Gündem

Kendini Taklit Eden Güldür Gürdür Show Ekibine Bakan Koca’dan Teşekkür

Show TV ekranlarının eğlence programı Güldür Güldür Show’un dün akşam yayınlanan bölümünde izleyenleri gülme krizine sokan Sağlık Bakanı Fahrettin Koca’nın ulusa seslenişi taklit edildi. Skecin ardından tiwitter hesabından paylaşım yapan Bakan Koca “Kabuğumuza çekildiğimiz günlerden güldür güldür akan günlere! Güldür Güldür Show ekibine teşekkürler.” diyerek salgının bitişine vurgu yaptı.

Bakan Koca’dan Güldür Güldür Show Ekibine Teşekkür

Show TV ekranlarında yayınlanan Güldür Güldür programının dün akşamki 300’üncü bölümüne Sağlık Bakanı Fahrettin Koca’nın canlandırıldığı skeç damga vurdu.

Skeçte, “Kıymetli vatandaşlar, koronavirüsüydü Delta varyantıydı, Omicron varyantıydı derken başlayan bu zombi salgını ve hemen sonrasında gelen Zomicron varyantı bizlere çok açık ve net olarak gösterdi ki benim bu çilem bitmeyecek. Bu gelişmeler doğrultusunda, kurul toplantısında bazı önlemleri hafifletme, bazı önlemleri kaldırma kararı aldık. Şimsi size yeni normal için aldığımız kararları açıklıyorum” ifadeleri yer aldı.

Bakan Koca, skecin o bölümünü paylaşarak, “Kabuğumuza çekildiğimiz günlerden güldür güldür akan günlere! Güldür Güldür Show ekibine teşekkürler.” notunu düştü.


👉 Öğrenci Gündemi’ ni İnstagram’dan Takip Etmek İçin Tıklayınız

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu