le birlikte olmaya başladı. 20 yıla yakın süren bu ilişki, Hanif’e kanser teşhisi konmasından kısa bir süre sonra ölmesiyle sona erdi. Alkan, bu 20 yıl boyunca oldukça rahat bir hayat yaşamıştı.


👉 Alişan Kapaklıkaya Kimdir, Nerelidir? 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu